POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.08.2020, 22:16:50] • Świnoujście

Na prawobrzeżu wszystko dozwolone?

Na prawobrzeżu wszystko dozwolone?

fot. Mieszkaniec

Do redakcji napisał mieszkaniec, który zwraca uwagę na problem, jakim jest brak straży miejskiej na prawobrzeżu. A jest tam co robić! Tymczasem strażnicy miejscy odmawiają interwencji, gdyż podobno prezydent nie wyraził zgody na przeprawę...

- W załączniku kilka fotek z prawobrzeża: parkowanie na pasie ruchu, jazda po przejściu dla pieszych, chodniku i pasie zieleni by zaparkować. Straż miejska odmawia przyjazdu twierdząc, że prezydent zabronił im przeprawiać się na lewy brzeg. Tłok niesamowity i kompletny chaos - pisze mieszkaniec.

Na prawobrzeżu wszystko dozwolone?

fot. Mieszkaniec

Wysłaliśmy maila do Urzędu Miasta i Straży Miejskiej o odniesienie się do tekstu Czytelnika.

Na prawobrzeżu wszystko dozwolone?

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 72

Gość • Środa [12.08.2020, 14:38:41] • [IP: 80.153.7.***]

jeden samochod SM na lewobrzezu i jeden na prawobrzezu. tak powinno byc

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 22:49:40] • [IP: 176.221.122.***]

świadome działanie miasta. Dlaczego wzdłuż drogi ciągła linia na poboczu parkować nie można na parkingu gazoportu też, a z tego parkingu jak długo będzie można ? Miasto się chwalił przy promie jest mnóstwo miejsca na parkingach. ... Pytam gdzie? gdzie zaparkować przy plaży...?

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 18:26:25] • [IP: 37.248.139.**]

Do Gość • Niedziela [09.08.2020, 07:54:12] • [IP: 31.0.86.***] widać ten trol jest heteroseksualny i dlatego ani ci nie da ani nie weźmie. Baw się z kolegą w lesie, lub zaproś do domu i przedstaw mamusi.

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 12:31:37] • [IP: 178.238.240.**]

I po co ten parkomat do cholery, mieszkańców Świnoujścia chcieli naciągnąć na koszty, a teraz obcym robią prezent i nie chcą egzekwować opłat. Forsa im śmierdzi, miasto ma chyba nadwyżkę w kasie. Do tego zniszczyli roślinność, najazdy ścieżki rowerowej. DO ch...ja nie podobne. Do zwolnienia odpowiedzialnych...ale mnie wkurzyli

Karolina • Poniedziałek [10.08.2020, 06:02:44] • [IP: 94.254.224.***]

Ja lubię naszą straż miejską. Pozytywna ekipa.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 22:05:22] • [IP: 83.20.220.***]

W komentarzach widać bardzo dużą aktywność straży miejskiej. Nikt ich nie lubi nawet prywatnie, a tym bardziej nikt by nie pisał komentarzy broniących ich. Szkoda mi tylko ich żon. Muszą się za nich wstydzić i przebywać z nimi 24h

Gość • Niedziela [09.08.2020, 21:01:24] • [IP: 188.146.185.**]

A ja bym zadał pytanie miejscowym. Po co wy kur... jeździcie po mieście samochodami w sezonie, jak wiadomo, że nie ma miejsca na zaparkowanie. Do sklepu, przejdź się, do urzędu, przejdź się. Schudniesz choć troszeczkę. Ale panisko miejscowe nie!! Mam samochód, to muszę nim pojechać po gazetkę, znam takich, co mają 100 m-ów do kiosku i jadą samochodem. Znam, z widzenia, sąsiada co pracuje w ŻŚ i pieszo jest 12 min. Nie ON musi samochodem jechać do pracy, na zasadzie" mam go", pokazać się. Miasto nie jest aż tak wielkie, można poruszać się pieszo, lub komunikacją miejską, rowerem w pół godz. można objechać całe miasto!! Samochodziaże po co wam te samochody na tak małe miasto? Sami robicie problem, chcecie turystów, i sami blokujecie im parkowanie. Zwalacie winę na władze miasta. Pytanie, a gdzie budować parkingi? Na obrzeżach miasta? Nikt tego nie będzie robił, bo jak miejscowy będzie szukał miejsca, to i tak zablokuję" innych". A turysta będzie szukała miejsca w mieście.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 19:14:07] • [IP: 37.248.138.**]

Jak pięknie uwidoczniło się w poniższych komentarzach społeczne przyzwolenie na łamanie prawa. Zastawiona droga, autobus nie dojechał, przecież nic się nie stało, rozjeżdżona trawa, nic takiego...

