POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [01.09.2020, 18:28:38] • Świnoujście

Tyle miejsca dla mistrza!

Tyle miejsca dla mistrza!

fot. Czytelnik

Kierowca zaparkował w zatoczce na Wybrzeżu Władysława IV. Na tym kończą się pozytywy.

Kolejnemu mistrzowi parkowania wydawało się chyba, że grunt to zatrzymać samochód. Trafiło się wolne miejsce, nie trzeba płacić, można wszystko...Wiedziony takim tokiem myślenia, kierowca wjechał przednimi kołami ukosem na ścieżkę rowerową i tak pozostawił swój samochód. Co tam, niech rowerzyści lawirują, a inni robią zdjęcia!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-63 z 63

Gość • Wtorek [01.09.2020, 19:34:19] • [IP: 178.235.147.***]

Czytelniku dzwoń na policję 112 !

Gość • Wtorek [01.09.2020, 19:33:25] • [IP: 94.254.172.**]

Pewnie jakiś lokalny gangster i wszyscy się go boja

Gość • Wtorek [01.09.2020, 19:20:09] • [IP: 5.173.128.*]

Wytykanie tych parkujących już jest nudne i żenujące. Szczególnie z dopiskiem „miszcz”. Od tego są służby i powinny na to reagować szybko i bezwzględnie.

Gość • Wtorek [01.09.2020, 19:17:36] • [IP: 178.37.103.**]

I, to jest" Mistrz"""...!A, kto bogatemu zabroni.?

Gość • Wtorek [01.09.2020, 19:14:48] • [IP: 178.238.252.**]

"Żartowniś"

Gość • Wtorek [01.09.2020, 19:05:43] • [IP: 185.210.37.*]

Znudził mu się piękny lakier na myrcydysie

Gość • Wtorek [01.09.2020, 19:03:17] • [IP: 31.187.0.***]

To Mercedes, właściciel może więcej. Kupując Mercedesa kupuje się lepszy styl życia i inny rozum a raczej brak rozumu😎😎😎

Gość • Wtorek [01.09.2020, 19:02:56] • [IP: 178.238.247.***]

Bogdan • Wtorek [01.09.2020, 18:59:27] • [IP: 45.134.22.**]

Barani łeb nie potrafi parkować tyłem. Prawo jazdy z NRD. Do młodych – NRD to komunistyczny, niemiecki kraj, którego już nie ma, ale mentalność pozostała.

Gość • Wtorek [01.09.2020, 18:58:28] • [IP: 37.47.184.***]

3 razy dziennie mogę wam takie zdjęcia wysyłać...

Gość • Wtorek [01.09.2020, 18:52:06] • [IP: 176.221.122.***]

Rany, gość miał duże auto i nie dał rady równolegle się zmiescic a zaparkować być może musiał. Co za muł i konfident ciągle cyka zdjęcia źle zaparkowanych aut. Ty zawsze wszystko robisz od linijki? jprd co za przychlast. Popieram Pana od mercedesa. A ty czytelniku wstydz sie.

Gość • Wtorek [01.09.2020, 18:46:12] • [IP: 31.11.128.***]

Napewno by nauczyła laweta +opłata za scholowanie i parking oraz srogi mandacik z 1000zl

Gość • Wtorek [01.09.2020, 18:41:00] • [IP: 37.47.135.***]

Kopa w lusterku i się nauczy

Oglądasz 51-63 z 63
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ ⚠️ Uwaga! Dla całego województwa zachodniopomorskiego obowiązuje ostrzeżenie I stopnia przed burzami z gradem. Możliwe są porywy wiatru do 90 km/h, intensywne opady deszczu oraz lokalnie grad. 🌩️ Burze mogą powodować utrudnienia w ruchu, łamanie gałęzi oraz lokalne przerwy w dostawie energii elektrycznej. Ostrzeżenie obowiązuje dziś do godziny 22:00. Nie zostawiaj samochodów pod drzewami i zabezpiecz przedmioty na balkonach oraz tarasach. Podczas burzy unikaj przebywania na otwartej przestrzeni ■