POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.08.2020, 12:38:14] • Świnoujście

Kamery pokazują rzeczywistość wirtualną - wprowadzają kierowców w błąd!

Kamery pokazują rzeczywistość wirtualną - wprowadzają kierowców w błąd!

fot. Czytelnik

Kamery, pokazujące kolejki na przeprawie po stronie Warszowa, pokazują nieaktualny stan rzeczy.

Dla kierowców, którzy muszą skorzystać z przeprawy promowej, czasem liczy się każda minuta. Wiadomo, że są kolejki, ale są również kamery pokazujące ilość oczekujących samochodów. Bieżący monitoring kolejek przed przeprawami to bardzo dobre rozwiązanie. Jednak pod warunkiem, że obraz jest wiarygodny, zgodny z aktualnym stanem rzeczy. Tymczasem, jak przekonują się kierowcy, kamery Żeglugi pokazują rzeczywistość wirtualną, nijak niemającą się do faktycznej. Opisał to jeden z kierowców, który przysłał również zdjęcia obrazu z kamer i rzeczywistego - widać ogromną różnicę!

Kamery pokazują rzeczywistość wirtualną - wprowadzają kierowców w błąd!

fot. Czytelnik

- Właśnie podjechałem pod przeprawę na Warszowie. Na kamerach ŻS pusto..... rzeczywistość zupełnie inna.... Czy jest sens utrzymywać kamery, które dają inny niż rzeczywisty obraz?- pisze Czytelnik- Ps. foto z 19.58 i obraz z tej samej godziny z kamery ( zrzut ekranu ) w załączniku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Środa [05.08.2020, 13:08:46] • [IP: 79.110.197.**]

to pewnie ta sama firma co odkomarza miasto:D

Gość • Środa [05.08.2020, 13:08:35] • [IP: 178.238.245.**]

masakra z tymi kamerami, człowiek jedzie przekonany ze wjedzie od razu a tu kolejka na 3 promy :(

Gość • Wtorek [04.08.2020, 22:45:59] • [IP: 176.221.123.***]

tak bylo o 17 kto kogo oszukuje? nie bylo samochodow na 3 promy, po co klamiecie

Gość • Wtorek [04.08.2020, 22:22:25] • [IP: 31.60.94.***]

Do Gość • Wtorek [04.08.2020, 18:01:37] • [IP: 178.238.249.**] ja i mój pies nie potrzebujemy poidełka, uważam że i Ty nie musisz mieć podglądu kolejki na prom tak czy siak itak musisz promem przepłynąć i kamera tego nie zmieni

Gość • Wtorek [04.08.2020, 22:05:24] • [IP: 213.135.203.**]

123 jesteś tak głupi, czy tylko udajesz głupiego. Pocą to się nogi nocą, A czasami to pod pachami 😂

Gość • Wtorek [04.08.2020, 21:59:35] • [IP: 188.146.229.***]

A ja co włączę TVN to tak jest: Polska jest w ruinie (nie ma mowy o cytowaniu łatwych do znalezienia w internecie ocen agencji ratingowych polskiej gospodarki -niezmiennie od 2016 r.wysoko), a gdy mnóstwo tygodników i dzienników zachodnich jak np.Washington Post tytułowały efekty ustaleń UE co do dofinansowań na 7 lat" Polska i Węgry zwycięzcami", to TVN po raz pierwszy... nie cytował zagranicznej prasy...

Gość • Wtorek [04.08.2020, 20:17:31] • [IP: 31.0.124.**]

Kiedy wreszcie ktoś w urzędzie albo w kierownictwie żeglugi wielkiej świnoujskiej wpadnie na pomysł właściwego i bardzo widocznego oznakowania dojazdu do promów by obcy przybysze nie podjeżdżali do Bielików? Co dzień jest bajzel i niepotrzebne nerwy. Należałoby skontaktować się z mapami google by zmienili ustawienia nawigacji do ścia.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 18:36:55] • [IP: 37.248.224.***]

JESZCZE TROCHE I TOWAŻYSZA PREZESA BĘDĄ POKAZYWAĆ.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 18:36:29] • [IP: 37.47.162.**]

