POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.08.2020, 18:20:04] • Świnoujście

Rowerzystka została przewieziona do szpitala

Rowerzystka została przewieziona do szpitala

fot. Czytelnik

Kobieta jadąca na rowerze upadła. Konieczna była pomoc ratowników medycznych. Do zdarzenia doszło 02.08.2020 około godziny 16:00 na ulicy Chrobrego – Elizy Orzeszkowej.

- Zgłoszenie dotyczyło 30-letniej kobiety, która doznała urazu kolana po upadku z roweru. Pacjentka została zabezpieczona przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowana do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

Rowerzystka została przewieziona do szpitala

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Czwartek [06.08.2020, 11:55:51] • [IP: 37.30.26.***]

Ptaszek wyfrunął.

LORD ADMIRALICJI • Środa [05.08.2020, 23:39:58] • [IP: 176.221.122.**]

JA WAM POWIADAM : to wszystko przez to, że na czerep plastykowego kasku z odpadów przemysłowych nie wdziała. Poza tym sama z siebie tak nie spadła. Chyba coś na hulajnodze ją zaatakowało podstępnie i znienacka.

Gość • Środa [05.08.2020, 20:38:08] • [IP: 188.147.35.***]

12:34 Zejdź z rowerzystek, a jeśli intryguje cię sprawa szpitala, to rób śledztwo, ale nie siedząc okrakiem na rowerzystce.

Gość • Środa [05.08.2020, 20:13:40] • [IP: 213.155.177.**]

Niech w końcu zrobią porządnie tą Chrobrego, pas dla rowerów pociągnąć bokiem a nie takie okrawanie jezdni - i chociaż jest strzałka to i tak jeżdżą w obydwie strony. Czas te WERTEPY KOŚLAWE zrobić porządnie !!

Gość • Środa [05.08.2020, 12:34:01] • [IP: 176.221.122.***]

Gościu 23:36:10 to ja się Ciebie pytam, czy tym ważnym powodem jest, pogdybajmy, np, kasa miejska którą Żmurkiewicz mógłby przelewać na konto WSPR aby Pani Paulina nie wspominała do jakiego szpitala wiezie się chorego? Tak aby mieszkańcy Świnoujścia dalej wierzyli, że te mury przy Mieszka I 7 do których prezio przybił tabliczkę z napisem szpital pełnią oprócz głównej funkcji redystrybucji miejskich pieniędzy w prywatne kieszenie jeszcze jakieś funkcje prozdrowotne. Mam nadzieję, że portal iswinoujscie stanie na wysokości zadania i rozjaśni czytelnikom tą kwestię. Wystaczy binarna odpowiedź TAK wywiezioną tą Panią, lub NIE - leży w Świnoujściu. Ale jakby RODO było przeszkodą nie do przeszkoczenia (nie takie szopki w Ś-ciu wyczynano) lub, że informację trzeba przetworzyć co kosztuje 5 tysięcy złotych to proponuje aby portal użył szyfru i napisał - ptaszek wyfruną. Będzie wiadomo o co chodzi.

Gość • Środa [05.08.2020, 11:44:57] • [IP: 176.221.123.***]

Wczoraj jechałem samochodem i widziałem jak rowerzystka przed samym przejazdem przez drogę przygladała się w swoich lustereczkach rowerowych w pozycji jak na sportowym motorze bez obserwacji czy nikt nie jedzie i tak wiechała na pasy drogi. I ku...a jak tu ma być bezpieczne no ku...a jakaś masakra. Tępa dzida rowerowa

Gość • Środa [05.08.2020, 09:03:19] • [IP: 176.221.123.***]

co sie dzieje Narodzie u nas we Wsi pijani jadą na rowerach w padają do rowu i nik do nikogo nie ma żalu

Anonymous • Środa [05.08.2020, 08:28:51] • [IP: 31.0.87.***]

Skoro w wieku 30 lat spada z roweru to strach się bać jak Ona będzie się zachowywać na stare lata 🙊🙉🙈

Anonymous • Środa [05.08.2020, 08:28:32] • [IP: 31.0.87.***]

Skorocw wieku 30 lat spada z roweru to strach się bać jakcOna będzie się zachowywać na stare lata 🙊🙉🙈

Gość • Środa [05.08.2020, 07:51:23] • [IP: 188.146.229.***]

Chamy wypełzły spod nijakości swojego życia i odsłoniły rzyć, jak skunks, puszczając kłęby nienawistnych i pogardliwych słów, choć NIC nie wiedzą poza tym że człowiek upadł.

