POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [12.08.2020, 12:29:02] • zachodniopomorskie

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 zakażony mężczyzna w średnim wieku

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 zakażony mężczyzna w średnim wieku

autor: Mi St(fot. stock.adobe.com/pl )

Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:

Pow. stargardzki – 3 osoby (młoda kobiety, młody mężczyzna, mężczyzna w średnim wieku)
Pow. koszaliński + Koszalin – 3 osoby (2 młodych mężczyzn, mężczyzna w średnim wieku)
Pow. kołobrzeski – 1 osoba (młody mężczyzna)
Pow. pyrzycki – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)
Świnoujście – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)
Pow. wałecki – 1 osoba (dziecko)
Pow. łobeski – 1 osoba (kobieta w średnim wieku)
Szczecin – 2 osoby (mężczyzna w średnim wieku, młoda kobieta)
Pow. policki – 1 osoba (młody mężczyzna)

Na zgłaszane 14 przypadków 6 to osoby z kwarantanny.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 913/23 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

COW ID • Czwartek [13.08.2020, 16:41:27] • [IP: 176.221.122.**]

NIE WIEM CZY WIECIE ALE SEKTA COWIDIAN GRASUJĄCA NA TERENIE UBEKISYTANU DOPUŚCIŁA SIĘ NIEPRAWDOPODOBNEGO BESTIALSTWA MORDUJĄC 28 LETNIĄ KOBIETĘ W CZWARTYM MIESIĄCU CIĄŻY. BYŁ TO PRAWDOPODOBNIE TRWAJĄCY OSIEM GODZIN MORD RYTUALNY TEJ SEKTY. ZBRODNIA TA, KTÓRĄ MOŻE SIĘ SZCZYCIĆ NAWET SOTNIA UPA, LUB 322 POLIZEIBATTALIN POWINNA BYĆ DLA WAS OSTRZEŻENIEM, ŻE SEKTA COWIDIAN REALIZUJĄCA ROZPORZĄDZENIA NORYMBERSKIE, JESIENIĄ GDY GDY POJAWI SIĘ GRYPA URZĄDZI WAM WOŁYŃ 2 !!

Gość • Czwartek [13.08.2020, 13:43:47] • [IP: 89.14.158.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [13.08.2020, 12:52:44] • [IP: 89.151.36.**]

Przecież wirusa miało nie być! Czyżby wrócił ?? I jagodzianki moje ulubione podrożały z tego tytułu znacznie ??

Dr House • Czwartek [13.08.2020, 11:21:45] • [IP: 82.209.144.**]

Oooo, widzę, że Plandemia nadal ma się wspaniale. Szpitale dostają dodatkową kasę za przypisywanie chorym na różne choroby jakiegoś Covida-19 który (choć trudno wzykłemu zjadaczowi chleba zrozumieć) jeszcze nie został wyodrębniony...virus którego jeszcze nie odkryto terroryzuje świat bezobjawowymi chorobami. Ostatnio pobrano próbki od pana na Śląsku. Pobrano je od niego u niego w domu. Z powodu zamieszania powstałego podczas pobierania próbek personel medyczny wyszedł z mieszkania pacjęta BEZ pobranych próbek...poprostu je zapomniał. Jakie było jego zdziwienie gdy po kilku dniach przyszedł pozytywny rezultat testu na Korona Virusa...przecież próbki zostały u niego w domu :-) Nadal maseczkowcy święcie wierzą, że psucie sobie zdrowia noszeniem maseczki ma sens...Mark Twain kiedyś powiedział:" Łatwiej jest człowieka oszukać, niż przekonać go, że został oszukany"

Gość • Czwartek [13.08.2020, 10:39:10] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Środa [12.08.2020, 19:08:23] • [IP: 176.221.123.***] Jak widzę takie mendy społeczne jak ty, które same szkody czynią dla społeczeństwa i nic pożytecznego do życia nie wnoszą, to zastanawiam się nad unieszkodliwianiem takich idiotów. Najlepsza by była farmakologiczna pacyfikacja takich idiotów jak ty.

Gość • Czwartek [13.08.2020, 01:05:41] • [IP: 176.221.123.***]

MASKI NOSZĄ CHORZY I NIEWOLNICY

Gość • Środa [12.08.2020, 23:50:27] • [IP: 31.0.176.***]

NIE PIŁ ŚWIĘCONEJ WODY ZE SPIRYTUSEM I MARNIE SKOŃCZYŁ?

