POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.07.2020, 21:22:51] • Świnoujście

Ile Szpital płaci lekarzom za dyżury?

Ile Szpital płaci lekarzom za dyżury?

fot. Szpital Miejski im. Jana Garduły

Wykonując wyrok Sądu Administracyjnego w Szczecinie z dnia 14 maja 2020 r. prezes Szpitala Miejskiego Dorota Konkolewska przesłała redakcji informację o stawkach godzinowych jakie płacone są lekarzom zatrudnionym w świnoujskim Szpitalu.

Pismo od pani prezes Doroty Konkolewskiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 81

Gość • Sobota [01.08.2020, 23:26:17] • [IP: 176.221.123.***]

No i po co było do sądu chodzić? Redaktorzyna zadowolony? Zrozumiał cokolwiek? Ale jest kupa komentarzy, więc interes się kręci... byle ktokolwiek czytał i cokolwiek pisał... a czy komukolwiek ta informacja do czegoś potrzebna, to najmniej ważne, prawda?

Gość • Sobota [01.08.2020, 10:18:24] • [IP: 37.248.224.***]

W SZPITALU BYŁO SUPER TO NIE PRAWDA ŻE SPRZĄTACZKA NAWET TRZY DNI NIE SPRZĄTAŁA BO JAK WYPISYWALI TO BYŁA I TŁUMACZYŁA MI ZE DOPIERO MNIE TU PRZYWIEŻLI. TO NIE PRAWDA ŻE UKRADLI MOJA KOLACJĘ JEDYNY POSIŁEK JAKI POZWOLIŁ MI ZJEŚĆ LEKAŻ, TO NIE PRAWDA ZE NIE WYKONALI BADAŃ BADANIE TOMOGRAFEM ZROBIŁEM SAM NA WŁASNY KOSZT.TO NIE PRAWDA ZE POTEM DOTARŁEM O WŁASNYCH SIŁACH DO SZPITALA W SZCZECINIE I TAM MNIE ODRAZU ZOPEROWALI.MIŚ BAREJI WYSIADA PRZY TYM SZKODA SŁÓW UMIERALNIA. ŁUBU DUBU NIECH NAM ŻYJE PREZES SZPITALA NIECH ŻYJE NAM...TO JA WACŁAW JARZĄBEK.

Ernest • Sobota [01.08.2020, 02:17:32] • [IP: 178.238.253.***]

160 zł za godzinę i jeszcze * jeden z drugim obrażony, że przychodzisz 😁

Gość • Sobota [01.08.2020, 00:14:25] • [IP: 62.69.241.**]

Dziękuję doktorze Borowski. B. B.

Gość • Piątek [31.07.2020, 21:24:12] • [IP: 77.115.68.***]

lekarz za 2 dyzury potrafi zarobic wiecej niz pielegniarka. .. nawet 1500zł za jeden...

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:49:33] • [IP: 178.235.147.**]

W Szczecinie płacą więcej. Z czego ta afera?

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:02:49] • [IP: 176.221.122.***]

Trzy osoby z mojej rodziny były w okresie ostatnich 10 lat pod opieką lekarzy w szpitalu. Nie powiem złego słowa, jeżeli chodzi o opiekę i rzetelność personelu szpitala. Przy tej okazji powiem: serdecznie dziękuję.

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:59:32] • [IP: 2.108.164.*]

No i po co była ta sprawa w sądzie i kupa kasy wyrzucona w błoto? Nie można było od razu tak napisać? Dzięki portalowi mamy informację, szkoda tylko że kosztowała tyle naszych pieniędzy

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:57:17] • [IP: 178.238.250.**]

Medycyna Trzeciego Świata za europejskie stawki...

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:56:37] • [IP: 31.0.42.***]

Skoro szpital płaci takie stawki to dla czego brakuje w szpitalach lekarzy i pielegniarek. Artykuł jest nierzetelny, typowa woda na młyn dla plepsu. Położna w szpitalu średnio zarabia 2500 zł miesiecznie z dyżurami maks 3 tysie, a lekarz specjalista który ratuje nam życie w szpitalu z dyrzurami maksymalnie wyciągnie 10 tysi.

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:53:53] • [IP: 89.151.36.***]

Liczycie lekarzom?a za co dostają ogromne pieniądze" politycy"Prezes ilie nas kosztuje za co miu płacimy?Tego" patrioci" nie widzicie?Jak tak Łatwo brać pieniądze to trzeba byłó się uczyć. Najłatwiej jest liczyć komuś.

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:52:37] • [IP: 62.69.251.***]

zostań lekarzem! to takie latwe!

Gość • Piątek [31.07.2020, 19:35:15] • [IP: 188.146.173.***]

160 złoty za godzine za skladanie połamane nogi lub reki, albo za przywrócenie funkcji życiowych osobie z wypadku, jeśli to jest dużo to ja wolę pracować jako mechanik samochodowy, wiecej w godzine zarobię wymieniajac olej w silniku. :-) i wspulczuję ty lekarzom którzy zarabiają 22 zł na godzinę bo na budowie pomocnik murzarza ma większą stawkę.

Gość • Piątek [31.07.2020, 17:22:49] • [IP: 83.28.186.***]

Taki lekarz co zarabia pół miliona miesięcznie to po roku będzie miał 6 milionów, a ludzie mają 1000 zł emerytury. SKANDAL.

