POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [28.07.2020, 09:22:15] • Świnoujście

Termomodernizacja SP1. Są chętni w przetargu

Termomodernizacja SP1. Są chętni w przetargu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W dniu 22 lipca br. nastąpiło otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym pn.” Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Narutowicza 10”. Wpłynęły 2 oferty, jedna na kwotę 1 104 909,00 zł, druga na 1 086 497,04 zł brutto.

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji kwotę w wysokości 1 163 123,11 zł brutto. Trwają prace komisji przetargowej polegające na analizie ofert. Środki finansowe na realizację zadania pochodzą z budżetu Miasta i ze środków w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020.

Termomodernizacja SP1. Są chętni w przetargu

fot. Urząd Miasta Świnoujście


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Piątek [31.07.2020, 23:34:47] • [IP: 176.221.122.***]

Najpierw termomodernizacja, a potem sprzedaż za bezcen. I o to chodzi.

Gość • Środa [29.07.2020, 13:32:02] • [IP: 176.221.123.***]

Ktoś chce zarobić. Okna i drzwi wymienić, a tynki wypiaskować. Ten budynek jest ciepły, niepotrzebna mu żadna termomodernizacja.

Gość • Środa [29.07.2020, 07:20:32] • [IP: 85.191.214.**]

Kolejny zabytkowy obiekt zostanie zniszczony pod styropianem...

Gość • Środa [29.07.2020, 07:08:22] • [IP: 62.69.229.**]

W ramach termomodernizacji można ocieplić budynek ale także wymienić okna i wymienić instalację grzewczą.

Gość • Środa [29.07.2020, 01:43:00] • [IP: 176.221.122.***]

Kto jest Dyrektorem SP 1? Po panu Lipińskim, mam na myśli...

Gość • Środa [29.07.2020, 00:07:16] • [IP: 176.221.123.**]

Dawne gimnazjum damskie...po drugiej stronie na skrzyżowaniu obok dawnego starego aresztu stał piękny budynek gimnazjum męskie ale poszedł na cegłę. Rozebrany razem z kościolem i domem pastora co na boisku szkoły stał.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 22:54:14] • [IP: 178.33.237.***]

16:23:09 - Przecież on jest żydem, a sam/a wiesz jakimi skompiradłami jest żydostwo...

Gość • Wtorek [28.07.2020, 22:49:51] • [IP: 178.33.237.***]

13:16:48 - To Tobie płukałem głowę w kiblu?

Gość • Wtorek [28.07.2020, 21:38:47] • [IP: 176.221.122.***]

Ocieplenia budynków zabytkowych robi się trochę inaczej, np. tak jak budynek MIR przy placu Słowiańskim. Jak tak będzie zrobione, to będzie OK.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 18:33:32] • [IP: 178.238.248.***]

Mamy specjalistow wlasciwie od wszystkiego--drogi, tunel, gazoport--a tak swoja droga, to nie bardzo ci szlo, przez 8 lat nauki.PRZECIERZ, za moich lat, pisalo sie Z z kropka.No i takich mamy poprawiaczy wszystkiego

Gość • Wtorek [28.07.2020, 18:20:25] • [IP: 37.47.158.***]

Styropian jest szkodliwy. Od ocieplania robi się wilgoć poza tym nawiercenie zdrowej cegły i mocowanie styropianu to bezpowrotne niszczenie budynku.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 18:03:28] • [IP: 31.0.42.***]

Przy okazji niech zmodernizują starych pierdli nauczycieli.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 18:00:59] • [IP: 176.221.123.***]

Drogi spaprane, teraz czas na demolkę solidnych zabytkowych budynków. To będzie kolejny piękny wałek.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 17:59:34] • [IP: 50.64.84.**]

Bedziecie idioci niszczyc zabytkowa fasade budynku ? uczeszczalem 8 lat do tej" budy " i nie bylo zimno w najciezsze zimy ! Za kilka lat bedziecie zdzierac te styropiany czy welny albo same odpadna, ale kto by sie przejmowal to przecierz za pieniadze podatnika czyli nikogo...

Franz Grand • Wtorek [28.07.2020, 17:18:08] • [IP: 176.221.122.**]

Gdzie jest konserwator zabytków?? Czy znowu będzie taka lipa jak na Hołdu pruskiego?? Żadnego oblepiania styropianem!!

Gość • Wtorek [28.07.2020, 16:34:27] • [IP: 31.11.129.***]

Oby urzędasy nie zniszczyły historycznej charakteru tego budynku.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 16:32:25] • [IP: 2.108.164.*]

O ludzie! Znów oblepią ten piękny zabytek styropianem?? Czy ktoś w tym mieście może to powstrzymać?? Prz3cież są inne metody izolacji - u nas uparli się na styropian i dziwaczne kolory. Zgroza! Za co architekt miasta bierze pieniądze??

Gość • Wtorek [28.07.2020, 16:23:09] • [IP: 176.221.123.***]

Żmuras zrób coś z tymi jeb...mi komarami do ch...ja co ślepy jesteś czy węża w kieszeni masz?

Gość • Wtorek [28.07.2020, 15:18:39] • [IP: 192.95.12.***]

Budynek minionej epoki więc lifting mu nie zaszkodzi.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 14:58:40] • [IP: 62.69.203.**]

Fajna szkoła tylko pani od polskiego zatruwa atmosferę.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 14:47:40] • [IP: 37.248.213.**]

A kiedy modernizacja i remont laboratorium szpitalnego. Sanepid już dawno powinien to zamknąć

Gość • Wtorek [28.07.2020, 13:32:04] • [IP: 167.114.102.***]

Ręce precz od Jedynki Gumolepiące Betonowe parchy!! Pretekst do defraudacji sporej gotówki z kasy miasta pod pretekstem termomodernizacji.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 13:29:29] • [IP: 176.221.123.**]

Termoizolacja...tzn.obkleja styropianem??Są inne metody ocieplenia starych, ciekawych obiektow.Konserwator zgodzil sie ?

Gość • Wtorek [28.07.2020, 13:16:48] • [IP: 176.221.122.***]

Fatalnie wspominam tą szkołe.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 12:32:40] • [IP: 31.11.128.**]

W tej szkole zima bylo bardzo cieplo a latem mury tej szkoly dawaly wytchnienie przed upalem.Termopic jest tam naprawde zbedny a zeszpeci budynek.Moze lepiej dac te pieniadze sadowi, zeby sie ocieplili.

Oglądasz 1-25 z 35
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■