JAK WIDAĆ, POIDEŁKA DLA PSÓW I EKSKLUZYWNA LIMUZYNA WAŻNIEJSZE DLA PREZYDENTA - EMERYTA ;)

Gość • Wtorek [04.08.2020, 18:01:37] • [IP: 178.238.249.**]

Dlaczego kamery nie pokazują ruchu rzeczywistego, który jest płynny a nie skokowy ? Poza tym ujęcia nie obejmują całej kolejki, a wyłącznie mały, poczatkowy jej fragment. Zrezygnujmy z kupna drogich poidełek dla psów, zainstalujmy porządne kamery. Każdy właściciel zwierzęcia powinien sam dbac o jego napojenie. Sobie kupuje wodę, może kupić i psu.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 17:51:47] • [IP: 167.114.102.***]

15:43:02 - 𝙊 𝙙 𝙥 𝙤 𝙬 𝙞 𝙖 𝙙 𝙖 𝙢: —Jeżeli ktoś ciągle cały czas robi to w kółko to samo i w kółko popełnia ten sam jeden błąd, a oczekuje innego rezultatu, to krótko mówiąc, ten ktoś jest po prostu debilem.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 17:35:53] • [IP: 176.221.123.***]

Po co te kamery bez względu na to co pokazują promem przepłynąć i tak trzeba.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 17:32:31] • [IP: 176.221.123.***]

Nowe sprawne kamery się pojawią jak mieszkańcy wyrażą zgodę i pozwolą na drenaż swoich kieszeni. Strefa Płatnego Parkowania zdaniem starszego pana rozwiąże wszystkie problemy z parkowaniem i kamerami. SPP to bat na mieszkańców a nie turystów, turyści dalej bedą bezkarni. Jest to kolejny akt zemsty starszego pana.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 17:00:23] • [IP: 176.221.123.***]

Czy transmisja zajmuje sie TVP?

Gość • Wtorek [04.08.2020, 16:56:48] • [IP: 188.146.171.***]

Oj tam Oj tam nie raz sprzęt zawodzi normalne to tylko elektronika

Gość • Wtorek [04.08.2020, 16:53:43] • [IP: 31.60.15.***]

Turyści by nie przyjeżdżali...a jak już staną w kolejce to stoja

Gość • Wtorek [04.08.2020, 16:42:36] • [IP: 176.221.113.**]

Tak pokazywać. Więcej turystów przyjedzie i więcej się sprzeda kawy, kebabów, frytek i kukurydzy.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 16:24:35] • [IP: 88.218.255.**]

To ta sama firma co zalany serwer obsługiwała?

Gośćtoja • Wtorek [04.08.2020, 16:00:56] • [IP: 78.88.72.**]

PORAŻKA. ...

Gość • Wtorek [04.08.2020, 15:49:52] • [IP: 46.215.172.***]

To wszystko sprawka szatana...Takie rzeczy dzieją się w Kraju katolickim, należy powiadomić o zaistniałej sytuacji Arcybiskupa Terlikowskiego...😎

Gość • Wtorek [04.08.2020, 15:43:02] • [IP: 185.220.101.***]

Oczekuję odpowiedzi: nie czyni błędów ten, który nic nie robi!

Gość • Wtorek [04.08.2020, 14:48:30] • [IP: 195.176.3.**]

To nie kamery, tylko jakieś gówno. Raczej rzutnik do wyświetlania slajdów w czasie przeszłym.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 14:44:21] • [IP: 31.0.71.**]

Specjalnie żeby policja nie musiała stać na skrzyżowaniu a tam masakra codzień kopalnia pieniędzy... A nasze władze mają gdzieś

Gość • Wtorek [04.08.2020, 14:13:49] • [IP: 46.215.55.***]

Te kamery to cały czas się wieszają. A w weekendy to obowiązkowo.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 14:12:57] • [IP: 213.135.203.**]

DAWNO powinni zająć się tym. Wszędzie mają kamery co pokazują płynność na bierząco. Kiedyś były jeszcze kamery które pokazywały stan faktyczny, ale firma je zdemontowała. Wstyd Świnoujście by Was nie było stać na porządne kamery, tylko takie stare badziewie.

Oglądasz 1-25 z 31
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■