POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.08.2020, 18:16:40] • Świnoujście

Kolizja dwóch samochodów

Kolizja dwóch samochodów

fot. iswinoujscie.pl

Do kolizji doszło dziś po południu. Na miejsce przyjechały wszystkie służby.

Po godzinie 15.00 na zbiegu ulic 11 Listopada i J. Chełmońskiego doszło do kolizji. Ciemny opel kombi uderzył w toyotę. Na miejsce przyjechała policja, ratownicy medyczni i strażacy.

Kolizja dwóch samochodów

fot. iswinoujscie.pl

Na szczegółowe informacje czekamy od służb obecnych na miejscu zdarzenia.

Kolizja dwóch samochodów

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [12.08.2020, 12:23:18] • [IP: 37.47.133.*]

Skrzyżowanie jest prawidłowe, wystarczy patrzeć.

Gość • Wtorek [11.08.2020, 10:26:04] • [IP: 37.249.235.**]

Na tym skrzyżowaniu należy w pierwszej kolejności zlikwidować przejście dla pieszych i przejazd dla rowerów. Kierowca wyjeżdżający z podporządkowanej zmuszony jest zatrzymywać się na pasach - niezła paranoja

Gość • Wtorek [11.08.2020, 09:38:30] • [IP: 176.221.123.***]

nie wszystkie bo nie było Helikoptera

JUST ACT 447 • Poniedziałek [10.08.2020, 23:44:35] • [IP: 176.221.122.**]

BĄDŹMY SZCZERZY, DLA BARANÓW SPĘDZONYCH Z POLSKICH PÓL I ŁĄK, W KAŻDYM MIEJSCU, NA KAŻDEJ DRODZE KIBUCU JEST NIEBEZPIECZNIE.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 22:19:45] • [IP: 88.71.158.***]

Na miejsce przyjechały wszystkie służby? Nie widac ani sluzby duchownej ani LGBT. Pewnie na nie czekal sprawca wypadku ktory nieudzielil pierszenstwa przejazdu (znaki poziome na jezdni)

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 22:17:58] • [IP: 37.8.231.**]

Do kotka na drzewie to też wyjedzie wszystko co stoi na garażu a nie tylko podnośnik bo mają płacone extra za KAŻDY wyjazd!

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 22:03:06] • [IP: 31.60.94.***]

Do pisobolszewik • Poniedziałek [weź się ogarnij i zapłać matce za mleko później komentuj, poczytaj najpierw co to jest sekcja i jakie są zasady straży pożarnej

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 21:30:51] • [IP: 176.221.123.**]

tam ul. Chełmońskiego powinna być z pierwszeństwem ;))

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 21:22:11] • [IP: 167.114.102.***]

18:38:15 - Nie, chyba wiem lepiej.

Mieszkaniec z pobliża • Poniedziałek [10.08.2020, 21:21:24] • [IP: 31.0.42.***]

Jedyny wyjazd z okolicznych osiedli zablokowany na blisko godzinę... żart! Brak ofiar, , dlaczego nie skierowano obu aut na pas zieleni, tylko blokada ulic, bardzo ważnych ulic dla miasta?? Żenada po stronie służb wykonujących działania!!

pisobolszewik • Poniedziałek [10.08.2020, 20:14:59] • [IP: 176.221.122.**]

Panie generale straży pożarnej w Świnoujściu - dlaczego wysyła pan do stłuczki dwa wozy pożarnicze, czyście poszaleli do końca? płacimy za pana faneberie my wszyscy - wez się chłopie ogarnij bo się ośmieszasz, nie zatrudniłbym cię na ciecia na budowie, co za pajac dał ci ten stopień? trzeba było ściągać posiłki z Międzyzdroi.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 19:57:00] • [IP: 37.7.63.**]

To wszystko sprawa upałów i i otumanionego szofera co wyjeżdżał z ulicy podporządkowanej...💊.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 19:40:33] • [IP: 185.210.37.*]

Niech ktoś mi k powie jak? no jak oni to zrobili?zabrać prawka i nie pytać skoro nie panują nad sobą i autem.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 19:39:47] • [IP: 94.254.232.**]

Z cyklu”jak jeżdżą niemieccy kierowcy po świnoujskiej ulicach”:tylko dziś podczas przejazdu rowerem po mieście widziałem jak białe auto z wiadomymi blachami powoli i rozważnie wjeżdża z ul.Kołłątaja(od CH Uznam)w ul.Kościuszki-znak zakaz wjazdu widoczny jak byk, czysty, niczym nie zasłonięty, po chwili jazdy kolejny jedzie pasem do jazdy na wprost nabrzeżem Władysława IV i nagle zajeżdża drogę skręcającemu z lewego pasa pojazdowi stwarzając zagrożenie.Te dwa zdarzenia widziałem podczas zaledwie kilkuminutowego przejazdu po mieście.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 19:25:40] • [IP: 176.221.123.***]

To jest Aygo nie Yaris

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 19:15:22] • [IP: 88.156.135.***]

Koniecznie zrobić tam rondo

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 19:01:35] • [IP: 176.221.122.**]

Hm moja znajoma ma takoe auto. Czyzby... Ania? 🙄😱

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 18:56:51] • [IP: 176.221.123.***]

Co to za kierowcy na prostej drodze!!

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 18:47:39] • [IP: 77.88.191.**]

Znalezione w Internecie :prezydent J.Ż w odpowiedzi ze stycznia 2020 na interpelacje pewnego radnego, który pyta o poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu twierdzi, ze jest tam bezpiecznie . ...zarówna dla kierowców jak i rowerzystów oraz pieszych... może czas Panie PM zatrudnić kompetentnych ludzi w placówce, którą Pan zarządza?? Móze przestawi Pan światła z Ułańskiej / 11 Listopada na Chełmońskiego /11 Listopada i będzie po problemie... kierowców, rowerzystów i pieszych mamy takich jakich mamy... Wypadków. .. różnych szczególnie w sezonie jest tam dużo... pustymi odpowiedziami nie przekona Pan Nas już do do Wybieram Świnoujście w 2023. .. . nie tylko tunelem miasto żyje... nie tylko...

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 18:46:16] • [IP: 31.11.128.**]

Dobrze ze nasi strazacy maja klimatyzowane kombinezony.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 18:38:15] • [IP: 31.11.128.***]

Chyba dzbany zrobiły dzwona :D

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 18:28:34] • [IP: 167.114.102.***]

Dzbany zrobiły dzbana.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■