POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [12.08.2020, 18:16:07] • Świnoujście

Spaliła się altanka na działce

Spaliła się altanka na działce

fot. Czytelnik

Na działce na terenie Ogródków Działkowych Granica był pożar altany.

Pożar wybuchł 10 sierpnia po godzinie 16.00. Na miejsce przyjechały jednostki PSP i Straż Wojskowa.

Spaliła się altanka na działce

fot. iswinoujscie.pl

Strażacy podali dwa prądy wody w miejsce ognia, Wojskowa Straż wyjechała z uliczki działkowej po ponownie nabranie wody z hydrantu przy ulicy Grunwaldzkiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [14.08.2020, 23:06:08] • [IP: 176.221.122.**]

Gość • Czwartek [13.08.2020, 14:38:47] • [IP: 176.221.123.***] Jednak raczej to Ty pier…. i jesteś niedoinformowany bo tamta inwestycja jest zawieszona i raczej nie dojdzie do skutku bo jest już niepotrzebna a poprzednik ma racje droga ma isc przez działki granica do lasku za osiedlem krzywa i dalej do karsiborskiej pod tunel...

Gość • Czwartek [13.08.2020, 14:38:47] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Czwartek [13.08.2020, 11:10:09] • [IP: 5.173.128.***]Co ty pie...droga będzie ale po drugiej stronie za mazowiecką, koło zamkowej do Wojska Polskiego.Obwodnica na Gartz.To już 15 lat jest w planie.Nawet miala być linia kolejowa po odbudowie starej lini na most w Karnin i z odnogą na tunel do Szczecina przez tunel.Fajnie by było ale to tylko narysowane a Niemcy też niedostali dofinansowania z EU do reaktywowania starej lini.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 12:08:03] • [IP: 37.47.183.***]

Jaka altanka, paliła się sterta desek z papą

Gość • Czwartek [13.08.2020, 11:10:09] • [IP: 5.173.128.***]

zaraz tych działek nie będzie bo nowa droga tamtędy będzie leciała ale cicho sza...

Gość • Czwartek [13.08.2020, 09:10:09] • [IP: 51.75.64.**]

Ty, od Zyzia, to wara, bo do pięt mu nie dorastasz kmiocie z gówna.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 08:21:29] • [IP: 5.173.136.***]

Zyziu ma za duzo drzewa to pali ogniska a w zime do opieki po opal poleci len smierdzacy a niepiszcie bzdur ze altanka spalila sie

Gość • Czwartek [13.08.2020, 08:07:17] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Środa [12.08.2020, 19:08:31] • [IP: 176.221.122.***] Przypadek? Tak to przypadek że istniejesz.

Anonymous • Czwartek [13.08.2020, 07:57:26] • [IP: 37.248.214.***]

Napisane jest to tak jakby autor sam był pod wpływem działania Prądu ale w herbarce. Wypił chyba jedną za dużo 🤫

łogień • Czwartek [13.08.2020, 07:10:17] • [IP: 10.0.2.***]

Widać, że ktoś nie wie o co chodzi, a pisał, co widział, tylko tyle.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 07:05:35] • [IP: 77.252.46.**]

A czemu na działkach nie ma hydrantów?!

Gość • Środa [12.08.2020, 22:21:18] • [IP: 31.11.128.***]

Zdjecie jak z 39 roku.

Gość • Środa [12.08.2020, 21:19:26] • [IP: 31.0.71.***]

I co nabrali?

Gość • Środa [12.08.2020, 21:08:35] • [IP: 5.172.237.***]

nie sądzę

Gość • Środa [12.08.2020, 20:55:30] • [IP: 5.173.144.***]

To jest lekceważenie czytelnika takim artykułem.Pycha kroczy przed upadkiem.

Gość23 • Środa [12.08.2020, 20:42:33] • [IP: 37.8.230.**]

pewnie ostro pogrilowali!!

Gość • Środa [12.08.2020, 20:07:16] • [IP: 176.221.123.***]

Proszę członków zarządu i wszystkich działkowiczów o zdecydowaną reakcję na palenie ognisk na działkach i wypalanie, które tak się właśnie kończy! Mało że debil spali siebie, to jeszcze sąsiadów bo on musi wypalać !! to jest patologia a nie działkowicz.

Gość • Środa [12.08.2020, 19:56:25] • [IP: 88.156.206.**]

dobrze, że mamy ubezpieczoną swoją działke...bo sąsiadów mamy nieciekawych