POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.08.2020, 08:15:31] • Świnoujście

Radny S. Nowicki „Jednak zrobimy tradycyjny piknik osiedlowy”

Radny S. Nowicki „Jednak zrobimy tradycyjny piknik osiedlowy”

fot. Organizator

Jak czytamy na oficjalnym profilu Facebook Radnego Grupy Morskiej Sławomira Nowickiego, tradycyjny piknik osiedla Przytór-Łunowo odbędzie się. Impreza zaplanowana jest na 5 września tego roku.

"Jednak zrobimy tradycyjny piknik na osiedlu Przytór-Łunowo. Będą paczki dla najmłodszych i seniorów, koncerty, grill i masa dobrej zabawy!

Piknik odbędzie się 5 września br., w tym samym co zawsze miejscu. Nie zabraknie grilowanych smakołyków i występów artystycznych, m.in. tenorów i tancerek.

Jestem szczęśliwy i wdzięczny, że sponsorzy w tych wymagających dla wszystkich czasach dopisali. Dzięki temu możliwa będzie organizacja pikniku oraz paczek. Podarki otrzymają wszystkie dzieci uczęszczające do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9. Paczki wręczymy z okazji zaległego Dnia Dziecka.

Podarunki rzeczowe otrzymają również Seniorzy 65+ zameldowani na terenie osiedla Przytór-Łunowo. Piknik będzie doskonałą okazą, aby wręczyć paczki z okazji Dnia Seniora, który kalendarzowo przypada 1 października. Jeżeli ktokolwiek z grupy obdarowanych będzie miał obawy odnośnie swojego stanu zdrowia i nie będzie mógł uczestniczyć w pikniku, to przekażemy paczkę osobiście po wcześniejszym kontakcie.

Będziemy przestrzegać wszystkich zasad i zaleceń sanitarnych. Obowiązkowe będą maseczki, a na miejscu będą przygotowane punkty do dezynfekcji. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, to piknik zostanie podzielony na dwie części tj. dziecięcą i senioralną. Kolejny raz mam wielką przyjemność współorganizować piknik wraz z Zarządem Osiedla Przytór-Łunowo i Miejskim Domem Kultury w Świnoujściu. Dalsze informacje będziemy przekazywać na bieżąco." - napisał Radny Grupy Morskiej Sławomir Nowicki


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Wtorek [11.08.2020, 07:59:27] • [IP: 188.147.103.***]

Radny Nowicki to Święty Mikołaj - każdemu, kto grzeczny, da paczkę (z szansą na wygranie wirusa).

Gość • Wtorek [11.08.2020, 07:29:59] • [IP: 83.23.231.***]

Super, ludzie integrujcie się lokalnie !! Brawo organizatorzy. Na pohybel malkontentom !!

Gość • Wtorek [11.08.2020, 07:24:12] • [IP: 37.47.152.**]

jaki pikniki jakie imprezy? 5 wrzesnia bedzie pełny lockdown a nie imprezy, bedzie zgrzytanie zebow i placz ze wszystko pozamykane a tyle sie mowi aby uwazac

Gość • Wtorek [11.08.2020, 06:29:21] • [IP: 188.146.174.***]

Zawistne małpy. Kiedy to się zmieni, wszyscy jesteśmy Polakami.

Gość • Wtorek [11.08.2020, 00:50:29] • [IP: 80.94.30.***]

Kiedys chcial mi sprzedac ziemie wszystko na rodzine zapisane trzeba to sprawdzic

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 21:44:40] • [IP: 83.20.225.***]

Jak za kilka lat okaże się, że ten korona wirus to była jedna wielka masońska ściema, wtedy pożałujecie że karkóweczki na pikniku nie pojedliście. Jedni wierzą w jakiegoś bożka o inni w pandemię.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 19:51:16] • [IP: 37.7.106.***]

Pusty dzban i tyle, objeść się, opić i z paczką do domu po dziurawej ulicy albo po kładce

