POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.09.2020, 02:19:00] • Świnoujście

Zamiast informacji anonimizacja

Mamy odpowiedź w sprawie tajemniczej uchwały dotyczącej bonifikaty przy sprzedaży mieszkań komunalnych. Przypomnijmy: projekt uchwały przedstawionej na sesji i przekazanej mediom… nie zawierał uzasadnienia.

Zapowiadając ostatnią sesję rady miejskiej, informowaliśmy, że radni rozpatrzą petycję z 12 marca 2020 r. w sprawie przywrócenia najemcom mieszkań komunalnych, będących w zasobie gminy, bonifikaty od ceny sprzedaży lokalu. Więcej o petycji nie było wiadomo, bo wersja projektu uchwały przekazanego mediom nie zawiera ani słowa uzasadnienia.

O brak informacji zapytaliśmy Elżbietę Jabłońską, przewodniczącą rady miejskiej.

- Uzasadnienie do uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji nie zostało przesłane do mediów przed podjęciem uchwały, z uwagi na potrzebę ochrony zawartych w nim danych osobowych - twierdzi przewodnicząca rady miasta Elżbieta Jabłońska. - Po przeprowadzeniu niezbędnej anonimizacji, uchwała podjęta przez Radę Miasta Świnoujście wraz z uzasadnieniem zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie Urzędu Miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ OSTRZEŻENIE NUMER 72/I/2021 OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE od godz. 20:00 dnia 23-01-2021 do godz. 09:00 dnia 24-01-2021. Przebieg: Wraz ze spadkiem temperatury powietrza i gruntu do i poniżej 0°C prognozuje się występowanie oblodzeń, a także marznących opadów deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu lub mżawki powodujących gołoledź. Skutki: śliskie powierzchnie dróg i chodników; utrudnienia komunikacyjne; zjawisko gołoledzi ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■