POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.08.2020, 09:54:02] • Świnoujście

Lady Pank wystąpił w świnoujskim amfiteatrze

Lady Pank wystąpił w świnoujskim amfiteatrze

fot. Robert Ignaciuk

14 sierpnia do Amfiteatru im. Marka Grechuty zawitała legenda polskiej sceny rockowej – Lady Pank.

Koncert cieszył się sporym zainteresowaniem, krzesełka były zapełnione, oczywiście wszystko zgodnie z nałożonymi wymogami i zaleceniami.

Twórcy największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona” szybko rozgrzali publiczność.

Lady Pank wystąpił w świnoujskim amfiteatrze

fot. Robert Ignaciuk

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyruszył w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Lady Pank wystąpił w świnoujskim amfiteatrze

fot. Robert Ignaciuk

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

Lady Pank połączył siły z Adria Art w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku i jak widać była to bardzo dobra decyzja.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

P77 • Niedziela [16.08.2020, 15:32:20] • [IP: 31.0.84.***]

Żadne dziadki. Kondycji może Im pozazdrościć współczesna, sfilcowana" młodzież". Brawo Lady Pank!

Gość • Niedziela [16.08.2020, 12:00:31] • [IP: 188.147.107.***]

7:27...131.** - co oni myślą to mnie nie obchodzi, ja SŁYSZAŁEM co UMIEJĄ (rok temu na koncercie w M-jach, zwłaszcza Borysewicz, wirtuoz gitary) i to jest ważne. Ty może myślisz bardzo realistycznie o sobie (że w szkole byłeś słaby, że pracujesz zarabiając marnie, a z miłością ci nie wyszło), ale... co ty UMIESZ? {cisza...}...Nie SŁYCHAĆ!. ..19:19..255.**-w artykule są powtórzone materiały promocyjne agencji koncertowej...

Gość • Niedziela [16.08.2020, 09:19:41] • [IP: 88.218.255.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [16.08.2020, 09:14:03] • [IP: 192.95.4.***]

122 wisi stówę za takie teksty. Siepomaga można odliczyć od corocznego pitu więc niech komuś stówka służy.

Gość • Niedziela [16.08.2020, 09:12:21] • [IP: 192.95.4.***]

Wjb mam dawać kogoś na sądy ale niech się chłop ogarnie. Strona fajna i nie życzę sobie czytać takie teksty 122.

Gość • Niedziela [16.08.2020, 07:27:57] • [IP: 158.26.131.**]

Dziadki co mysla ze dalej maja 20 lat!

Gość • Niedziela [16.08.2020, 07:00:05] • [IP: 158.26.131.**]

Dziadki co mysla ze maja po 20 lat!

Gość • Sobota [15.08.2020, 19:19:08] • [IP: 176.221.123.***]

Czy autor artykułu był w ogóle na koncercie, bo mam podejrzenia, że nie bardzo...?

Gość • Sobota [15.08.2020, 19:01:58] • [IP: 37.47.163.***]

Trafnie, Strach się bać. .. wszystkiego w naszym kraju. ...

Gość • Sobota [15.08.2020, 18:45:24] • [IP: 188.147.107.***]

17:00. ..122.***naprawdę teraz wszystko zależy od znieważonego. Procedura jest taka: przedstawia się sprawę policji, pisze oświadczenie, itd., policja aszczyna procedurę dochodzenia na jakie nazwisko jest zarejestr. dany komputer o wskazanym IP, następnie osoba znieważona podaje sprawcę do sądu. Gdyby osoba znieważona wcześniej dopuściłaby się tego sanego, kwestia odszkodowania by była niepewna, ale tak nie było. Wszystko w tej chwili zależy nie od ciebie, lecz od znieważonego. Ty 122.*** wisisz na jego łasce. Ze 2 lata temu społecznik D.Krzywda doszedł do komputera obrażającej go osoby. To był komputer radnej. Nie szedł do sądu.

Gość • Sobota [15.08.2020, 17:43:05] • [IP: 192.95.4.***]

: 176.221.122.***] zniewazyles mnie obraźliwymi słowami więc przyszłość twa niepewna a siepomaga lub inna fundacja ucieszy się z wpłaty o co można też wnioskować we wniosku z art 216kk.

Gość • Sobota [15.08.2020, 17:00:41] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Sobota [15.08.2020, 13:57:49] • [IP: 37.187.147.***] to won na policje lemingu w kagańcu

Gość • Sobota [15.08.2020, 16:31:16] • [IP: 62.69.231.***]

Koncert świetny, panowie wciąż dają radę, zakładam, że to chyba pierwszy koncert, który tak zapełnił amfiteatr ostatnimi czasy ale fani Zenka i tak wiedz swoje i coś o zużyciu i odkurzaniu bredzą :D

Gość • Sobota [15.08.2020, 16:28:39] • [IP: 62.69.231.***]

serio nazwanie kogoś idiotą jest karalne? :) kuźwa coraz wieksi kawalarze w tym mieście :D

Ula • Sobota [15.08.2020, 16:19:45] • [IP: 31.11.131.***]

We wczesnych latach osiemdziesiątych wszystkie dziewczyny z mojej szkoły kochały się w Janku Borysewiczu. Ja oczywiście tez!. Janek Bo wyglądał jak młody Bóg. Nie byłam na koncercie - przykro by mi było patrzeć na starego dziada.