Gość • Piątek [31.07.2020, 16:58:31] • [IP: 178.238.247.**]

Kazdy !! Tez lekarz i pigula obojetnie ile dostaje kasy swoja prace powinni wykonywac dobrze zgodnie z etyka, to oni maja do czynienia z CZlowiekiem! Ale czy tak jest zawsze?? Nie!!

covido_sceptyk • Piątek [31.07.2020, 16:46:35] • [IP: 62.69.251.***]

niech zarabiają dobrze, 6 lat studiów, nikt nikomu nie zabraniał się uczyć.Lemingi tylko patrzą na kasę, wyrzeczeń nie widzą. Szkoda tylko, że większość lekarzy nie ma swojego zdania nt. mniemanej pandemii.

Gość • Piątek [31.07.2020, 15:44:37] • [IP: 37.47.182.***]

Ostatnio Zasłabłem w pracy i pogotowie przewiozło mnie do szpitala w Świnoujściu... Po dotarciu do szpitala i wstępnych badanich zapytałem się Pana Doktora czy to coś poważnego?? Pan Doktor odpowiedział tak, cytuję '' NIECH PAN MNIE NIE MĘCZY BO JA BARDZO ZMĘCZONY JESTEM!! '' Ja się kur... Pytam jak można tak ludzi traktować??! Jakim prawem strajki urządzacie i rzadacie podwyżek? Jeśli nie potraficie człowiekowi pomóc! Chamstwo i buractwo to wizytówka naszego szpitala.

Gość • Piątek [31.07.2020, 15:36:51] • [IP: 176.221.123.**]

Medyk, nie-lekarz • Piątek [31.07.2020, 12:20:20] • [IP: 37.47.130.**]Koniecznie Ukraińcy??Lekarze jak inne zawody chcą sie cenić i zarabiać.Są inne nacje które chcą pracować i nie ma co się opierać tylko na naszych.Rolą zarządu szpitala jest to zapewnić a skoro nieptrafią to zmienić szefostwo i finansowanie bo to jest największą bolaczką naszej służby zdrowia nawet prywatyzując co nieoznacza zwiększenia kosztów tylko ich zrużnicowanie.ZUS nieodpuśći naszych składek a część mogłaby być skierowana przez nas do osobistych ubezpieczeń zdrowotnych.Przy tak wysokiej umieralności w Polsce wmiarę młodych ludzi to tylko zyski dla ZUS-U.Wystarczy poczytać nekrologi ile osób oddało swoje emerytury...

Gość • Piątek [31.07.2020, 14:33:32] • [IP: 176.221.123.***]

6 letnie studia i 5 letnia specjalizacja lekarza, który mnie leczył nic nie warte. Pielegniarka z Ukrainy pomogła mi jedną poradą. Brzmiała - niech pan sobie zrobi badanie kału na pasozyty, pan kaszle nocami, bo pan ma z całą pewnoscią glisty. Jedno opakowanie leku dostepnego bez recepty wyleczyło mnie w miesiąc. Dziwne, że lekarz specjalista przez 6 lat na to nie wpadł !

Gość • Piątek [31.07.2020, 13:19:13] • [IP: 88.156.206.**]

dlaczego jest tak duza umieralność w naszym szpitalu?i to jeszcze młodzi ludzie.

Gość • Piątek [31.07.2020, 12:34:46] • [IP: 37.47.176.***]

Ponad 100 tysięcy miesięcznie dla konowała za same dyżury.

Medyk, nie-lekarz • Piątek [31.07.2020, 12:20:20] • [IP: 37.47.130.**]

Piątek [31.07.2020, 10:42:54] • [IP: 176.221.123.**] naprawdę myślisz, że Ukraińcy stoją w kolejce pod drzwiami szpitala a źli polscy medycy nie dopuszczają ich do pracy? Obudź się człowieku 🤦‍♀️ jest coraz mniej lekarzy więc płaci się im tyle, żeby zechcieli pracować, proste. Szkoda tylko, że taka sama zasada nie tyczy się pozostałych pracowników szpitala : ( Wiele osób narzeka na szpital ale prawda jest taka, że nie ma opcji istnienia naszego miasta bez szpitala biorąc pod uwagę specyfikę miasta, liczbę turystów oraz odleglosc/czas dojazdu do innych placówek, chyba że zaczniemy się leczyć czy tam rodzic dzieci w domu.

Gość • Piątek [31.07.2020, 11:54:45] • [IP: 94.254.232.***]

Skończcie 6-letnie studia medyczne, później ok.5 lat specjalizacja za własne pieniądze...Winszuję znajomości tematu.

Gość • Piątek [31.07.2020, 11:42:38] • [IP: 31.0.86.***]

Pokaż lekarzu co masz w garażu

Gość • Piątek [31.07.2020, 11:27:13] • [IP: 193.69.22.**]

160zł za godzinę? Kur** dlaczego się nie uczyłem? Mógłbym za taka kasę dyżurować 24h/7!!

Oglądasz 1-25 z 81
■ Pogoda na poniedziałek: Miejscami na północy, zachodzie i w centrum kraju prognozowane są burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-15 mm. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■