POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.08.2020, 09:48:41] • Świnoujście

Uważny Czytelnik: Znak leży, służby nie reagują!

Uważny Czytelnik: Znak leży, służby nie reagują!

fot. Czytelnik

Dzieje znaku drogowego prześledził i opisał Czytelnik, który zwrócił uwagę na fakt, że najwyraźniej nikt poza nim nie interesuje się umieszczeniem znaku w prawidłowej pozycji.

- Ten znak widoczny stał w pionie, od trzech tygodni stał pod kątem 45', od wczoraj niestety już leży. Policja jeździ tą drogą co najmniej dwa razy dziennie i straż ochrony kolei notorycznie i nikt tego nie widzi.Troszeczkę DZIWNE !!- pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Piątek [07.08.2020, 20:30:22] • [IP: 83.20.220.***]

Piątek [07.08.2020, 18:31:39] • [IP: 178.238.251.*** masz 100% racji, w zeszły weekend byłem z rodziną w Międzyzdrojach. Miasto czyste, zadbane, żadnych meneli, straż miejska jeździ i pilnuje porządku. Auta poparkowane na miejscach parkingowych, policja widoczna. Natomiast u nas obraz nędzy i rozpaczy. Brudno, żadnych służb na mieście, niemcy parkują gdzie popadnie, trawniki do pasa, pełno meneli... itd... czy ktoś to wszystko kontroluje? Jako mieszkańcowi jest mi wstyd za nasze władze.

Gość • Piątek [07.08.2020, 20:22:03] • [IP: 88.156.233.**]

Lezy to lezy. Bardziej sie nie wywroci.

Gość • Piątek [07.08.2020, 18:50:36] • [IP: 83.20.220.***]

Czemu czytelnik miał zgłaszać? Są odpowiednie służby od tego, np straż wiejska... a... zapomniałem, kawa jeszcze nie wypita.

Gość • Piątek [07.08.2020, 18:31:39] • [IP: 178.238.251.***]

co sie dzieje w tym Swinoujsciu BRUD, SMROD I UBUSTWO. JEZDZE co dziennie rowerem po wszystkich zakadkach naszego ponoc SLICZNEGO Miasta i oczom nie wierze . niskoszone trawy w calym miescie wszystkie zakatki[ pod promami] brudne i zaniedbane MENELE PIJA ALKOCHOL W POLUDNIE przy glownych arteriach i drogach zebrzac pieniedzy od turystow.PANIE PREZYDENCIE ZMURKIEWICZ !! co sie z PANEM DZIEJE!! glosowalem na PANA. Co maja sadzic turysci o tym miescie !! ZWYKLY mieszkaniec Swinoujscia.

Gość • Piątek [07.08.2020, 16:13:04] • [IP: 37.248.179.***]

A gościu zgłosił to księdzu? Przecież to może być sprawka samego Lucyfera! Znak leżący jak i samo miejsce jego leżenia w pozycji horyzontalnej należy jeszcze poświęcić, co by czart nie nawiedzał tego miejsca...Można też to zgłosić samemu"biskupowi" Terlikowskiemu, On jest od czarcich spraw w Kraju Katolickim...🍓

Gość • Piątek [07.08.2020, 15:47:15] • [IP: 5.173.144.***]

Oznakowanie poziome i tyle

Gość • Piątek [07.08.2020, 15:06:03] • [IP: 5.173.41.***]

Ktoś samochodem przywalił, bo pełno szkieł obok

Gość • Piątek [07.08.2020, 13:30:02] • [IP: 5.173.152.***]

A czytelnik zgłosił w urzędzie miasta? Nie?

Gość • Piątek [07.08.2020, 13:21:03] • [IP: 185.210.37.*]

Prędzej świnie zaczną latać niż p. Żmurkiewicz uderzy się w pierś i poda do dymisji. Według niego jest wszystko ok, jego interesy zarabiają a to najważniejsze.

Gość • Piątek [07.08.2020, 11:40:13] • [IP: 37.47.168.***]

To jest nowy rodzaj znaku" pionowo-poziomy" 🤣🤣😂㈳
7;

Gość • Piątek [07.08.2020, 11:32:00] • [IP: 205.201.55.**]

Skoro leży to znaczy że może leżeć

Gość • Piątek [07.08.2020, 10:53:46] • [IP: 94.254.224.***]

Przewróciło się niech leży...

Gość • Piątek [07.08.2020, 10:44:17] • [IP: 54.36.108.***]

Portal spełnia swą rolę. Reakcja z pewnością będzie. Oni muszą mieć bat nad głowami, aby należycie pracowali!

Gość • Piątek [07.08.2020, 10:42:18] • [IP: 176.221.123.**]

Bo tu nikt nie panuje nad burdelem w tym mieście. Auta postawione gdzie popadnie !! Służby kompletnie sobie nie radzą. Mam wrażenie że w tym mieście nie ma w ogole policji !! Żmurkiewicz powinien podać się do dymisji za ten caly bałagan nad którym najwyraźniej już nikt nie panuje !!

Gość • Piątek [07.08.2020, 09:51:37] • [IP: 37.248.224.***]

KRAJ MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCY A KOMBATANCI DOBREJ ZMIANY JUŻ NIE CHCĄ ZBIERAĆ ZŁOMU?

Oglądasz 1-15 z 15
■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■