POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.08.2020, 20:30:16] • Świnoujście

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe wydarzenie polityczne!

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe wydarzenie polityczne!

fot. Organizator

W Świnoujściu rozpoczynamy cykl wydarzeń: Wakacje z Konfederacją! W tę sobotę (8 sierpnia) o godzinie 12:00 posłowie Krzysztof Bosak, Dobromir Sośnierz oraz Michał Urbaniak spotkają się z Państwem na promenadzie (przy galerii Promenada).

Zorganizujemy wiec z przemówieniami oraz wspólny krótki spacer. Zapraszamy do dołączania do wydarzenia i obecności na miejscu!

Organizator:
Konfederacja

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/2736189199992533


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 87

Gość • Poniedziałek [10.08.2020, 16:26:43] • [IP: 31.0.83.**]

Wyglądają jak kabaret.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 20:07:00] • [IP: 62.69.251.***]

pasjonująca ta bajka o Adolfie H. I love you, too. Trust me.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 19:45:56] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [09.08.2020, 11:58:43] • De...rozumiem ze jestes chory ale przestan pier...wkoncu.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 13:26:13] • [IP: 87.78.226.**]

Gonic tych oszolomow do roboty, niedojebkow politycznych.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 11:58:43] • [IP: 176.221.123.***]

Adolf Hitler narodowośc Austria Jego Ciotka dała mu pieniądze na pociąg z linz do Monachium tu na stacji kolejowej zobaczył biedę 10 mln Niemców nie miało pracy Pyta się napotkanego Niemca co jest grane a ten Pan pokazał mu Źyda że to przez nich ta bieda jest w Niemczech i to było dla niego hasło wyborcze wstąpił do NSDAP i został Przywódcą Nazistowskich Niemiec Niemcy mu zaufali ale na gruzach Berlina potem go przeklinali że tak dali się nabrac Austriakowi

Gość • Niedziela [09.08.2020, 11:17:46] • [IP: 109.196.114.**]

Konfederacja to polaczenie wolnorynkowcow i narodowcow.czyli ognia i wody.Narodowcy sa przeciw ingerowaniu zydostwa w polityke kraju i jej gospodarke a wolnorynkowcy wrecz przeciwnie.Jak taki twor ma prawo bytu? Nie mam pojecia.Glosowal bym za Ruchem Narodowym odnoszacym sie do naszej Wiary w Boga w Trojcy jedynego ale jak widze wokol nich wolnorynkowcow to robie krok w bok

Gość • Niedziela [09.08.2020, 10:39:03] • [IP: 89.64.64.**]

Gdyby nie Bosak, to patrząc po samych twarzach, myślałem, że to jakiś kabaret przyjeżdża :)

Gość • Niedziela [09.08.2020, 08:32:05] • [IP: 89.229.72.***]

Konfederacja zastąpi PiS na prawej stronie sceny politycznej. Czas na młodych, a kaczyści precz na emeryturę, niestety bardzo wysoką.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 07:31:53] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Sobota [08.08.2020, 17:07:15] • [IP: 176.221.122.***]Trochę się zgadzam...polaki to dziwny naród.Ale. ..takie coś jak bosak?Mały, marny człowieczek szafujący nacjonalistycznymi hasłami dla pospólstwa, ciut ukradł haseł wyborczych od kaczyńskiego i pozuje na polityka.Adolf też tak zaczynal.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 00:08:17] • [IP: 188.146.179.***]

Bosak pospolita twarz i wszystko w temacie

Gość • Sobota [08.08.2020, 21:54:42] • [IP: 5.173.136.***]

wiadomosc podana post fektum

Gość • Sobota [08.08.2020, 19:40:37] • [IP: 188.146.161.**]

kolejna grupa cwaniaków z parciem na władzę.

Gość • Sobota [08.08.2020, 19:03:29] • [IP: 176.221.123.***]

17:10:00 Od kiedy, żeby przyjechać do scia, trzeba być zaproszonym ?

