POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.08.2020, 18:11:05] • Świnoujście

Turystka: Na promenadzie zapada się chodnik!

Turystka: Na promenadzie zapada się chodnik!

fot. Czytelnik

Promenada i jej okolice to duma naszego miasta. Tymczasem przy jednym z wejść na plażę zapada się chodnik...

O nierównym, zapadającym się chodniku i ruchomych kostkach poinformowała turystka, która często przyjeżdża do Świnoujścia. Spacerując dostrzegła zapadający się fragment chodnika, który znajduje się przy pływalni miejskiej - jest to jedno z wejść na plażę.

Turystka: Na promenadzie zapada się chodnik!

fot. Czytelnik

Jak informuje turystka, do niedawna chodnik był równy, teraz kostki są ruchome i zapadają się. Lato w pełni, czyżby chodniki i płytki na promenadzie nie wytrzymywały naporu sezonowego tłumu? Może mają skrócony okres przydatności do użytku?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Piątek [14.08.2020, 18:50:15] • [IP: 62.69.229.**]

jaa, gut chodnik, zer guut chdnik.

Gość • Piątek [14.08.2020, 15:12:12] • [IP: 178.238.249.**]

Urzędasy niskiej klasy ruszcie tyłki w teren. Urzędasy wysokiej klasy mają zaćmę i na nich nie liczcie😀

Gość • Piątek [14.08.2020, 10:37:19] • [IP: 178.235.147.*]

Dlaczego o tym musi informować magistrat turystka? Gdzie są do cholery urzędnicy?

Gość • Piątek [14.08.2020, 10:36:10] • [IP: 178.235.147.*]

Za nasze wspólne pieniądze wyremontowano zachodnią część promenady. Niestety, władze miasta mają w d...ie dbałość o nią i nie chodzi mi o brudy po lodach czy gumie do żucia ale o uszkodzone mechanicznie płyty chodnikowe, o parkujące na nowej nawierzchni samochody głównie obcych rejestracji, o złe przykłady ze strony straży miejskiej (samochód z włączonym silnikiem stojący na nowej nawierzchni a kierowca- strażnik miejski wykonuje w tym czasie zdjęcia) o jeżdżące, między spacerowiczami, z dużą prędkością rowery i elektrycznych hulajnogi. To smutne, że ta część promenady w ciągu kilku miesięcy już została tak zdewastowana.

Gość • Piątek [14.08.2020, 10:21:59] • [IP: 167.114.102.***]

Jaki Gumobeton - taki chodnik na Promenadzie.

Gość • Piątek [14.08.2020, 10:05:30] • [IP: 95.40.78.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.08.2020, 09:22:04] • [IP: 178.238.253.**]

Dzisiaj o 8 już pracownicy naprawiali to zapadnięcie. Zmieniona też została numeracja przejścia na plażę przy pływalni teraz jest przejście nr 4 od strony plaży jak i od promenady nie wiem czy mieniono wszystkie. Dlaczego teraz pod koniec sezonu a nie w momencie zakończenia prac budowlanych, ktoś przecież to odbierał

Gość • Piątek [14.08.2020, 08:56:42] • [IP: 83.5.168.**]

Normalka wracamy do stanu z przed remontu!!

Gość • Piątek [14.08.2020, 06:34:13] • [IP: 178.238.252.**]

Wstyd za komentujących.Ktoś informuje, póki da się naprawić ale...chyba ktoś, kto wykonał fuszerkę, obraża.To z naszych pieniędzy, więc dbajmy wszyscy.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 22:51:01] • [IP: 51.83.139.**]

Te atakujące barany są robotnikami z przyuczenia wykonującymi podobne prace. Bronią swe fuszerki. Chcą sprowadzić innych ludzi do swego poziomu. Dla nich odpowiednia lektura to elementarz!

Gość • Czwartek [13.08.2020, 22:00:30] • [IP: 188.147.105.**]

ale jestescie dzbany ktos zwraca uwage na fuszerke wykonana z waszych pieniedzy a wy jeszcze atakujecie barany!!

Gość • Czwartek [13.08.2020, 21:40:07] • [IP: 176.221.123.***]

za to durne babsko należy ci się potężny raz w papsko.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 20:32:19] • [IP: 31.11.131.***]

Turystka, nie turystka albo czytelniczka jakie to ma znaczenie? Kogo bronicie ćwoki ''patrioci lokalni'' ?

Gość • Czwartek [13.08.2020, 20:05:08] • [IP: 178.238.245.**]

Turystce zajęć brakuje je brakuje hihi durne babsko

Gość • Czwartek [13.08.2020, 19:34:46] • [IP: 80.187.86.***]

Jaki gospodarz takie ulice i chodniki, wszystko smierdzi komuną

Gość • Czwartek [13.08.2020, 19:31:43] • [IP: 45.133.193.***]

Sygnał bardzo pozytywny. On nie jest powodem do ataku.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 19:27:20] • [IP: 188.146.182.*]

Robili hydrant i nie zagęścili gruntu. Wina wszystkich, bo każdy od wykonawcy po nadzór i inwestor dali ciała. Każdy do ukarania.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 19:25:28] • [IP: 37.47.129.**]

Nie ma to wpływu na nic. Turystów i tak jest stanowczo za dużo.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 19:24:21] • [IP: 89.151.32.***]

Wyrówna się betonem i będzie git...

Gość • Czwartek [13.08.2020, 19:21:50] • [IP: 176.221.122.***]

Bo za dużo turystów tam chodzi.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 18:57:16] • [IP: 77.88.191.**]

Czy to naprawdę" TURYŚCI" do portalu piszą...hmmm...jeśli to turyści to może by się zajęli turystyką a nie inspekcjami chodników etc.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 18:57:01] • [IP: 178.238.253.**]

To zapadnięcie jest od ponad miesiąca jak nie dłużej dziwię się że kierownictwo Pływalni nie sprawdza przejść, które do nich należą.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 18:51:12] • [IP: 89.151.36.***]

Wydaje się, że nic poważnego. Jak odpowiednio się nie utwardzi przed brukowaniem to tak bywa. Piasek bywa" lotny" !! rozkopać, utwardzić odpowiednio i po bólu !!

Gość • Czwartek [13.08.2020, 18:49:02] • [IP: 188.146.181.***]

Więcej nagród za dobrze wykonaną pracę