POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.07.2020, 14:03:11] • Świnoujście

Mecz z Gwardią Koszalin pokazał charakter drużyny „Floty”

Mecz z Gwardią Koszalin pokazał charakter drużyny „Floty”

fot. Robert Ignaciuk

Przygotowująca się do ligowych pojedynków drużyna MKS „Slota" Świnoujście zremisowała z zespołem z Koszalina. Rywalizacja obfitowała w wiele emocjonujących sytuacji.

Spotkanie rozpoczęło się nieszczęśliwie dla zespołu ze Świnoujścia. Już w 3 minucie meczu w polu karnym Floty znalazł się Grela i uderzył piłkę w stronę bramki „Floty". Interwencja bramkarza okazała się tak niefortunna, że piłka wpadła pod poprzeczkę naszej bramki. Szybka utrata gola nie zdeprymowała jednak biało-niebieskich. Nie minęło 5 minut jak Tarasewicz przepięknym strzałem z dystansu wyrównał stan meczu. Kolejną bramkę zdobył, pamiętany jeszcze ze świetnych występów w barwach „Floty" Daniel Chyła. Tym razem, jako napastnik gości. W 32 minucie wykonywał rzut karny podyktowany za faul Batkowskiego na Greli. Chyła uderzył pewnie przy prawym słupku dając prowadzenie Gwardii.

Mecz z Gwardią Koszalin pokazał charakter drużyny „Floty”

fot. Robert Ignaciuk

„Flota" kontratakowała ale gorzej było ze skutecznością. Udało się dopiero w 38 minucie gry gdy Iskra odebrał dokładne podanie od Staniszewskiego i w sytuacji sam na sam z Hartlebem uzyskał wyrównanie.

Druga połowa meczu przyniosła jeszcze obu drużynom kilka szans na zmianę wyniku. Trzymające w napięciu do ostatniego gwizdka spotkanie usatysfakcjonowało kibiców „Floty" Drużyna pokazała charakter i udowodniła, że w III lidze może walczyć i pozytywnie zaskakiwać. Trzymamy kciuki!

Mecz z Gwardią Koszalin pokazał charakter drużyny „Floty”

fot. Robert Ignaciuk

0-1 Jeremiasz Grela 1-1 Grzegorz Tarasewicz 1-2 Daniel Chyła 2-2 Paweł Iskra

Flota Świnoujścia - Daniel Kusztan, Adrian Kołat (75 Aleksander Cieślik), Dmytro Szewczuk, Michał Stasiak, Mariusz Bedliński, Mateusz Bątkowski (46 Mariusz Helt), Dawid Adamski, Grzegorz Tarasewicz, Konrad Prawucki, Damian Staniszewski (90+1 Patryk Harkot), Paweł Iskra.
Trener- Jerzy Rot.
Kierownik drużyny- Lech Nowak.

Gwardia Koszalin - Adrian Hartleb (85 Dawid Skoczyk), Daniel Wojciechowski, Jakub Czyżewski, Fabian Walaszczyk, Adrian Pytlewski (90 Kacper Grygiel), Daniel Chyła, Jakub Kopacz (56 Szymon Chać), Cezary Bać, Jeremiasz Grela (85 Maciej Bachleda), Gabriel Szygenda (77 Dawid Rybacki), Piotr Sulima (70 Adam Gross).
Trenerzy- Łukasz Drożdżal, Tomasz Krzywonos, Daniel Wojciechowski, Adrian Hartleb.
Kierownik drużyny- Paweł Marczak.

Mecz z Gwardią Koszalin pokazał charakter drużyny „Floty”

fot. Robert Ignaciuk

Żółte kartki-
Flota- Szewczuk, Prawucki, Stasiak.
Gwardia- Czyżewski, Chyła, Gross.
Sędziowali- Piotr Pazdecki, Joanna Pondo, Waldemar Cichecki.

Widzów- 320.


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [28.07.2020, 20:51:27] • [IP: 31.11.128.**]

Super fotki mistrza Ignaciuka. Palce lizac.I gra Flotki super.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 00:51:35] • [IP: 188.146.176.**]

Niezła druzynka się zrobiła, fajnie się to oglądało. Widać, że Zarząd Floty działa w przemyślany sposób, bez wielkiego szumu, ale efektywnie. Tak trzymać.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 15:27:58] • [IP: 31.11.129.***]

bardzo dobry mecz Floty. Wynik nie odzwierciedla przewagi w meczu. Gdyby nie ten nieszczęsny samobój. .. Styl gry pozwala jednak z nadzieją patrzeć na nadchodzący sezon III ligi. Życzymy przynajmniej utrzymania się !

Oglądasz 1-3 z 3
■ Obchody uroczystości z okazji Dni Morza zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez reprezentantów Urzędu Miasta w imieniu wszystkich delegacji w dniu 25 czerwca 2021 roku o godz. 11 na Placu Rybaka pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". Osoby zainteresowane upamiętnieniem uroczystości mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów. Rozwiązanie to podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa. Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■