POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.08.2020, 11:03:33] • Świnoujście

Co młodzież wyrabia na plaży w nocy?!

Co młodzież wyrabia na plaży w nocy?!

fot. Czytelnik

Fantazja i "pomysłowość" młodych ludzi nie zna granic.

W nocy na plaży dzieją się różne rzeczy. Niestrzeżona strefa staje się polem do popisu dla młodzieży, mogła być pod wpływem jakichś środków "pobudzających wyobraźnię" i wyzwalających ducha demolki.

Co młodzież wyrabia na plaży w nocy?!

fot. Czytelnik

Świadectwem tej działalności są urządzenia znajdujące się na plaży, które nocą zmieniają swoje położenie.

Dwie ratownicze wieżyczki znalazły się w wodzie. Nikt temu nie mógł zapobiec, ponieważ w nocy plaża chyba nie jest pilnowana.

Rano ratownicy muszą przenosić swoje stanowiska pracy na właściwe miejsce, ale sytuacja może się powtórzyć. Głupie zabawy niestety znajdują wielu naśladowców...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 73, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 73

Gość • Niedziela [16.08.2020, 11:34:12] • [IP: 176.221.123.***]

Bardzo dobrze. Jak ratownicy trochę popracują przy ich ustawianiu, nie będą mieli głupich pomysłów z odpalaniem rac.

Gość • Niedziela [16.08.2020, 11:26:00] • [IP: 78.10.206.*]

Wątpliwe czy to zrobiła współczesna młodzież czyli chłopcy w rurkach i z torebka 🙊🙉🙈. Za" ciepłe" pokolenie na dźwiganie kilogramów 🤭🤭🤭

Gość • Niedziela [16.08.2020, 10:41:07] • [IP: 2.108.164.*]

Każdy z nas był młody. Tylko że po latach zapominamy o wybrykach młodości. Nie róbmy z tego tragedii - oby tylko takie psikusy były im w głowach.

zryty beret • Niedziela [16.08.2020, 10:12:23] • [IP: 176.221.122.**]

Młodzi są za leniwi a przede wszystkim za słabi, żeby przenieść taki ciężar. Podejrzewam jurnych Niemców, nie do końca wyżytych w miejskich agencjach towarzyskich...

Gość • Niedziela [16.08.2020, 09:48:51] • [IP: 83.5.181.***]

Taka tak to ta młodzież 35 letnia, bo teraz taką mamy kochają sterydy zamiast kobiety, bezdzietna bez pomysłu na życie, nadająca się do programu chłopaki do wzięcia lub rolnik szuka żony lub innego badziewia. Ta młodsza dziecinna to jeszcze gorsza trzymająca się spódnicy mamy i paska taty, pijąca co popadnie a potem po jakimś pseudo alkoholu i czipsach pełny odlot niby dorośli a drą japę jak głodne niemowlę, nie dziw że dziewczyny patrzą na to wszystko z politowaniem!!

GośćXXlO • Niedziela [16.08.2020, 09:18:19] • [IP: 62.69.254.**]

Dawno temu przestawilismy molo na plaze z kolegami. .. i tak juz zostalo. ..

Gość • Niedziela [16.08.2020, 06:50:18] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [16.08.2020, 00:04:48] • [IP: 185.225.208.***] Malucha na wcisk miedzy dwa drzewa np...

Gość • Niedziela [16.08.2020, 01:25:26] • [IP: 178.238.247.**]

Na pewno to był pomysł młodych?! Nie przesądzałbym tego. Starzy te potrafią odwalać niezłe cyrki, zwłaszcza po kilku głębszych!!

Gość • Niedziela [16.08.2020, 00:04:48] • [IP: 185.225.208.***]

Kiedyś auta przestawialiśmy sąsiadom pod blokiem. Taka była moc bez dodatków. Siła mięśni dała radę.

Gość • Sobota [15.08.2020, 23:23:58] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Sobota [15.08.2020, 21:08:39] • [IP: 213.25.129.***]po co łazisz po 24.00??

Gość • Sobota [15.08.2020, 23:02:34] • [IP: 178.238.250.**]

Nie trzeba być pod wpływem środków, żeby takie żarty robić. Radochy sporo ot zaleta młodości i fantazji.

moondek • Sobota [15.08.2020, 22:35:28] • [IP: 31.11.131.***]

W piasku raczej nikt się nie utopi. A skoro topią się w morzu, to medal za inicjatywę. Lepsza widoczność = szybsza reakcja. Brawo dla pomysłowych Dobromirów!!

Gość • Sobota [15.08.2020, 21:37:39] • [IP: 37.8.231.***]

PEWNIE CHCIELI NA GŁÓWKĘ POSKAKAĆ DO WODY I NIE MIELI SKĄD, STĄD WIEŻE STANĘŁY W WODZIE.

Gość • Sobota [15.08.2020, 21:08:39] • [IP: 213.25.129.***]

Najpierw był artykuł o spokoju na promenadzie. Dodałam komentarz jak młodzież napita i naćpana rządzi na promenadzie. Policja słabo sobie z tym radzi. Byłam tylko jeden raz ok godz 24.

Gość • Sobota [15.08.2020, 21:06:23] • [IP: 41.79.50.**]

To nie młodzież tylko duży przypływ wody.

Gość • Sobota [15.08.2020, 18:58:18] • [IP: 37.47.163.***]

Szkoda słów dla takich roszczeniowych ludzi szacunku zero do osób i rzeczy !!

Gość • Sobota [15.08.2020, 18:42:00] • [IP: 176.221.123.***]

12.51 !! Dziewczynami w wieku 30 lat ? Ach ta dzisiejsza młodzież ! !

Gość • Sobota [15.08.2020, 18:24:28] • [IP: 148.122.181.***]

Ładowanie w Normandii... Tak to się nazywało za moich czasów...jakies 25 lat temu. Kto uczestniczył ten wie😁😁😁😁

Gość • Sobota [15.08.2020, 18:21:41] • [IP: 31.0.183.***]

dobre, dobre choć oczywiście nie powinni no ale... pomysł mieli fantastyczny napewno dużo śmiechu przy tym było a wiadomo że śmiech to zdrowie 👌 no więc młodzież o ile to młodzież zrobiła na zdrowie 😁 ale już nie róbcie tego więcej 😁

Gość • Sobota [15.08.2020, 17:51:24] • [IP: 148.122.184.***]

Dobrze Panowie, żesmy tej motolotni co na plazy stala nie odpalili wtedy na kwasie. Kilku z nas moglo by nie wyladowac...

Gość • Sobota [15.08.2020, 17:40:53] • [IP: 188.146.180.**]

Zawsze to sami ratownicy sobie nawzajem wynosili wieżyczki w różne miejsca na promenadzie...taka tradycja !

Gość • Sobota [15.08.2020, 17:29:58] • [IP: 37.47.137.**]

tak sie zdarza jak przyjezdzaja tworcy 500 +

Gość • Sobota [15.08.2020, 16:48:59] • [IP: 83.23.231.***]

Może to menele, gonią ich z pod sklepów, chcieli zasmakować i napawac się helem, potem urządzili sobie skocznie do wachy haha

Gość • Sobota [15.08.2020, 16:42:40] • [IP: 178.238.247.**]

🤣😂🤣😂

Gość • Sobota [15.08.2020, 16:36:27] • [IP: 176.221.122.***]

Skąd wiadomo że to młodzież ? ? ? A może trzech koleszków po czterdziestce.

Oglądasz 1-25 z 73
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■