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 19:35:21] • [IP: 37.47.134.***]

To takie pseudo dożynki, brakuje biegu z jajkami, rzutów krowim plackiem do celu itd.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 16:52:01] • [IP: 31.11.128.**]

Ciekawe czy bedzie mozna sie napic prawdziwego zsiadlego mleka ?.Chyba macie tam krowy.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 16:03:56] • [IP: 31.0.42.*]

Wirus w natarciu z oni planują imprezę." Brawo Wy"

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 15:28:40] • [IP: 31.0.84.**]

Pewnie niektórym wolno więcej 😡 brak słów 😷

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 14:23:22] • [IP: 151.248.62.***]

Czytając te wszystkie wypowiedzi to nam wrażenie że naprawdę ze mafi pisowska tak im mózgi wyprala że już nic mądrzejszego nie potrafią napisać i jedna rada to może to bractwo niezadowolone pokaże co potrafi zrobić i wtedy zobaczymy jacy to są zdolni w cudzyslowie

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 14:22:17] • [IP: 205.201.55.**]

On tylko obiecuje, cienias

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 14:14:35] • [IP: 167.114.102.***]

08:32:25 - Czy Pani jest, aż taka frajerką, że wierzy w te rekordy wyssane z q-tasa?

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 14:09:35] • [IP: 62.69.229.**]

To jest śmieszne! Oficjalny fejsbuk!Panie Nowicki, mając oficjalnego fejsbuka napychasz Pan kabzę żydowskiego złodzieja. A nie można mieć oficjalnego czegoś tam na stronie miasta?

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 14:08:42] • [IP: 5.174.68.***]

Panie Nowicki i co z tym cmentarzem dla psów? Padł mój Azor ze starości nie mam gdzie go pochować, zrób Pan może krematorium dla Azorków, chyba że waść przyjmie Azorka na piknik na grilla jako kurczaka pieczonego lub na szaszłyk...Grupa Morska Cała Naprzód wszystko potrafi...👹💒

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 12:34:50] • [IP: 31.0.87.***]

Dzieci dostana szkolne a maluszki beda patrzyc co im skapnie

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 10:50:36] • [IP: 89.151.32.**]

Chleba i igrzysk tylko o chlebie ktoś zapomniał...

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 10:30:00] • [IP: 83.20.79.*]

Widać, po komentarzach, że spuścili psy z łańcuchów. Ale jak to mówią - psy szczekają, ale karawana idzie dalej.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 09:59:11] • [IP: 188.146.160.***]

Radziłabym seniorom pozostanie w domu! A po pikniku dzieci do szkoły i zacznie się jazda!Szkoła zamknięta.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 09:58:36] • [IP: 37.47.186.***]

Ciekawe skąd Prztór będzie miał pieniądze na piknik skoro miasto nie ma i nie odkomarza.Czy pan będzie sponsorował

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 09:26:05] • [IP: 176.221.113.**]

W Świnoujściu można wszystko robić, bo tu nie zablokują nic.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 09:22:20] • [IP: 176.221.122.***]

Trochę skromności panie bez-radny. Kto zrobi? Wy zrobicie? Wy zapłacicie?

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 08:56:50] • [IP: 83.20.18.**]

NO I FAJNIE, ALE ŻEBY ZNOWU NIE NAPISALI ŻE ILES TAM ZAKAŻEN.

COW ID • Poniedziałek [10.08.2020, 08:49:22] • [IP: 176.221.122.**]

RÓBTA, RÓBTA, JENO TYCH ROBIĄCYCH KASĘ NA CHIŃSKIM PARCHU MENELI TRZYMAJTA Z DALEKA BO, WAM JAKĄ ŻÓŁTĄ, CZERWONĄ, A KTO NAWET WIE, MOŻE I TĘCZOWĄ STREFĘ ZROBIĄ.

Oglądasz 1-25 z 28
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■