Gość • Niedziela [09.08.2020, 18:27:39] • [IP: 94.254.224.***]

123- straż miejska dała mandat ? Prawidlowo, bo widać ból d...y hehe..

Gość • Niedziela [09.08.2020, 17:01:42] • [IP: 176.221.123.**]

operatywnośc SM -słaba= stoją wszelkiej masci znaki -zakazu- ludzie ignoruja je iparkuja- SM-robi rundke po gł.ulicy-na boki nie patrzy ale patrol zaliczony-za mandaty wróciłoby sie za ich paliwo-możesz nawet zadzwonić-i tak nieprzyjada -w piwnicy urzedu chłodniej

Gość • Niedziela [09.08.2020, 17:00:36] • [IP: 178.235.147.***]

Straż miejska dzisiaj robiła rzeź na parkingu i ścieżce przy wiatraku. Armagedon.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 16:45:35] • [IP: 37.47.176.**]

Czego sie czepa czytelnik. Miasto zatrudnia 5 straznikow miejskich... maja 1 auto. Kodeks pracy obowiazuje. Pobudowac wiecej platnych parkingow a pozniej karac...

Gość • Niedziela [09.08.2020, 16:02:08] • [IP: 89.151.38.**]

Toz to na zadupiu i czego się czepiamy??Nikt tam nikogo nie blokuje> Tyle mówi się o tplerancjii.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 15:42:53] • [IP: 178.235.147.***]

Na ratunek 112! :-)

Gość • Niedziela [09.08.2020, 13:45:32] • [IP: 188.146.168.***]

To gdzie parkuje się to jest problem, ale miejsc parkingowych faktycznie brak to już gorsza kwestia. Ja tylko zastanawiam się czemu są parkometry skoro nikt nie fatyguje się do kupna biletów. Mają służyć tylko ku frustracji mieszkańców?

Gość • Niedziela [09.08.2020, 13:44:01] • [IP: 77.88.191.**]

Przecież mamy policję i ruch drogowy. Czytelniku dzwoń na 112! Przyjadą i dadzą mandaty.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 13:10:35] • [IP: 89.151.36.***]

teren gazoportu - jak oni nie widza problemu to w czym rzecz ?

Gość • Niedziela [09.08.2020, 13:05:01] • [IP: 77.115.52.***]

Ten parking należy oddać pod jurysdykcję"czarnych"...Oni szybko zrobią tam porządek, , , Parking zostanie poświęcony, zostanie postawiony krzyż, a babcie moherowe będą przez cały dzień i noc klęczeć pod krzyżem wznosząc modły i poprzez to pilnując prawidłowego parkowania. ..Ceny za parkowanie wzrosną niebotycznie tak że przyjezdnym odechce się tam parkować, przez co będzie dostatek miejsc do zaparkowania swych podróżnych osiołków...Bedzie czysto, schludnie no i przede wszystkim ład i porządek...👗📌👗

Gość • Niedziela [09.08.2020, 12:33:38] • [IP: 94.254.224.***]

Straż miejska ma co robić na lewobrzeżu. Posterunek policji tam macie.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 12:24:43] • [IP: 176.221.123.***]

w Sejmie RP Leży Wniosek o Rozwiązanie Straży Miejskiej

Gość • Niedziela [09.08.2020, 12:06:34] • [IP: 31.0.86.***]

Kolego nie daj się zastraszyć tym ochroniarzom, nikt nie zabroni tobie uprawiania sexu we własnym samochodzie.Jezeli cię przestraszą i zalejesz formę to będą płacić alimenty na twoje bachory. Pozdrawiam wolny ruchacz.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 11:56:33] • [IP: 83.20.89.***]

Co za naród, zakazać, zabronić, karać, zamknąć. Bolszewizm przy nim to pestka.Mentalności niewolnika nic nie zmieni. Całe szczęście, że SM to olewa. Brawo SM tak trzymać.

Maślankiewicz • Niedziela [09.08.2020, 11:40:04] • [IP: 193.188.198.**]

A co to Wam się nie spodobało w moim wczorajszym wpisze? Kiepsko już z tym portalem. Psy na Was siurają...