Gość • Środa [05.08.2020, 04:19:43] • [IP: 216.130.39.**]

W komentarzu ktoś wpomniał, że kierowcy nie przestrzegają tam często dystansu od rowerzysty 1 metra. W takim razie dlaczego rowerzyści usilnie i bezmyślnie pchają się między samochody a krawężnik nie mal ocierająć sie o pojazdy ? W tedy ta regułą ich już nie interesuje.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 23:42:05] • [IP: 188.146.225.***]

Za niedlugo beda tu informacje o przewroceniu sie dziecka np, albo, ze ktos skrecil noge i bez zadnych szczegulow :-)

Gość • Wtorek [04.08.2020, 23:36:10] • [IP: 188.146.229.***]

23:24 Wskaż mi część wypowiedzi Targaszewskiej zawierającą fałsz. Niewskazanie szpitala nie jest półprawdą. Ranna jest w szpitalu. I tyle. Nikt nie kłamie, ani Targaszewska, ani Iswinoujscie. Nie wszystko musisz wiedzieć. Nie ma obowiązku podawania, do jakiego szpitala kogo się odwozi. Czasem są ważne powody, by nie podawać wszystkich szczegółów.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 23:35:30] • [IP: 109.241.63.***]

Tak rośnie nam pokolenie kalek ale nie spadające z roweru tylko piszące debilne komentarze

Gość • Wtorek [04.08.2020, 23:24:45] • [IP: 188.146.174.***]

Jeżeli rowerzystkę przetransportowana do szpitala - jak informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie to czemu Pani Paulina ukrywa do którego? Czy przewieziono do Gryfic czy do Szczecina? Wnoszę od redakcji iswinoujscia aby takie rzeczy uściślano, gdyż inaczej to te informacje zawierają tylko półprawdy a portal chlubi się tym, że podaje samą prawdę.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 21:32:47] • [IP: 5.172.255.***]

Brak słów... ale wy jesteście złośliwi w swoich komentarzach! Rowerzystce życzę dużo zdrowia... :)

Gość • Wtorek [04.08.2020, 21:19:59] • [IP: 188.146.229.***]

123.*** skąd wiesz? Dziś miało być posiedzenie tego ich meklemburskiego rządu pod przewodem premier Manueli Schwesig, to dzisiejsze ustalenia? A Żmurek wieścił w lipcu, że od 1.08 dadzą wstęp jednodniowcom, w Googlach jego wróżby można znaleźć. Ja mam w tylnym poważaniu ich zakazy i bywam{rap mickiewiczowski:}" na tych wsiach germańskich, na łąkach zielonych szeroko nad błękitnymi Bałtykiem i obok Niemca rozciągnionych". Nie pokazuję się pod sklepami, na ich promenadzie (mam ich kurtaxę głęboko w zadzie), wyniszczam mym prywatnym covidem tylko komary niemieckie co swe trąbki wkłuwają zdradzieckie.One se mogą trąbkami trata tata, nie zagłuszą, że Manuela u nas persona non grata.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 21:09:51] • [IP: 5.174.176.***]

Rowery jeżdżące po mieście koniecznie muszą być święcone przez gościa w czarnej sukni, ale ludziska nie zdają z tego sobie sprawy że czart może zwalić z roweru i spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu...Najlepiej zawsze mieć ze sobą świadectwo pokropu druciaka przez czarnego...🍅🍒🍓.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 20:58:56] • [IP: 178.238.246.**]

Chamskie komentarze, niektórym by się przydał taki wypadek może wtedy nauczył by się współczucia dla człowieka

ekspert • Wtorek [04.08.2020, 20:41:55] • [IP: 62.69.251.***]

Kobiety w sytuacjach kryzysowych zamiast użyć hamulca zeskakują roweru

Gość • Wtorek [04.08.2020, 20:26:44] • [IP: 188.146.175.***]

30 lat kobieta i upada jak czołg? ??

Gość • Wtorek [04.08.2020, 19:46:42] • [IP: 62.69.253.**]

Zwaliła ją wieść...o drugiej fali. A tak na serio, wraca pani do zdrowia.Pozdrawiam.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 19:45:27] • [IP: 88.218.254.***]

straszne !

Gość • Wtorek [04.08.2020, 19:40:31] • [IP: 31.11.128.***]

Co chwilę ktoś się przewraca na rowerze, zepsute rowery czy kaleki garbate? Może doszkolic by się wypadałoby z jazdy na rowerze?

Gość • Wtorek [04.08.2020, 19:00:31] • [IP: 167.114.102.***]

Helikopter nie przyleciał? 🚁

Oglądasz 1-25 z 28
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■