POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [28.07.2020, 17:55:49] • Świnoujście

Każdego drzewa szkoda. To uschło choć sygnalizowaliśmy, że trzeba je podlewać !

Każdego drzewa szkoda. To uschło choć sygnalizowaliśmy, że trzeba je podlewać !

fot. Sławomir Ryfczyński

Reprezentacyjny skwer przy nowej promenadzie obok hotelu Radisson blu nie obfituje w dorodne drzewo. Tym bardziej o to jedno, które tam wyrosło warto było dbać. Ktoś zaniedbał jednak roślinę choć zwracaliśmy uwagę, że łaknie wody…

Dziś nie ma już czego ratować. Z drzewa pozostał suchy kikut. Mamy nadzieję, że na jego miejscu wyrośnie kolejne i, że będzie miało więcej szczęścia. I także my-ludzie.

Każdego drzewa szkoda. To uschło choć sygnalizowaliśmy, że trzeba je podlewać !

fot. Sławomir Ryfczyński

Bo przecież w dzisiejszej dobie, każdy „zielony parasol” nad naszymi głowami jest na wagę złota. To cień i tlen dla ludzi. Nie wspominając już o, równie istotnych - walorach krajobrazowych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Środa [29.07.2020, 14:07:33] • [IP: 62.69.229.**]

To, że tak wielki buk usycha to nie przypadek. Dostał dużo chemii. Za takie czyny nałożyć trzeba bardzo wysoką karę. Właściciel budynku przy skrzyżowaniu Prusa i Słowackiego musi to odczuć. Chyba, że jest to ustawka z urzędnikiem.

Gość • Środa [29.07.2020, 12:06:13] • [IP: 176.221.122.**]

Uschlo nie ze wzgledu czysto fizycznych tylko przez maszt 5g I chemitrials ktore sypia I anteny na hotel wielki 4 biale Radisson bedzie cie miec bialaczke

Gość • Środa [29.07.2020, 10:34:06] • [IP: 176.221.123.**]

Jak długo urzednik niebędzie odpowiadał za swoje decyzje to tak zostanie.U nich w papierach sie zgadza, , nasadzone??Nasadzone nowe więc jest ok.Wszędzie wokoł nas dziadostwo i bylejakość.

Gość • Środa [29.07.2020, 09:41:59] • [IP: 167.114.102.***]

Ci co głosaowali na" Gumolepa", to nie są jego ofiarami - są jego wspólnikami. A w Parku Zdrojowym jest pełno leciwych zdrowych buków i innych drzew zaznaczonych do wycięcia.

Gość • Środa [29.07.2020, 09:12:51] • [IP: 77.3.172.***]

Drzewa usychają stojąc.

Gość • Środa [29.07.2020, 08:54:13] • [IP: 176.221.122.**]

A po co drzewa jest beton i nie trzeba podlewać.

Gość • Środa [29.07.2020, 08:31:43] • [IP: 176.221.122.***]

Widziałeś, że drzewo usycha to trzeba było wziąć wiadro wody i je podlać ! Pomyśl ile minęło czasu od zrobienia foto, przekazania informacji, ukazania się informacji ? W między czasie mogłeś uratować drzewo. ..

Gość • Środa [29.07.2020, 07:41:39] • [IP: 77.252.46.*]

Naprzeciwko mieszka masę ludzi a w śród nich ekolodzy. Trzebs było je nieraz podlać zaden wysilek na tylu mieszkańców a noe płakać

Gość • Środa [29.07.2020, 06:18:44] • [IP: 31.11.131.***]

Proponuję zainteresować się usychającym w oczach przepięknym wielkim bukiem czerwonolistnym na rogu Orkana i Konopnickiej. Wygląda tak jakby go celowo podtruto w trakcie niedawnego remontu pobliskiego domu. Takich okazów przyrody naprawdę żal.

Gość • Środa [29.07.2020, 05:48:03] • [IP: 185.210.39.**]

Może ono się jeszcze aklimatyzuje.?

Gość • Środa [29.07.2020, 00:18:01] • [IP: 37.47.138.**]

TAK DZIAŁA PREZYDENT - EMERYT I JEGO EKIPA!

Gość • Środa [29.07.2020, 00:01:49] • [IP: 176.221.122.**]

Takich szkieletów drzewnych w tym miasteczku mamy dostatek. Taki mamy klimat, wita rozumita !

Gość • Wtorek [28.07.2020, 21:19:44] • [IP: 187.108.190.***]

Na Warszowie również drzewa schną na potęgę. Przy ulicy Porębskiego cały szpaler klonów uschnięty. Wydane pieniądze na posadzenie a o podlewaniu już zapomniano.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 21:12:02] • [IP: 185.210.39.***]

TE drzewo - co za debilizm!

Gość • Wtorek [28.07.2020, 21:02:39] • [IP: 217.96.8.***]

Panie redaktorze a trzeba było wziąć konewkę i ruszać na ratunek kiedy jeszcze było to możliwe a nie teraz kolejny słaby artykuł publikować, jest Pan tak samo winien jak inni i nic Pana nie usprawiedliwia !!

Gość • Wtorek [28.07.2020, 20:58:03] • [IP: 176.221.123.**]

Wykopać samosieje i ładne drzewko posadzić.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 20:43:12] • [IP: 31.0.176.***]

KOMBATANCI DOBREJ ZMIANY CO CHWILA PODLEWAJĄ CIEPŁYM MOCZEM I NAWET NAWOŻĄ.

Gość • Wtorek [28.07.2020, 20:41:14] • [IP: 23.19.74.***]

Lol

Gość • Wtorek [28.07.2020, 20:14:52] • [IP: 176.221.122.***]

wiekim klamstwem jest to, że to zodne z problemem jeżeli tniesz uschniętnie dzewo to w ciągu trzech lat masz kontro lę czy rośnie dalej tyczy to oczywiscie KOWALSKIEGO

Gość • Wtorek [28.07.2020, 20:12:46] • [IP: 37.30.28.**]

Do przypała, czasem piszącego pod 6.***, czasem 176.***: nie pomyślałeś, dlaczego nikt ci nie odpowiada na twoje ględzenie, z którego tylko ty się śmiejesz? Może lepiej coś zrobić w życiu, zrobić prawo jazdy, nauczyć się języka może angielskiego zamiast wystawiać się na śmieszność lub obojętność?

Gość • Wtorek [28.07.2020, 19:49:12] • [IP: 176.221.122.**]

Przed jednym z domów na ulicy Rycerskiej stoją dwie dorodne ale martwe i uschłe już sosny. Wydaje się, że komuś mocno przeszkadzały...

Gość • Wtorek [28.07.2020, 19:23:38] • [IP: 176.221.122.***]

Co niektórzy chcieli zieleni i zielska, teraz maja za to komarki. Sprawiedliwie !

Gość • Wtorek [28.07.2020, 19:15:50] • [IP: 37.47.50.***]

Drzewa usychają a młodzi ludzie w Świnoujściu umierają. To może nie na temat, ale jak czytam te nekrologi to mało kto ma powyżej 70 lat...Dlaczego?...

Gość • Wtorek [28.07.2020, 19:15:29] • [IP: 80.48.164.***]

TE?