POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [02.08.2020, 15:59:56] • Heringsdorf

Przy lotnisku rozbił się samolot szkoleniowy. Jeden pilot nie żyje, drugi jest ranny. Zobacz film!

Przy lotnisku rozbił się samolot szkoleniowy. Jeden pilot nie żyje, drugi jest ranny. Zobacz film!

fot. Tilo Wallrodt / Ostsee Zeitung

Na lotnisku w Zirchow w gminie Heringsdorf doszło dziś do tragicznego wypadku. Z niewyjaśnionych przyczyn rozbił się jednosilnikowy samolot szkolno-treningowy Pilatus PC 2 (oldtimer). Na pokładzie były dwie osoby. Jedna z nich nie żyje, druga z licznymi obrażeniami została przetransportowana helikopterem medycznym do Szpitala Uniwersyteckiego w Greifswaldzie. Pojawiły się nieoficjalne informacje, że mogli to być Polacy. Czekamy na potwierdzenie tych doniesień.



Do wypadku doszło o godz. 10.15 Jak donosi niemiecka gazeta Ostsee Zeitung samolot odbywał lot szkoleniowy. Z niewyjaśnionych przyczyn maszyna spadła z wysokości około 40 metrów na nieużytki w pobliżu lotniska.

Przy lotnisku rozbił się samolot szkoleniowy. Jeden pilot nie żyje, drugi jest ranny. Zobacz film!

fot. Aurelium

Na miejscu zginął 57-letni pilot. Drugiego pilota z trudem wydobyto z wraku, był przytomny. Prawdopodobnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu była straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Przyczyny tragedii zbada komisja ds. wypadków lotniczych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

alpi • Poniedziałek [10.08.2020, 15:43:43] • [IP: 37.248.250.***]

RIP

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 13:07:43] • [IP: 77.88.191.***]

RIP

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 09:45:56] • [IP: 77.1.148.***]

Do 4 :57 głupszego cymbała od ciebie to w życiu nikt nie widział, przeczytaj co ktoś o tobie podaje na linku 95:112:249.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 08:29:33] • [IP: 176.221.123.**]

188.147.103.*** tu nikt nie zartuje czy uzywa na tragicznej smierci !! ludzie drwia z Antoniego bo przy tylu wersjach wytlumacznia tego tragicznego zdarzenia to raczej specjalista z innej dziedziny powinien sie panem Antonim zajac.

loty • Poniedziałek [03.08.2020, 08:15:12] • [IP: 80.54.236.***]

Bardzo dużo samolotów lata nad Świnoujściem, więc pytanie, czy ich stan techniczny jest odpowiedni?

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 06:00:12] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Niedziela [02.08.2020, 23:38:39] • [IP: 188.147.103.***]Z tragikomedi pisowskiej ludzie kpią a nie z śmierci tylu ludzi. Co maciarewicz z kaczyńskim wyprawiali po wypadku..Wszystkich oskarżali i mieszali z błotem na każdej manifestacji krzyczał że już wszystko wyjaśnią aby tylko podnosić nastroje i kłamstwo do dzisiaj trwa i miliony wydają na swoje komisje.Skłucili naród i jeszcze nic nie można wspomniec o tym bo jakis burak się obrazi.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 04:57:27] • [IP: 176.221.122.**]

gość niedziela 16, 42 ale ty jesteś pie, , , , niety i masz mozg zlasowany

Gość • Niedziela [02.08.2020, 23:38:39] • [IP: 188.147.103.***]

Mali ludzie sobie używają na tragicznej śmierci pod Smoleńskiem ludzi z bardzo różnych opcji politycznych. Odpowiedzą za każde słowo przed Bogiem, zwłaszcza za żarty w związku ze śmiercią niewinnych a często jak Anna Walentynowicz zasłużonych ludzi.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:49:21] • [IP: 176.221.123.**]

Gdyby Niemcy byli bogatym narodem to swojego antka by znalezli i komisję powołali ale to biedny kraj to sami to szybko wyjaśnią.

