POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.09.2020, 08:40:38] • Świnoujście

Badania w szpitalu. Dla osób 40+. Sprawdź, czy nie masz osteoporozy

Badania w szpitalu. Dla osób 40+. Sprawdź, czy nie masz osteoporozy

fot. iswinoujscie.pl

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. oraz Osteodens zapraszają na BADANIA DENSYTOMETRYCZNE w kierunku OSTEOPOROZY, które odbędą się w SZPITALU przy ul. Mieszka I 7 w dniu 24.09.2020r. w godzinach 09.00 – 18.00 Rejestracja tel. 91 32 67 322 lub 91 32 67 424 lub osobiście.

Wskazania do wykonania densytometrii:

- wiek około menopauzalny 40 +
- zaburzenia hormonalne
- operacje ginekologiczne
- osteoporoza w wywiadzie, np. w zdjęciu RTG
- niski wzrost i mała masa ciała
- długotrwałe unieruchomienie
- długotrwałe przyjmowanie kortykosteroidów, np. przebiegu astmy
- choroba reumatologiczna
- choroba nowotworowa
- zła podaż wapnia
- czynniki środowiskowe
- nadciśnienie tętnicze
- ból kręgosłupa i zmiany zwyrodnieniowe
- nadczynność tarczycy

Badanie jest całkowicie bezbolesne i trwa około 10 minut

OPŁATY ZA BADANIE:

1. Szyjka kości udowej – 39 złotych
2. Kręgosłup lędźwiowy – 39 złotych
3. Dwa wyżej wymienione badania – 59 złotych

Grzegorz Pozorski
Diagnostyka Obrazowa


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Środa [16.09.2020, 21:16:20] • [IP: 151.248.62.***]

u nas nie ma dermatologow, kardiologow zero specjalistow brak...

Gość • Środa [16.09.2020, 20:24:29] • [IP: 185.210.39.**]

Jak tak można, jak za pieniądze to wejść będzie można na badanko a na usg nie przyjmują bo??

Gość • Środa [16.09.2020, 18:40:52] • [IP: 77.111.247.***]

Ludziska nie napędzajcie się, od Nowego roku czarni w kościołach mają leczyć wodą święconą i swoimi gusłami, i jak gminna wieść niesie po kościelnych gusłach masa ludzi zdrowieje...amen

Gość • Środa [16.09.2020, 16:24:35] • [IP: 176.221.122.**]

Według ich norm to na pewno mamy. Badania i tableteczka, a o odżywianiu cicho, bo jeszcze wyzdrowieje nam klient.

Gość • Środa [16.09.2020, 15:56:03] • [IP: 176.221.122.**]

Nie o osteo coś tam, a o corono-ściemę chodzi. Za fałszywie pozytywny test wątpliwej jakości szpital dostanie konkretną kasę, a pacjent nieskończoną kwarantannę i piętno na całe życie -> wpis do systemu, którym nie wiadomo jaki podmiot zarządza.

Gość • Środa [16.09.2020, 15:46:19] • [IP: 46.182.21.***]

Okaże się, że 90% badających się ma osteoporozę. To kolejni klienci aptek kupujący suplementy diet produkowanych w garażach i piwnicach:)

Gość • Środa [16.09.2020, 13:54:12] • [IP: 2.108.164.*]

No proszę - lekarze nie przyjmują, porady na telefon, ale jak się idzie z kasą, to nagle drzwi otwarte. A swoją drogą to po co płacimy całe życie na ubezpieczenie zdrowotne?

Gość • Środa [16.09.2020, 12:23:52] • [IP: 167.114.102.***]

"Pacjent wyleczony - klient stracony."

Gość • Środa [16.09.2020, 12:12:07] • [IP: 94.254.224.***]

I co mam wypisac notatke i klamac ze mam objawy wirusa zeby szpital dostal wieksza kase?

Gość • Środa [16.09.2020, 11:43:03] • [IP: 176.221.122.***]

płatne ? no comment

Gość • Środa [16.09.2020, 11:30:20] • [IP: 176.221.123.***]

OSTEOPOROZA PODSTAWOWY OBJAW BEZOBJAWOWEGO COVIDA 😝😝😂

Gość • Środa [16.09.2020, 11:26:27] • [IP: 37.248.161.***]

Test jest wymagany?? Jeśli tak, to już wiadomo po co badania. Zrób test, badanie, zapłać, zamkną cię na kwarantannie.

Gość • Środa [16.09.2020, 11:23:00] • [IP: 176.221.123.***]

ja nie wiem oco chodzi a jak niewiem to chdzi im o moją kasę

Gość • Środa [16.09.2020, 11:22:46] • [IP: 85.191.214.**]

Dlaczego trzeba zaplacic? Po co ubezpieczenie zdrowotne placimy?

Gość • Środa [16.09.2020, 11:22:18] • [IP: 176.221.123.***]

+++JEST WERSJA DARMOWA+++ zeskanuj telefonem wybrane miejsce, prześlij... Zostanie udzielona teleporada

Gość • Środa [16.09.2020, 11:11:02] • [IP: 37.47.157.***]

O, nagle mozna wejsc do szpitala, a chorzy przez telefon leczeni...

Gość • Środa [16.09.2020, 11:07:51] • [IP: 46.231.56.**]

ten Szpital to bagno, lepiej omijać

Gość • Środa [16.09.2020, 11:07:21] • [IP: 37.248.162.***]

I juz nie wyjdziesz

Gość • Środa [16.09.2020, 11:04:23] • [IP: 176.221.123.***]

Pójdziesz zdrowy, wrócisz chory... Zapraszamy

Gość • Środa [16.09.2020, 10:05:07] • [IP: 164.127.101.**]

A dlaczego mamy płacić za badanie skoro są finansowane przez fundusz zdrowia wystarczy skierowanie od lekarza

Gość • Środa [16.09.2020, 09:55:26] • [IP: 167.114.102.***]

Pretekst, żeby zrobić Wam test na koronkę. Chcą po prostu pobrać wasze DNA do żydowskiej bazy danych na dawców organów...

Gość🙊🙉🙈 • Środa [16.09.2020, 09:40:38] • [IP: 78.10.206.**]

Zdała od tego budynku. Jeżeli wam życie mile.

Gość • Środa [16.09.2020, 09:33:31] • [IP: 46.170.248.***]

Osteoporoza to odmiana covida😆

Gość • Środa [16.09.2020, 09:20:45] • [IP: 176.221.122.***]

Zapraszają a na końcu trzeba jednak płacić.

Gość • Środa [16.09.2020, 09:18:02] • [IP: 88.218.255.**]

Wielka mi łaska. Za pieniądze to mogę iść w każdej chwili i tam gdzie sobie wybiorę.

Oglądasz 1-25 z 25
■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki (wejście od ul. Moniuszki). Będzie transmitowane przez TVP Sport. Zaproszenia na mecz będą bezpłatne. Kibice będą mogli przebywać na stadionie z zachowaniem rygorów sanitarnych ■
■ Joanna Agatowska; w pasie nadmorskim musi powstać infrastruktura rozwiązująca problemy publiczne i społeczne. Mam nadzieję, ze nie wyrosną tu kolejne, straszące latami apartamentowce! ■ Radni zdecydowali o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście w rejonie Placu Wolności oraz ulic Bohaterów Września, Armii Krajowej ■ Andrzej Mrozek-kategorycznie: "Miasto powinno odkupić "koszary sztuki"-ostatni niezagospodarowany budynek w Centrum Administracji Miasta ■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii ■ Obrady po raz kolejny odbywają się w trybie zdalnym ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■