POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [31.07.2020, 14:19:45] • Świnoujście

Rusza Pchli Targ

Rusza Pchli Targ

fot. iswinoujscie.pl

8.08.2020 ODBĘDZIE SIĘ PIERWSZY W TYM ROKU PCHLI TARG od godz. 9:00 do godz. 14:00.

NASTĘPNE WG. HARMONOGRAMU

PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WYMOGAMI
SANITARNO- EPIDEMIOLOGICZNYMI

Na terenie Pchlego Targu obowiązuje:
1. zakrywanie ust i nosa (maseczka, chusta)
2. zachowanie odległości od klientów ok. 1,5 m
3. zaopatrzenie stoisk w płyn do dezynfekcji rąk

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie powyższych wymogów.

Targowisko Miejskie


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Niedziela [02.08.2020, 10:51:16] • [IP: 84.87.139.**]

Ile jadu i komletnej glupoty tutaj w wpisach...rece opadaja.Po pierwsze kazdy musi zadbac o siebie przestrzegac przepisow...i pojscie na targ staroci nie jest konicznoscia.Zakazonych w Swinoujsciu nie ma albo prawie wcale nie ma.Nikt nikogo do czgokolwiek nie zmusza...i wiem ze to jest zwykly jad a nie troska o innych...Co za prywitywizm !!

Gość • Niedziela [02.08.2020, 01:12:38] • [IP: 176.221.116.***]

Jak wirus bije rekordy to rusza pchli targ. Kiedy było w miarę bezpiecznie był zakaz. Super decyzje, tylko pogratulować.

Gość • Sobota [01.08.2020, 13:37:08] • [IP: 176.221.123.**]

Tylko PIS.

COW ID • Sobota [01.08.2020, 13:10:01] • [IP: 176.221.122.**]

JAKA EPIDEMIA ? W TYM ROKU MNIEJ LUDZI UMARŁO NIŻ W LATACH UBIEGŁYCH. OKUPANTOM Z KAGANATU POLIN CAŁKIEM BERET ZRYŁO ?

COW ID • Sobota [01.08.2020, 13:05:42] • [IP: 176.221.122.**]

ODNOŚNIE KORONO BŁAZENADY - ZŁODZIEJSTWA POWSZECHNEGO DO OBEJRZENIA NA YT : PRAWDA WYSZŁA NA JAW! KORUMPOWANE RZĄDY PRZEZ IMF I WHO - INTERESY IZRAELA I BANKIERÓWBŁAZENADY SYJONISTYCZNEJ, YT :

covido_sceptyk • Sobota [01.08.2020, 10:58:14] • [IP: 62.69.251.***]

obrońcy swojej doopy ! i tak was Gates razem z WHO na końcu wyszczepi

Gość • Sobota [01.08.2020, 09:35:15] • [IP: 167.114.102.***]

Koronafobicy.

Gość • Sobota [01.08.2020, 09:32:08] • [IP: 167.114.102.***]

Następna pandemia ma, to być wielka SRAKA jakiej jeszcze nikt nie widział. Producenci pampersów wielki interes przed wami i przed ministrem zdrowia i nie tylko...

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:32:18] • [IP: 188.146.185.***]

Ludzie opanujcie się!

Gośćjola • Sobota [01.08.2020, 07:28:24] • [IP: 83.20.95.**]

Mało zarazy w tym mieście?

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:29:24] • [IP: 178.238.251.***]

im więcej przypadków tym wieksze poluzowania teraz wypadają rekordowe liczby, a i kino sie otwiera, pchli targ,. ..

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:08:40] • [IP: 5.173.139.**]

Hahaha sracie się jakąś grypą haha zryli wam berety nieźle

Gość • Piątek [31.07.2020, 18:56:32] • [IP: 176.221.122.**]

Nie ma się czego obawiać, bo nasz wspaniały premier już dawno zarządził odbój epidemii i odtrąbił przed wyborami zwycięstwo nad covid.

Gość • Piątek [31.07.2020, 18:42:35] • [IP: 176.221.122.***]

Czy ich zupełnie po..ło? Jakie 1, 5 m? Na plaży, na promenadzie, w sklepach, nikt nie przestrzega reguł.Według pana Żmurkiewicza jesteśmy bezpiecznym miastem?! Chciałbym się mylić, ale we wrześniu się okaże, że nasze dzieci nie mogą iść do szkoły! I to będzie najważniejszy element walki z zarazą! Wesela i msze bez ograniczeń, bo kasa musi być!

Gość • Piątek [31.07.2020, 16:32:30] • [IP: 31.0.41.***]

Morawiecki: „widzę większość osób bez maseczek. Wygraliśmy z pandemia! Mamy ja pod kontrola!”

Gość • Piątek [31.07.2020, 16:26:18] • [IP: 176.221.122.***]

zmanipulowane społeczenstwo ciągłym ogladaniem tvn i tvpis uwierzy we wszystko, nawet w to, ze jak ktos ginie w wypadku motocyklowym to tez jego zgon jest przypisywany jako covid :D haha juz dzieci z podstawowki sa bardziej rozgarniete od was, wy puste baniaki hahahha

Gość • Piątek [31.07.2020, 16:24:07] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Piątek [31.07.2020, 15:44:51] • [IP: 89.151.34.***] COVID zgarnia blisko 700 osób dziennie a tu rusza następne zbiorowisko. Współczuję myślenia na poziomie ameby. Jutro jak pokażą, że zakaziło się 700 000 tylko w Warszawie to też w to uwierzysz... ogłupiony motłoch

Gość • Piątek [31.07.2020, 15:44:51] • [IP: 89.151.34.***]

COVID zgarnia blisko 700 osób dziennie a tu rusza następne zbiorowisko.

