We wtorek 21.07. br. przed godziną 13.00 ulicami miasta przemknął radiowóz na sygnale. Skręcił w ulicę Karsiborską, w stronę lasu. Według informacji od osób wzywających policję, miały się tam znajdować zwłoki.
Makabrycznego odkrycia dokonali spacerujący po lesie właściciele psa, który wykopał z ziemi szczątki. Przerażeni ludzie bez wahania zawiadomili policję.
Po przybyciu na miejsce i sprawdzeniu znalezionych szczątków, służby stwierdziły, że należą one do psa, który został zakopany w lesie.
Remondis wezwać i posprzątają. Ale afera!
Kochane komentarze ludzi upośledzonych... Uwielbiam ☺️
Zbewszczeszczenie zwłok.
kundle w lesie tylko na smyczy
Wbrew niektórym głupim komentarzom, pochwalam osoby za ich czujność.
Może Władka to Twój Roki??
Pies miał czarna siersc?
MUSIAŁ SIĘ NIE ŹLE NAPIER... JAK W ŚMIETNIKU ZNAJDZIE KOŚCI KURCZAKA TO ANTYTERRORYSTÓW WEZWIE? ZRYWA DEKIEL.
Też nieciekawie w sumie.
no niektóre duże psy są wielkości małych ludzi, także jak jakąś znaczną część szkieletu piesek przyniósł właścicielowi to faktycznie mogło być makabrycznie, dajcie więcej szczegółów :D
Może to były szczątki wilkołaka?
Nawet psa spokojnie pochowac nie można
Pysk psa szczątki myśleli że to człowiek? Coś palili?