POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.07.2020, 21:22:51] • Świnoujście

Ile Szpital płaci lekarzom za dyżury?

Ile Szpital płaci lekarzom za dyżury?

fot. Szpital Miejski im. Jana Garduły

Wykonując wyrok Sądu Administracyjnego w Szczecinie z dnia 14 maja 2020 r. prezes Szpitala Miejskiego Dorota Konkolewska przesłała redakcji informację o stawkach godzinowych jakie płacone są lekarzom zatrudnionym w świnoujskim Szpitalu.

Pismo od pani prezes Doroty Konkolewskiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 81

Gość • Sobota [01.08.2020, 23:26:17] • [IP: 176.221.123.***]

No i po co było do sądu chodzić? Redaktorzyna zadowolony? Zrozumiał cokolwiek? Ale jest kupa komentarzy, więc interes się kręci... byle ktokolwiek czytał i cokolwiek pisał... a czy komukolwiek ta informacja do czegoś potrzebna, to najmniej ważne, prawda?

Gość • Sobota [01.08.2020, 10:18:24] • [IP: 37.248.224.***]

W SZPITALU BYŁO SUPER TO NIE PRAWDA ŻE SPRZĄTACZKA NAWET TRZY DNI NIE SPRZĄTAŁA BO JAK WYPISYWALI TO BYŁA I TŁUMACZYŁA MI ZE DOPIERO MNIE TU PRZYWIEŻLI. TO NIE PRAWDA ŻE UKRADLI MOJA KOLACJĘ JEDYNY POSIŁEK JAKI POZWOLIŁ MI ZJEŚĆ LEKAŻ, TO NIE PRAWDA ZE NIE WYKONALI BADAŃ BADANIE TOMOGRAFEM ZROBIŁEM SAM NA WŁASNY KOSZT.TO NIE PRAWDA ZE POTEM DOTARŁEM O WŁASNYCH SIŁACH DO SZPITALA W SZCZECINIE I TAM MNIE ODRAZU ZOPEROWALI.MIŚ BAREJI WYSIADA PRZY TYM SZKODA SŁÓW UMIERALNIA. ŁUBU DUBU NIECH NAM ŻYJE PREZES SZPITALA NIECH ŻYJE NAM...TO JA WACŁAW JARZĄBEK.

Ernest • Sobota [01.08.2020, 02:17:32] • [IP: 178.238.253.***]

160 zł za godzinę i jeszcze * jeden z drugim obrażony, że przychodzisz 😁

Gość • Sobota [01.08.2020, 00:14:25] • [IP: 62.69.241.**]

Dziękuję doktorze Borowski. B. B.

Gość • Piątek [31.07.2020, 21:24:12] • [IP: 77.115.68.***]

lekarz za 2 dyzury potrafi zarobic wiecej niz pielegniarka. .. nawet 1500zł za jeden...

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:49:33] • [IP: 178.235.147.**]

W Szczecinie płacą więcej. Z czego ta afera?

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:02:49] • [IP: 176.221.122.***]

Trzy osoby z mojej rodziny były w okresie ostatnich 10 lat pod opieką lekarzy w szpitalu. Nie powiem złego słowa, jeżeli chodzi o opiekę i rzetelność personelu szpitala. Przy tej okazji powiem: serdecznie dziękuję.

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:59:32] • [IP: 2.108.164.*]

No i po co była ta sprawa w sądzie i kupa kasy wyrzucona w błoto? Nie można było od razu tak napisać? Dzięki portalowi mamy informację, szkoda tylko że kosztowała tyle naszych pieniędzy

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:57:17] • [IP: 178.238.250.**]

Medycyna Trzeciego Świata za europejskie stawki...

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:56:37] • [IP: 31.0.42.***]

Skoro szpital płaci takie stawki to dla czego brakuje w szpitalach lekarzy i pielegniarek. Artykuł jest nierzetelny, typowa woda na młyn dla plepsu. Położna w szpitalu średnio zarabia 2500 zł miesiecznie z dyżurami maks 3 tysie, a lekarz specjalista który ratuje nam życie w szpitalu z dyrzurami maksymalnie wyciągnie 10 tysi.

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:53:53] • [IP: 89.151.36.***]

Liczycie lekarzom?a za co dostają ogromne pieniądze" politycy"Prezes ilie nas kosztuje za co miu płacimy?Tego" patrioci" nie widzicie?Jak tak Łatwo brać pieniądze to trzeba byłó się uczyć. Najłatwiej jest liczyć komuś.

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:52:37] • [IP: 62.69.251.***]

zostań lekarzem! to takie latwe!

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:35:15] • [IP: 188.146.173.***]

160 złoty za godzine za skladanie połamane nogi lub reki, albo za przywrócenie funkcji życiowych osobie z wypadku, jeśli to jest dużo to ja wolę pracować jako mechanik samochodowy, wiecej w godzine zarobię wymieniajac olej w silniku. :-) i wspulczuję ty lekarzom którzy zarabiają 22 zł na godzinę bo na budowie pomocnik murzarza ma większą stawkę.