Mieszkaniec • Piątek [31.07.2020, 15:27:01] • [IP: 188.146.179.***]

I ile osób będzie po tym pchlim targu zarażonych wirusem SARS-CoV-2? No chyba, że się ludzie opamiętają i zaczną nosić maseczki i/lub przestrzegać dystansu społecznego.

Gość • Piątek [31.07.2020, 15:24:00] • [IP: 37.47.138.***]

sanepid na bank jako pierwszy

buch • Piątek [31.07.2020, 15:00:20] • [IP: 178.238.251.***]

COVID targ. Dużo gratisów do wdychania.

Pazdzioch • Piątek [31.07.2020, 14:50:48] • [IP: 83.20.228.***]

Większość dziadków tam będzie, już widzę jak myją ręce

Gość • Piątek [31.07.2020, 14:33:54] • [IP: 176.221.104.**]

Świetny pomysł wobec rekordu zakażeń. Kto o tym zdecydował?

Oglądasz 1-23 z 23
■ Bez dodatkowej dyskusji radni zaakceptowali plan ustalenia sieci projekty publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto jak i sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych ■ ZGM po zmianach ma przejąć siedzibę Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Wyspiańskiego 35 c. Na zmiany związane z przekształceniem oraz ulokowaniem w nowej siedzibie władze miasta przewidują czas do końca września ■ Rada Miasta jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie rekompensaty dla spółki ZGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu realizacji zadań własnych Gminy Miasto Świnoujście ■ Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Świnoujście zwołana została na dzień 3 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 12.00 i odbędzie się w sali nr 1 Urzędu Miasta z zachowaniem nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa ■ Pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły, którzy ostatnio nabyli uprawnienia emerytalne, postanowili kontynuować pracę w placówce. - To ludzie, którzy są niezastąpieni lub bardzo trudni do zastąpienia. I od wielu lat dają od siebie więcej niż wchodzi to w zakres ich obowiązków. Bardzo cieszymy się, że zostają z nami - mówi Dorota Konkolewska, prezes szpitala ■ W dniu 22 lipca br. nastąpiło otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym pn.” Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Narutowicza 10”. Wpłynęły 2 oferty, jedna na kwotę 1 104 909,00 zł, druga na 1 086 497,04 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji kwotę w wysokości 1 163 123,11 zł brutto. Trwają prace komisji przetargowej polegające na analizie ofert. Środki finansowe na realizację zadania pochodzą z budżetu Miasta i ze środków w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020 ■ Uprzejmie informujemy , iż w dniach od 27.07 do 10.08.2020r Terenowy Punkt Paszportowy w Świnoujściu będzie nieczynny. Odbiór paszportu w tym czasie będzie możliwy w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie, w godzinach jego otwarcia, po uprzednim dokonaniu rezerwacji wizyty na stronie internetowej urzędu http://rezerwacja.zuw.szczecin.pl/ Złożenie wniosku o wydanie paszportu jest możliwe w innym działającym na terenie województwa zachodniopomorskiego punkcie paszportowym. Najbliższy usytuowany jest w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach ■ Wycieczka rowerowa połączona z grilowaniem. Zbiórka uczestników o godz. 09.50 w dniu 26.07.2020 r. (NIEDZIELA) przy promie „BIELIK” (Uznam). Zapraszają przyjezdnych turystów oraz mieszkańców Świnoujścia do udziału w Rajdzie Rowerowym na trasie ŚWINOUJŚCIE – MIĘDZYZDROJE – ZALESIE MUZEUM POLIGON V-3 (OGNISKO NAD JEZIOREM WICKO MAŁE)– ŚWINOUJŚCIE – 38 km W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek, którzy dysponują sprawnym rowerem oraz chcą sympatycznie spędzić czas ■ Zabiegi ortopedyczne w świnoujskim szpitalu Zarząd Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje pacjentów, iż w ramach działania oddziału chirurgii ogólnej realizowane są przez lekarzy ortopedów zabiegi operacyjne w zakresie: - artroskopii stawu kolanowego, - artroskopii stawu ramiennego, - korekcji palucha koślawego, - korekcji palca młotkowatego, - zespołu cieśni nadgarstka, - palca zatrzaskującego. Realizowane są również iniekcje PRP do stawów oraz przyczepów ścięgien. Kwalifikacja do zabiegów odbywa się w poradni ortopedycznej szpitala. Rejestracja do poradni wymaga skierowania od lekarza POZ." ■ Czytelnik o organizacji pracy w urzędzie: Epoka kamienia łupanego ■ Świnoujście: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 15 915 głosów - 65,92%, DUDA Andrzej Sebastian 8 229 głosów - 34,08% ■ Kolejnych 5 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Świnoujściu ■ Stop prywatyzacji! Co ze stocznią w Świnoujściu? Dzisiaj 10 lipca 2020 godz. 16:00 Rondo w Łunowie, Świnoujście ■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■