Gość • Sobota [15.08.2020, 13:57:49] • [IP: 37.187.147.***]

Bezpodstawne nazwanie kogoś idiotą to znieważenie, artykuł 216 kodeksu karnego.

Gość • Sobota [15.08.2020, 13:56:46] • [IP: 37.187.147.***]

Pozytywny przekaz.

Gość • Sobota [15.08.2020, 12:30:02] • [IP: 188.146.233.**]

10:41 ale poziom marginesu społecznego -zamiast merytorycznie polemizować, ten chamski gość rzuca obelgami. Gdyby nazwany idiotą uparł się, doszedłby, kto go obraża i po podaniu do sądu wygrałby proces w sądzie. Nazwanie kogoś idiotą jest karalne.

Gość • Sobota [15.08.2020, 12:23:34] • [IP: 176.221.123.***]

gość 11:10:56 WYŁĄCZ COVID-TV LĘKI I OMAMY MINĄ.

Gość • Sobota [15.08.2020, 11:49:45] • [IP: 31.11.128.**]

Super koncert👍Borysewicz mega💪

Gość • Sobota [15.08.2020, 11:31:26] • [IP: 176.221.123.***]

DO GOŚĆ 10:21:35 zabierz suchy prowiant, załóż kaganiec i zejdż do piwnicy-najlepiej do wiosny. jesteś stracony dla społeczństwa.

Gość • Sobota [15.08.2020, 11:19:24] • [IP: 31.60.19.**]

Też piłem piwko na balkonie i słuchałem koncertu. Nie ze względów finansowych tylko bezpieczeństwa. Na początku Panasewicz faktycznie słabo, ale później się rozkręcił. Fajny koncert dali lepszy niż prawie 20 lat temu kiedy Panasewicz po trzech piosenkach stracił głos

Gość • Sobota [15.08.2020, 11:10:56] • [IP: 37.47.157.***]

A za chwile bedzie placz, ze pis nie radzi sobie z pandemia bo tylu zachorowanych, zaklady zamkniete z hoteli pozwalniali a swinoujscie w czerfwonej strefie. a to tylko dlatego ze wszyscy maja w du..e zalecenia sanepidu.

Gość • Sobota [15.08.2020, 11:01:59] • [IP: 188.146.233.**]

10:21 - zakurzone przeboje? Jak bardzo trzeba mieć zakurzone USZY, by świetnie napisane piosenki, które nadal są atrakcyjne i i hitowe nazywać zakurzonymi -żyją, są grane i bardzo kontrastują ze śmiercią słabych jętek jednodniówek Lisowskiej, Brzozowskiego, Honey Skarbek; i traktowane są z artystycznym respektem, ludzie bawią się przy nich a wyrobieni słuchacze z uwagą słuchają zwłaszcza partii gitary Borysewicza. Utwór Bolteru" Daj mi tę noc" też żyje, ktoś powie -tak, ale słucha się go na zasadzie dwuznacznej uciechy, z dystansem. Mimo że najlepsze utwory L.Pank są zakorzenione w świecie l.80.- słucha się tego z respektem, bo też teksty mają wymiar uniwersalny, a jeśli już trochę są niejasne ("Kryzys.narzeczona" o emigracji politycznej), to muzyka je niesie. W muzyce jest to, czego wrażliwe ucho lidera Borysewicza słucha od 45 lat: reggae, melodyjność ballad rockowych l.70., The Police, Hendrix, itd. Tego płytcy hejterzy jak ty nie są w stanie wysłyszeć - tylko refreny pamiętasz i skandale hotelowe L.Pank.

Gość • Sobota [15.08.2020, 10:42:55] • [IP: 188.146.233.**]

Chciałem tu wpisać coś porównując do L.Pank sprzed roku w M-jach, ale... nie mogę, zdekoncentrował mnie ten wpis 10:14...206.** oto słuchanie koncertu po polsku (po świnoujsku?): słuchanie koncertu z wieżowca przy otwartym oknie - nawet publikę było słychać! No ale co się dziwić, niedawno byłem u fryzjera, a tu podwyżka z 20 zł do 25, a ceny biletów znaczących wykonawców wzrosły o100%, ja za Dżem w amfiteatrze ok.r.2014 płaciłem 50 zł a dziś za L.Pank od 80 do ok.100 lub nawet taka dobra, ale dopiero zdobywająca popularność Zawiałow (będzie 21.08) oczekuje 80 zł.-Co do L.Pank to ponieważ byłem na (darmowym!) koncercie w M-jach w lipcu 2019r., to pytam: dał na końcu Borysewicz swoje instrumentalne utwory? Solo grał na końcu? Bo takim setem pożegnał publiczność rok temu i to dopiero odbierało dech, ale i inne jego partie gitarowe w piosenkach, krótsze, bo musiały zostawić wokaliście miejsce, ale ciekawe, nieodgrzewające tego, co nagrane na płytach. Panasewicz zaś głosowo rok temu był dziwny, jakby nie w formie.

Oglądasz 1-25 z 32
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■