Gość • Sobota [08.08.2020, 18:51:11] • [IP: 2.28.18.**]

Co te geniusze tutj robia?

Gość • Sobota [08.08.2020, 18:11:19] • [IP: 178.238.251.***]

Ja wole poleżeć na plaży🤪🤪😜

Gość • Sobota [08.08.2020, 17:10:00] • [IP: 84.87.139.**]

Po co takich ludzi sie zxaprasza...dno, dna

Gość • Sobota [08.08.2020, 17:07:15] • [IP: 176.221.122.***]

Konfederacja to partia na którą polaki nie zasługują. Tylko komuna, peło i pis po grób:) nie jesteście i nigdy nie byliście moim narodem polacy.

Gość • Sobota [08.08.2020, 16:41:41] • [IP: 176.221.122.***]

Co to za kabaret ? :)

Gość • Sobota [08.08.2020, 16:29:49] • [IP: 37.8.230.**]

A po co nam tu oni potrzebni?

Gość • Sobota [08.08.2020, 15:19:09] • [IP: 176.221.122.***]

precz z faszyzmem, precz.

Gość • Sobota [08.08.2020, 14:47:58] • [IP: 5.173.136.**]

Pan Bosak - 38 lat i lekko ponad 21 tys zlotych majatku osobistego wg oświadczenia. 20-letni kelner ze Świnoujścia odkłada tyle po trzech miesiącach. Zadnego samochodu czy mieszkania, a przeciez zarabia jako poseł i ma duża kwotę wolną od podatku.

zwolennik PiS-u • Sobota [08.08.2020, 14:43:01] • [IP: 109.243.219.***]

Byłem. Zebrało się około 100 osób, trwały do końca, a zatrzymało się i posłuchało oraz przeszło pewnie drugie tyle. Byłem, bo jestem za współpracą prawicy, a nie za żarciem się wzajemnym. Przy takich spotkaniach wyczuwa się więcej niż przy słuchaniu kłótni w TV - słuchałem uważnie ludzi i polityków, więcej rozmawiał Sośnierz, bo Bosak był bardziej popularny i robił za misia, mnóstwo ludzi chciało sobie zrobić z nim focię - z sympatii. Przyszło sporo młodych, 75% zebranych (wiek do35l). Co odczułem korzystając ze spotkania live? Że 1)nadal jest Konfa wewn. niesklejona, Bosak przedstawiał to jako silną stronę, bo to pluralizm, 2) pewna część elektoratu jest bardziej nastawiona na korwinizm, były pytania z nutką pretensji, co w Konfie robi Braun, czy są tam ateiści. To by wyjaśniało, dlaczego spora grupa po Bosaku zagłosowała na promotora LGBT, dawcę ścieków z Czajki, R.Trzaska. Jeden z 3 posłow powiedział nawet że prędzej pójdą na współpracę z PO niż z PiS-em, który się" rozpadnie".Ktoś zapytał:Co, z lewakami?!

Gość • Sobota [08.08.2020, 14:36:28] • [IP: 94.254.224.***]

Narazie ciemny lud nabiera się na śliczne gęby komuszej po lub na" chleba i igrzysk" pis.

Gość • Sobota [08.08.2020, 14:23:46] • [IP: 178.238.249.**]

Więcej tolerancji pisiory To nie lewacy jak ktoś tu pisze tak wrednie komentują a rozzuchwalony elektorat tego biednego Jara. Ale wszystko przemija oni też odejdą w niebyt tylko czasu straconego żal.

Gość • Sobota [08.08.2020, 14:18:52] • [IP: 94.254.224.***]

Wystarczy poszukac w necie (nie w TVPIS czy TVNPO) wypowoedzi np. Berkowicza, Dziambora czy Sosnierza. Świeży powiew normalnosci, inteligencji. A nie ciągle ta sama degrengolada od 89 roku.

Oglądasz 1-25 z 87
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■