Antoni Maciaciota • Niedziela [02.08.2020, 20:49:53] • [IP: 5.173.42.***]

Rosjanie w tym starym gracie gdy się wyprowadzali w 1991 roku z NRD zainstalowali bombę z tłumikiem dlatego po eksplozji w samolocie nie słychać było huku, widziałem też płonącą stodołę. Antoni z Warszawy

Gość • Niedziela [02.08.2020, 20:17:04] • [IP: 77.111.247.***]

@ Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:09:05] • [IP: 176.221.122.***] Ile ci płacą za prowokację?

Gość • Niedziela [02.08.2020, 20:04:29] • [IP: 37.7.74.***]

DO : Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:50:31] • [IP: 46.113.148.**]...DO jakiej ty szkoły chodziłeś cymbale? Twoje pismo jest na poziomie głupka debilnego...Normalnie żenada...

Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:56:58] • [IP: 185.220.101.***]

Pogoda pochmurna, to wpisy głupkowate.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:50:31] • [IP: 46.113.148.**]

ludzie... ktoś zginą... nasz czy nie nasz a wy piszecie żarty o smoleńsku... serio? jesteście chorzy

Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:40:12] • [IP: 95.112.249.***]

Do 17:05 co ci tak ten pusty dzban rozsadza, musisz zmienić medyka, bo ten do którego chodzisz to jest taki sam jak ty.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:30:27] • [IP: 176.221.123.**]

Tu pomoże tylko Antoni Zamglony.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:24:13] • [IP: 176.221.122.**]

To jest bardzo stary typ samolotu, oblatany w 1945 roku. Pewnie awaria techniczna :- (Szkoda człowieka :-(

Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:15:10] • [IP: 37.47.150.***]

88.156.206 to cieszcie się że macie bo niedługo zabiorą

Gość • Niedziela [02.08.2020, 19:09:05] • [IP: 176.221.122.***]

tylko głupcy myślą, że w Smoleńsku był wypadek... pozdrawiam kumatych, którzy twardo stąpają po ziemi i znają się na faktach, których nie pokażą w tvpis albo tvn. Tak samo jak marsz w berlinie przeciwko KORONAŚWIRUSOWI, w którym uczestniczyło 1, 5 mln ludzi!! W tv wam głupki tego nie pokazali, to nie jesteście w stanie w to uwierzyc!!

Pazdzioch • Niedziela [02.08.2020, 19:08:01] • [IP: 83.20.228.***]

A ok 18 cztery straże na sygnale, jedna w tym ze znaczkiem radioaktywna, po co jechały za lotnisko?

Gość • Niedziela [02.08.2020, 18:18:11] • [IP: 88.156.206.**]

mamy tam blisko działkę i widzimy jak latają te samolociki robiąc różne piruety. ..to była kwestia czasu jak któryś walnie o glebę.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 18:03:14] • [IP: 88.218.255.**]

Tragedia tragedią, ale co mnie to obchodzi. Poproszę więcej hejtu o władzach miasta

Gość 500 + • Niedziela [02.08.2020, 17:59:16] • [IP: 37.7.74.***]

Jeśli to byli"WOLACY", to należy powołać komisję smoleńską do zbadania czy to nie czasami sprawka Pucina, a na czele komisji postawić Antoniego Smoleńskiego On zaraz wyniucha podstęp Ruskich no i znajdzie rakietę która strąciła ten samolocik...Ma w zanadrzu speców od lotniczych katastrof, Prof Rońdę i Biniendę...🐞

Antek • Niedziela [02.08.2020, 17:36:07] • [IP: 188.146.170.***]

Bomba termobaryczna... Słyszałem wybuch.. Albo i dwa...

Gość • Niedziela [02.08.2020, 17:35:06] • [IP: 188.147.103.***]

Wczoraj w pobliżu byłem nielegalnie, jako jednodniowy turysta. Jeśli się nie mylę, to na zdjęciu widać scieżkę rowerową.Dobrze że byłem o innej porze, bo słysząc sygnały, auta Polizei, myślałbym, że robią obławę na jednodniowych Polaków.

Oglądasz 1-25 z 30
■ Pogoda na poniedziałek: Miejscami na północy, zachodzie i w centrum kraju prognozowane są burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-15 mm. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■