POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.09.2020, 08:40:38] • Świnoujście

Badania w szpitalu. Dla osób 40+. Sprawdź, czy nie masz osteoporozy

Badania w szpitalu. Dla osób 40+. Sprawdź, czy nie masz osteoporozy

fot. iswinoujscie.pl

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. oraz Osteodens zapraszają na BADANIA DENSYTOMETRYCZNE w kierunku OSTEOPOROZY, które odbędą się w SZPITALU przy ul. Mieszka I 7 w dniu 24.09.2020r. w godzinach 09.00 – 18.00 Rejestracja tel. 91 32 67 322 lub 91 32 67 424 lub osobiście.

Wskazania do wykonania densytometrii:

- wiek około menopauzalny 40 +
- zaburzenia hormonalne
- operacje ginekologiczne
- osteoporoza w wywiadzie, np. w zdjęciu RTG
- niski wzrost i mała masa ciała
- długotrwałe unieruchomienie
- długotrwałe przyjmowanie kortykosteroidów, np. przebiegu astmy
- choroba reumatologiczna
- choroba nowotworowa
- zła podaż wapnia
- czynniki środowiskowe
- nadciśnienie tętnicze
- ból kręgosłupa i zmiany zwyrodnieniowe
- nadczynność tarczycy

Badanie jest całkowicie bezbolesne i trwa około 10 minut

OPŁATY ZA BADANIE:

1. Szyjka kości udowej – 39 złotych
2. Kręgosłup lędźwiowy – 39 złotych
3. Dwa wyżej wymienione badania – 59 złotych

Grzegorz Pozorski
Diagnostyka Obrazowa


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Środa [16.09.2020, 21:16:20] • [IP: 151.248.62.***]

u nas nie ma dermatologow, kardiologow zero specjalistow brak...

Gość • Środa [16.09.2020, 20:24:29] • [IP: 185.210.39.**]

Jak tak można, jak za pieniądze to wejść będzie można na badanko a na usg nie przyjmują bo??

Gość • Środa [16.09.2020, 18:40:52] • [IP: 77.111.247.***]

Ludziska nie napędzajcie się, od Nowego roku czarni w kościołach mają leczyć wodą święconą i swoimi gusłami, i jak gminna wieść niesie po kościelnych gusłach masa ludzi zdrowieje...amen

Gość • Środa [16.09.2020, 16:24:35] • [IP: 176.221.122.**]

Według ich norm to na pewno mamy. Badania i tableteczka, a o odżywianiu cicho, bo jeszcze wyzdrowieje nam klient.

Gość • Środa [16.09.2020, 15:56:03] • [IP: 176.221.122.**]

Nie o osteo coś tam, a o corono-ściemę chodzi. Za fałszywie pozytywny test wątpliwej jakości szpital dostanie konkretną kasę, a pacjent nieskończoną kwarantannę i piętno na całe życie -> wpis do systemu, którym nie wiadomo jaki podmiot zarządza.

Gość • Środa [16.09.2020, 15:46:19] • [IP: 46.182.21.***]

Okaże się, że 90% badających się ma osteoporozę. To kolejni klienci aptek kupujący suplementy diet produkowanych w garażach i piwnicach:)

Gość • Środa [16.09.2020, 13:54:12] • [IP: 2.108.164.*]

No proszę - lekarze nie przyjmują, porady na telefon, ale jak się idzie z kasą, to nagle drzwi otwarte. A swoją drogą to po co płacimy całe życie na ubezpieczenie zdrowotne?

Gość • Środa [16.09.2020, 12:23:52] • [IP: 167.114.102.***]

"Pacjent wyleczony - klient stracony."

Gość • Środa [16.09.2020, 12:12:07] • [IP: 94.254.224.***]

I co mam wypisac notatke i klamac ze mam objawy wirusa zeby szpital dostal wieksza kase?

Gość • Środa [16.09.2020, 11:43:03] • [IP: 176.221.122.***]

płatne ? no comment

Gość • Środa [16.09.2020, 11:30:20] • [IP: 176.221.123.***]

OSTEOPOROZA PODSTAWOWY OBJAW BEZOBJAWOWEGO COVIDA 😝😝😂

Gość • Środa [16.09.2020, 11:26:27] • [IP: 37.248.161.***]

Test jest wymagany?? Jeśli tak, to już wiadomo po co badania. Zrób test, badanie, zapłać, zamkną cię na kwarantannie.

Gość • Środa [16.09.2020, 11:23:00] • [IP: 176.221.123.***]

ja nie wiem oco chodzi a jak niewiem to chdzi im o moją kasę

Gość • Środa [16.09.2020, 11:22:46] • [IP: 85.191.214.**]

Dlaczego trzeba zaplacic? Po co ubezpieczenie zdrowotne placimy?

Gość • Środa [16.09.2020, 11:22:18] • [IP: 176.221.123.***]

+++JEST WERSJA DARMOWA+++ zeskanuj telefonem wybrane miejsce, prześlij... Zostanie udzielona teleporada

Gość • Środa [16.09.2020, 11:11:02] • [IP: 37.47.157.***]

O, nagle mozna wejsc do szpitala, a chorzy przez telefon leczeni...

Gość • Środa [16.09.2020, 11:07:51] • [IP: 46.231.56.**]

ten Szpital to bagno, lepiej omijać

Gość • Środa [16.09.2020, 11:07:21] • [IP: 37.248.162.***]

I juz nie wyjdziesz

Gość • Środa [16.09.2020, 11:04:23] • [IP: 176.221.123.***]

Pójdziesz zdrowy, wrócisz chory... Zapraszamy

Gość • Środa [16.09.2020, 10:05:07] • [IP: 164.127.101.**]

A dlaczego mamy płacić za badanie skoro są finansowane przez fundusz zdrowia wystarczy skierowanie od lekarza

Gość • Środa [16.09.2020, 09:55:26] • [IP: 167.114.102.***]

Pretekst, żeby zrobić Wam test na koronkę. Chcą po prostu pobrać wasze DNA do żydowskiej bazy danych na dawców organów...

Gość🙊🙉🙈 • Środa [16.09.2020, 09:40:38] • [IP: 78.10.206.**]

Zdała od tego budynku. Jeżeli wam życie mile.

Gość • Środa [16.09.2020, 09:33:31] • [IP: 46.170.248.***]

Osteoporoza to odmiana covida😆

Gość • Środa [16.09.2020, 09:20:45] • [IP: 176.221.122.***]

Zapraszają a na końcu trzeba jednak płacić.

Gość • Środa [16.09.2020, 09:18:02] • [IP: 88.218.255.**]

Wielka mi łaska. Za pieniądze to mogę iść w każdej chwili i tam gdzie sobie wybiorę.

Oglądasz 1-25 z 25
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■