Gość • Piątek [31.07.2020, 17:22:49] • [IP: 83.28.186.***]

Taki lekarz co zarabia pół miliona miesięcznie to po roku będzie miał 6 milionów, a ludzie mają 1000 zł emerytury. SKANDAL.

Gość • Piątek [31.07.2020, 16:58:31] • [IP: 178.238.247.**]

Kazdy !! Tez lekarz i pigula obojetnie ile dostaje kasy swoja prace powinni wykonywac dobrze zgodnie z etyka, to oni maja do czynienia z CZlowiekiem! Ale czy tak jest zawsze?? Nie!!

covido_sceptyk • Piątek [31.07.2020, 16:46:35] • [IP: 62.69.251.***]

niech zarabiają dobrze, 6 lat studiów, nikt nikomu nie zabraniał się uczyć.Lemingi tylko patrzą na kasę, wyrzeczeń nie widzą. Szkoda tylko, że większość lekarzy nie ma swojego zdania nt. mniemanej pandemii.

Gość • Piątek [31.07.2020, 15:44:37] • [IP: 37.47.182.***]

Ostatnio Zasłabłem w pracy i pogotowie przewiozło mnie do szpitala w Świnoujściu... Po dotarciu do szpitala i wstępnych badanich zapytałem się Pana Doktora czy to coś poważnego?? Pan Doktor odpowiedział tak, cytuję '' NIECH PAN MNIE NIE MĘCZY BO JA BARDZO ZMĘCZONY JESTEM!! '' Ja się kur... Pytam jak można tak ludzi traktować??! Jakim prawem strajki urządzacie i rzadacie podwyżek? Jeśli nie potraficie człowiekowi pomóc! Chamstwo i buractwo to wizytówka naszego szpitala.

Gość • Piątek [31.07.2020, 15:36:51] • [IP: 176.221.123.**]

Medyk, nie-lekarz • Piątek [31.07.2020, 12:20:20] • [IP: 37.47.130.**]Koniecznie Ukraińcy??Lekarze jak inne zawody chcą sie cenić i zarabiać.Są inne nacje które chcą pracować i nie ma co się opierać tylko na naszych.Rolą zarządu szpitala jest to zapewnić a skoro nieptrafią to zmienić szefostwo i finansowanie bo to jest największą bolaczką naszej służby zdrowia nawet prywatyzując co nieoznacza zwiększenia kosztów tylko ich zrużnicowanie.ZUS nieodpuśći naszych składek a część mogłaby być skierowana przez nas do osobistych ubezpieczeń zdrowotnych.Przy tak wysokiej umieralności w Polsce wmiarę młodych ludzi to tylko zyski dla ZUS-U.Wystarczy poczytać nekrologi ile osób oddało swoje emerytury...

Gość • Piątek [31.07.2020, 14:33:32] • [IP: 176.221.123.***]

6 letnie studia i 5 letnia specjalizacja lekarza, który mnie leczył nic nie warte. Pielegniarka z Ukrainy pomogła mi jedną poradą. Brzmiała - niech pan sobie zrobi badanie kału na pasozyty, pan kaszle nocami, bo pan ma z całą pewnoscią glisty. Jedno opakowanie leku dostepnego bez recepty wyleczyło mnie w miesiąc. Dziwne, że lekarz specjalista przez 6 lat na to nie wpadł !

Gość • Piątek [31.07.2020, 13:19:13] • [IP: 88.156.206.**]

dlaczego jest tak duza umieralność w naszym szpitalu?i to jeszcze młodzi ludzie.

Gość • Piątek [31.07.2020, 12:34:46] • [IP: 37.47.176.***]

Ponad 100 tysięcy miesięcznie dla konowała za same dyżury.

Medyk, nie-lekarz • Piątek [31.07.2020, 12:20:20] • [IP: 37.47.130.**]

Piątek [31.07.2020, 10:42:54] • [IP: 176.221.123.**] naprawdę myślisz, że Ukraińcy stoją w kolejce pod drzwiami szpitala a źli polscy medycy nie dopuszczają ich do pracy? Obudź się człowieku 🤦‍♀️ jest coraz mniej lekarzy więc płaci się im tyle, żeby zechcieli pracować, proste. Szkoda tylko, że taka sama zasada nie tyczy się pozostałych pracowników szpitala : ( Wiele osób narzeka na szpital ale prawda jest taka, że nie ma opcji istnienia naszego miasta bez szpitala biorąc pod uwagę specyfikę miasta, liczbę turystów oraz odleglosc/czas dojazdu do innych placówek, chyba że zaczniemy się leczyć czy tam rodzic dzieci w domu.

Gość • Piątek [31.07.2020, 11:54:45] • [IP: 94.254.232.***]

Skończcie 6-letnie studia medyczne, później ok.5 lat specjalizacja za własne pieniądze...Winszuję znajomości tematu.

Gość • Piątek [31.07.2020, 11:42:38] • [IP: 31.0.86.***]

Pokaż lekarzu co masz w garażu

Gość • Piątek [31.07.2020, 11:27:13] • [IP: 193.69.22.**]

160zł za godzinę? Kur** dlaczego się nie uczyłem? Mógłbym za taka kasę dyżurować 24h/7!!

Oglądasz 1-25 z 81
■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■