iswinoujscie.pl • Środa [02.09.2020, 20:19:43] • Świnoujście

Fama -świnoujścianom. Muzyczny prezent dla mieszkańców i zakochanych w mieście

Fama głosi, że Fama się skończyła. Ale to błędne założenie. Była wirtualna, a to pozwala jej nabycie nieskończoną! Wszystkie nagrania emitowane premierowo podczas trwania festiwalu można oglądać nieustannie, na stronie internetowej i na kanale youtube festiwalu.-przypominają organizatorzy 50 edycji festiwalu. Dziś poinformowali również, że Fama-po Famie ma niespodziankę dla swojej wiernej publiczności.

Niespodzianka jest dedykowana specjalnie dla świnoujścian i zakochanych w mieście na 44 wyspach oraz całym zjawiskowym Pomorzu Zachodnim. Laureatki jednego z festiwalowych konkursów - „Twoja muzyka na Famie" – Karolina Micor i Gosia Janek czyli duet Wild Whispers zainspirowane magią Świnoujścia i Pomorza Zachodniego napisały piosenkę „Świt 44". W sesji nagraniowej uczestniczył również zaprzyjaźniony fantastyczny wokalista– Franek czyli czyli Kamil Franczak.

Na kanale Famy na platformie You Tubie możecie wciąż powracać do famowskich nagrań – koncertów, spotkań literackich oraz mistrzowskich a także podziwiać sztukę wizualną. To 30 blisko filmów.

Wkrótce stworzone zostaną także „play listy", ułatwiające obsługę kanału. Muzyczny prezent Famy znajdziecie natomiast klikając tu:: tiny.pl/71bhk
Nagranie zrealizowali:

Wild Whispers feat. Franek „Świt 44"

Wokal: Gosia Janek, Karolina Micor, Franek

Klawisze: Anita Łazińska
Gitara: Artur King
Bas: Basile Petite
Perkusja: Giuliano Osella
Video: Anna Bacler, Tomasz Baczkiewicz

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/67089/