Gość • Środa [12.08.2020, 23:36:33] • [IP: 31.0.176.***]

KASZLĘ JUŻ PÓŁ ROKU KOLEJNA WIZYTA U LEKARZA ZA MIESIĄC. JEDYNY PLUS TAKI GDY STOJĘ W KOLEJCE I ZAKASZLĘ LUDZIE ODSUWAJĄ SIĘ. WYSTARCZY ŻE WEZMĘ GŁĘBOKI WDECH I KASZEL NA ZAMÓWIENIE HA HA!

Gość • Środa [12.08.2020, 23:21:41] • [IP: 185.210.38.***]

TRUP się ściele. .Uuuuuu my chcemy po10 szczepionek i chipów od Gatesa coby się cieszyć że zapieda...amy jak barany.

Gość • Środa [12.08.2020, 20:31:26] • [IP: 176.221.122.***]

wy dalej z tym klamliwym gownem !

Gość • Środa [12.08.2020, 19:22:07] • [IP: 176.221.122.**]

dlaczego nie napiszecie czy to osoba z kwarantanny, czy swobodnie przemieszczał sie po mieście ? to bardzo istotne bo mógł pozarażać ludzi ale co tam nieważne że ci ludzie mogą dalej zarażać po co komu takie informacje

Gość • Środa [12.08.2020, 19:08:23] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Środa [12.08.2020, 12:32:13] • [IP: 176.221.113.**]Zgadza się...i takiego baranka jak ty mamy w du...Do Torunia się wyżalić, ojciec najlepszy cwaniak według twojego słownictwa to cię wspomoże i przytuli.

Gość • Środa [12.08.2020, 19:06:20] • [IP: 77.88.191.**]

PONAWIAM PYTANIE. DLACZEGO NIE INFORMUJECIE O OSOBACH KTÓRE WYZDROWIAŁY?? 18 przypadków w tym 13 wyzdrowiało według wsse szczecin. Czyli mamy aktywnych 5 przypadków??

Gość • Środa [12.08.2020, 18:35:48] • [IP: 31.60.151.**]

Sraczka

WŁĄCZ MYŚLENIE • Środa [12.08.2020, 18:03:21] • [IP: 31.0.39.***]

COVID-TV ODEBRAŁ LUDZIOM ROZUM

Gość • Środa [12.08.2020, 16:58:52] • [IP: 31.0.176.**]

CAŁY ŚLĄSK ZARAŻONY WYSŁAŁ RODZINY NAD MORZE I BRAK ZARAŻONYCH HA HA!!

Gość • Środa [12.08.2020, 16:54:49] • [IP: 5.173.96.***]

Co mnie to obchodzi. Po co siejecie jakąś niepotrzebną panikę?

Gość • Środa [12.08.2020, 16:39:51] • [IP: 87.78.226.**]

Do 113... Co ty bierzesz ze takie brednie zawistne wypisujesz? Niema juz odpowiednich lekarzy dla takich debili?

Gość • Środa [12.08.2020, 16:08:33] • [IP: 188.146.187.**]

Większość zarażonych to mężczyźni - młodzi i w średnim wieku.

Gość • Środa [12.08.2020, 15:59:12] • [IP: 109.41.3.**]

To ciekawe, tysiace ludzi chorych w kopalniach, a w swinoujsciu oaza sterylnosci

Gość • Środa [12.08.2020, 14:40:42] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Środa [12.08.2020, 14:28:23] • [IP: 178.238.246.**] HAHAHA CO ZA DEBIL!! A co wirus ma teraz wakacje i zaatakowac nie moze skoro piszesz po wakacjach? XDD a jak na zime nie beda ludzie nosic kagancow to powiesz zobaczymy po bozym narodzeniu? ale ameba hahahah nie moge

Gość • Środa [12.08.2020, 14:28:23] • [IP: 178.238.246.**]

A ilu ludzi jest testowanych, a zwłaszcza tych z promenady nikt tam nie chodzi w maseczkach zobaczymy po wakacjach!

Gość • Środa [12.08.2020, 14:28:03] • [IP: 185.210.39.**]

Dlaczego w Świnoujściu nie ma codziennych informacji o ilości osób zakażonych, na kwarantannie itp.Tłumy wszędzie a tu enklawa szczęśliwości ciekawe

Gość • Środa [12.08.2020, 14:18:29] • [IP: 31.0.176.***]

TO TEN CO BYŁ ZAKONNICĄ?

Pazdzioch • Środa [12.08.2020, 13:32:58] • [IP: 83.20.227.***]

122* Ty jesteś wirusologiem?lekarzem? Kim? Mądrzejszy od nich chcesz byc a pewnie nawet podstawówki nie skończyłeś

Oglądasz 1-25 z 34
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■