POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.08.2020, 18:34:22] • Świnoujście

Mieszkanka: Zaniedbany plac zabaw

Mieszkanka: Zaniedbany plac zabaw

fot. Czytelnik

Każdy z placów zabaw na terenie naszego miasta cieszy się dużym powodzeniem. Dzieci chętnie korzystają z urządzeń znajdujących się tam specjalnie dla nich. Jednak place zabaw są zaniedbane. O kolejnym, położonym przy promenadzie, poinformowała czytelniczka.

- Żeby nie było, że rodzice czepiają się tylko starych placów zabaw, o które miasto nie dba. Staramy się korzystać z tych najnowszych, ale jak widać i one uległy już sporemu zniszczeniu i nikt tego nie naprawia od wielu dni. Plac zabaw Platan, to nie jedyne błagające o uwagę i pielęgnację miejsce zabaw naszych dzieci - pisze czytelniczka.

Mieszkanka: Zaniedbany plac zabaw

fot. Czytelnik

Mieszkanka: Zaniedbany plac zabaw

fot. Czytelnik

Mieszkanka: Zaniedbany plac zabaw

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [15.08.2020, 15:48:36] • [IP: 176.221.122.***]

Proponuję postawić w tych miejscach wożnego, który był by uprawniony do reagowania na akty wandalizmu.

Gość • Sobota [15.08.2020, 14:20:04] • [IP: 185.210.38.***]

jak ktos nie umi się bawic to niech siedzi w domu aż kurtulry doswiadczy

Gość • Sobota [15.08.2020, 12:09:44] • [IP: 83.30.170.***]

urządzenia na placach zabaw są zbyt delikatne, Śruby można odkręcić byle czym. Powinny być skonstruowane pod specjalistyczne narzędzia. No i trzeba sprawdzać stan co kilka dni...Może urzędnicy miejscy w ramach spacerów zdrowotnych w przerwach od biurkowania sprawdzali stan urządzeń...

Pingu • Sobota [15.08.2020, 11:14:46] • [IP: 176.221.122.***]

Szanowna Mieszkanko. Ile jest palców zabaw w mieście? kilkanaście, kilkadziesiąt? To wychodzi na to, że potrzebujemy kilku osób które będą zajmowały się" na stałe" placami zabaw.Naprawy, sprzątanie, pewnie jeszcze opieka. ... hmm a to nie nazywa się przedszkole?? To są PLACE ZABAW. Skoro" pociechy" są tak zmyślne i rozwalają wszystko to niech szanowny małżonek skrzyknie kolegów od innych dzieci i naprawi te uszkodzone rzeczy.Kilka wkrętów, śrub i gwoździ na pewno znajdzie się. To taki wielki problem?Problem jest w czym innym otóż NIE CHCE SIĘ !! lepiej pisać elaboraty zamiast wziąść młotek w garść i naprawić!! Następnym razem jak po takiej naprawie mamusia zobaczy dziecko które za wszelką cenę próbuje urwać kawałek deski zwróci uwagę, że tak nie można się bawić a nie wycierać pot z czoła dziecka mówiąc- powoli wyrywaj syneczku tę deseczkę, bo się zmęczysz !!

Gość • Sobota [15.08.2020, 11:11:11] • [IP: 176.221.113.**]

A kto chodzi na plac zabaw w czasie pandemii? Przecież tam jest bank bakterii i wirusów!

Gość • Sobota [15.08.2020, 10:07:25] • [IP: 37.47.147.***]

Mieszkanka chyba nie widziała zmasakrowanych placów zabaw na Warszowie.

Gość • Sobota [15.08.2020, 09:51:06] • [IP: 109.173.212.***]

W tym mieście niema żadnego porządnego placu zabaw na każdym jest syf

Gość • Sobota [15.08.2020, 09:14:25] • [IP: 37.47.163.***]

Niestety są osoby które dewastują a to co się dzieje ze śmieciami to przekracza kulturę, kulturę wynosi się z domu, uczmy dzieci szacunku do osób i rzeczy.

Gość • Sobota [15.08.2020, 08:18:14] • [IP: 37.47.137.**]

jak nie ma gdzie się twoje 500+ a może masz dwa 500++ gdzie się bawić, to weź i napraw

Gość • Sobota [15.08.2020, 00:53:48] • [IP: 31.0.176.***]

TAM SRAJĄ PSY I DZIECI SIĘ BAWIĄ.

Gość • Piątek [14.08.2020, 23:50:55] • [IP: 5.173.145.**]

A jak w domu coś nie działa to piszemy o tym na portalach czy zgłaszamy do odpowiednich osób?

Gość • Piątek [14.08.2020, 22:02:46] • [IP: 176.221.123.***]

po co to piszesz jak syf jest wszedzie, na kazdej posesji, biorą pieniądze a nie sprzątają od miesiąca albo lepiej, matejki 6 syf brud i ubóstwo a zarządca zadowolony bo ma coraz wiecej zyskow z lewych firm, nikt nie sprząta tylko biorą kase i co im ktos zrobi?

Mieszkaniec • Piątek [14.08.2020, 21:01:21] • [IP: 83.23.230.***]

Straz Miejska...hmmmm co to jest? Czy to instytucja ktora pilnuje jakiegos porzadku?

Gość • Piątek [14.08.2020, 20:59:22] • [IP: 178.33.42.***]

Hossano odpowiedz sobie na pytanie: co ze mną nie tak?

Hassano • Piątek [14.08.2020, 20:26:56] • [IP: 77.75.244.**]

To wez ze saba kombinerki, napraw samemu i pusc bachora niech biezpiecznie sie bawi. Jak nie to siedz w domu.

Gość • Piątek [14.08.2020, 20:07:00] • [IP: 5.173.128.***]

Na Warszowie też jest zaniedbany!! Kto to pilnuje?!

Gość • Piątek [14.08.2020, 19:45:18] • [IP: 185.210.39.***]

Podejrzewam, że to nie zrobiły dzieci. Niestety :(

Gość • Piątek [14.08.2020, 19:28:32] • [IP: 176.221.122.***]

Do wladz. Jak coś zbudujecie to dbajcie o to.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■