POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [31.07.2020, 20:17:32] • Świnoujście

Ambulans na polu namiotowym

Ambulans na polu namiotowym

fot. iswinoujscie.pl

Pomocy ratowników medycznych wymagała 60-letnia kobieta. Została zabrana do szpitala.

27.07.br. o godzinie 19.30 na polu namiotowym (RELAX) przy ulicy Słowackiego interweniowali ratownicy medyczni. Zabezpieczyli i przewieźli do szpitala kobietę, która na skutek upadku rozcięła wargę.

- Zgłoszenie dotyczyło ok. 60-letniej kobiety, która przewróciła się i rozcięła wargę. Została zabezpieczona przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowana do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Sobota [01.08.2020, 09:25:26] • [IP: 149.202.98.***]

Jak brakuje ludzi do karetek to ja mogę jeździć tylko nigdzie ogłoszeń nie widać, że potrzebują to skąd ludzie mają wiedzieć??

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:25:47] • [IP: 176.221.122.**]

Te bawiące się dzieci to rodziców nie maja ??

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:23:45] • [IP: 176.221.123.**]

Pewnie miał kolczyk w intymnym miejscu :)

Hassano • Sobota [01.08.2020, 08:06:07] • [IP: 77.75.244.*]

Wypadła z namiotu.

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:05:32] • [IP: 37.47.136.***]

chyba sromową, że pogotowie przyjechało. Dac rachunek za weywanie karetki. o. Gdy coś poważnego się stanie to bak karetek

Gość • Piątek [31.07.2020, 22:24:35] • [IP: 37.47.158.***]

Jeszcze nie dokończyli pumptracka na Warszowie a już wieczorem zdarzył się jakiś wypadek. Były dwie straże pożarne, karetka i policja. Całe dnie małe dzieci tam się bawią i nikt tym się nie interesuje

Pazdzioch • Piątek [31.07.2020, 21:09:02] • [IP: 83.20.228.***]

Jaką?

Gość • Piątek [31.07.2020, 21:02:27] • [IP: 176.221.122.***]

ahh ci niemcy tak bardzo rozcięta warga, że trzeba po pogotowie dzwonić...

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:47:58] • [IP: 178.235.147.**]

To już sama nie mogła podejść do chirurga? Karetka do wargi? Żart!

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:46:32] • [IP: 185.28.178.*]

Może zaczniemy wzywać karetki na wszelki wypadek bo może coś się stać. Albo jeszcze lepiej przy każdym osiedlu postawmy karetkę bo jakaś Pani może się wywrócić albo Pan nadużywa alkoholu. Ale zaraz chyba nawet nie ma tyle karetek w tym mieście... Niedaleko (międzyzdroje) już od miesiąca stoi karetka tylko ludzi brak tak samo w Szczecinie. Jak będziemy wzywać do rozciętej wargi to i u nas przestaną jedzić...

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:32:44] • [IP: 31.11.131.***]

Tylko bez głupich, seksistowskich domysłów. Tylko ostrzegam dowcipnych komentatorów.

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:26:51] • [IP: 178.238.251.***]

Rozcięta warga i od razu pogotowie wzywać. Pewnie Niemka, do nas by nie przyjechało.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Obchody uroczystości z okazji Dni Morza zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez reprezentantów Urzędu Miasta w imieniu wszystkich delegacji w dniu 25 czerwca 2021 roku o godz. 11 na Placu Rybaka pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". Osoby zainteresowane upamiętnieniem uroczystości mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów. Rozwiązanie to podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa. Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■