POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [02.09.2020, 20:19:43] • Świnoujście

Fama -świnoujścianom. Muzyczny prezent dla mieszkańców i zakochanych w mieście

Fama głosi, że Fama się skończyła. Ale to błędne założenie. Była wirtualna, a to pozwala jej nabycie nieskończoną! Wszystkie nagrania emitowane premierowo podczas trwania festiwalu można oglądać nieustannie, na stronie internetowej i na kanale youtube festiwalu.-przypominają organizatorzy 50 edycji festiwalu. Dziś poinformowali również, że Fama-po Famie ma niespodziankę dla swojej wiernej publiczności.

Niespodzianka jest dedykowana specjalnie dla świnoujścian i zakochanych w mieście na 44 wyspach oraz całym zjawiskowym Pomorzu Zachodnim. Laureatki jednego z festiwalowych konkursów - „Twoja muzyka na Famie" – Karolina Micor i Gosia Janek czyli duet Wild Whispers zainspirowane magią Świnoujścia i Pomorza Zachodniego napisały piosenkę „Świt 44". W sesji nagraniowej uczestniczył również zaprzyjaźniony fantastyczny wokalista– Franek czyli czyli Kamil Franczak.

Na kanale Famy na platformie You Tubie możecie wciąż powracać do famowskich nagrań – koncertów, spotkań literackich oraz mistrzowskich a także podziwiać sztukę wizualną. To 30 blisko filmów.

Wkrótce stworzone zostaną także „play listy", ułatwiające obsługę kanału. Muzyczny prezent Famy znajdziecie natomiast klikając tu:: tiny.pl/71bhk
Nagranie zrealizowali:

Wild Whispers feat. Franek „Świt 44"

Wokal: Gosia Janek, Karolina Micor, Franek

Klawisze: Anita Łazińska
Gitara: Artur King
Bas: Basile Petite
Perkusja: Giuliano Osella
Video: Anna Bacler, Tomasz Baczkiewicz

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [03.09.2020, 11:37:25] • [IP: 178.238.247.**]

Piękne! Dzięki Famo !!

Oglądasz 1-1 z 1
■ OSTRZEŻENIE NUMER 72/I/2021 OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE od godz. 20:00 dnia 23-01-2021 do godz. 09:00 dnia 24-01-2021. Przebieg: Wraz ze spadkiem temperatury powietrza i gruntu do i poniżej 0°C prognozuje się występowanie oblodzeń, a także marznących opadów deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu lub mżawki powodujących gołoledź. Skutki: śliskie powierzchnie dróg i chodników; utrudnienia komunikacyjne; zjawisko gołoledzi ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■