POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.07.2020, 09:13:42] • Świnoujście

22-latek uszkodził szyby wiaty przystankowej. Został zatrzymany na gorącym uczynku

22-latek uszkodził szyby wiaty przystankowej. Został zatrzymany na gorącym uczynku

fot. Policja

Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wybił szyby w wiacie przystankowej znajdującej się przy ulicy Grunwaldzkiej. Niezwłocznie na miejsce zdarzenia skierowani zostali policjanci, którzy dzięki szczegółowemu rysopisowi podanemu przez zgłaszającego błyskawicznie ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia.

Godną pochwały postawą wykazał się zgłaszający, który widząc 22-latka rozbijającego szyby wiaty przystankowej, zgłosił ten fakt na numer alarmowy oraz podał szczegółowy rysopis sprawcy.

Policjanci posiadając informacje dotyczące wyglądu sprawcy uszkodzenia mienia, niezwłocznie podjęli czynności, które poskutkowały zatrzymaniem 22-latka.

Łączne starty zostały oszacowane na 1000 złotych. Teraz 22-latek za popełnienie przestępstwa z artykułu 288§1 Kodeksu Karnego odpowie przed Sądem.

st. post. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Sobota [18.07.2020, 22:09:48] • [IP: 82.235.66.***]

Do robot ciezkich go wyslac to od razu glupot mu sie odechce, w wojsku to n raczej nie byl, a szkoda wielka! Wtym wieku powinien miec pouklane w glowie, a tak szuka przygod pasozyt swinoujski, nawet nie docenîa gdzie mieszka ani jakim powietrzem oddycha!

Hassano • Sobota [18.07.2020, 21:33:22] • [IP: 80.233.41.**]

Kozak! Szoda ze do mnie nie wystartowal.

Gość • Sobota [18.07.2020, 20:39:15] • [IP: 46.169.65.***]

DO : TYLKO PYTAM • Sobota [18.07.2020, 12:21:32] • [IP: 176.221.122.***]...22 Lata to już nie jest UB-ek to już Katolik, jak miał 10 lat to do mszy służył w kościele, a teraz odreagowywuje to czego doznał poprzez kościelne molestowanie w zachrystii. .💘.

Gość • Sobota [18.07.2020, 20:28:40] • [IP: 176.221.123.**]

Wyznawca pis-u z 500+. Okaże sie że to przystanek jego zaatakował.

Gość • Sobota [18.07.2020, 20:09:08] • [IP: 176.221.122.**]

Wszedł do wiaty, nie mógł znaleźć wyjścia, to spanikował i wyszedł przez szybę.

Gość • Sobota [18.07.2020, 18:48:15] • [IP: 37.47.185.***]

Ciekawe czy mamusia z tatusiem wiedza ze zrobili debia

Gość • Sobota [18.07.2020, 17:32:25] • [IP: 94.254.226.**]

Gdybym miała zarządzić wyrok, kładłby asfalt na ulicach z chipem w nodze. Albo nosiłłby kamienie przy przebudowie dróg, może ciężka praca dałabym mu do myślenia. A tak - prawdopodobnie na koszt podatnika salka w więzieniu, telewizja, komputer, nic tylko wypoczywać. Eh... niezależne sądy...

Gość • Sobota [18.07.2020, 17:14:02] • [IP: 94.254.233.***]

Pomaranczową kamizelkę z napisem szkodnik i rok prac społecznych na rzecz miasta

Gość • Sobota [18.07.2020, 16:50:19] • [IP: 176.221.123.***]

POWINNI POKAZYWAĆ TWARZE !!

Gość • Sobota [18.07.2020, 16:20:01] • [IP: 80.248.10.***]

Kara-15 tys zl...konfiskata:deskorolki, wrotek, roweru, konsoli, telefonu...100 batów pejczem na stopy, na placu slowianskim, i rok prac spolecznych-sprzatanie miasta, sadzenie drzewek, kwietnikow!Zobaczylibyscie jakszybko by sie to skonczylo!Proste kary sa najskuteczniejsze!

Gość • Sobota [18.07.2020, 16:19:15] • [IP: 37.47.157.**]

Skoro już taka godna pochwały postawa zgłaszającego to dlaczego ma być on anonimowy? Pokażcie kim on jest! Zgłaszający niech się ujawni to wszyscy mu podziękujemy za to zgłoszenie!

Gość • Sobota [18.07.2020, 16:05:37] • [IP: 176.221.122.**]

Już jest bandziorem, a będzie się dalej rozwijał pod opiekuńczymi skrzydłami partii, na którą głosował - bo dała mu" pińcet"

Gość • Sobota [18.07.2020, 15:50:34] • [IP: 176.221.123.***]

O bardzo dobrze! Oby więcej takich zatrzymań! Niech płacą słono za swoją głupotę.

PLO • Sobota [18.07.2020, 15:46:19] • [IP: 176.221.122.***]

Sobota [18.07.2020, 13:48:29] • [IP: 188.146.182.*] W Sonacie wylewaj swoje żale

Gość • Sobota [18.07.2020, 15:06:50] • [IP: 176.221.123.***]

wykastrować bo ulęgnięte dzieci będą miały podobne skłonności.

Gość • Sobota [18.07.2020, 14:50:23] • [IP: 178.29.99.***]

Kpina 1000 zł trzeba było by mu dać taką karę żeby na drugi raz jak będzie miał chęci zrobić wandalizm to pomyśli wiele razy i mu się odechce tyle mam do powiedzenia w tym temacie

Gość • Sobota [18.07.2020, 14:22:46] • [IP: 37.248.153.***]

Dwa miesiące sprzatania ulicy Grunwaldzkiej , jak PPK w wojsku , morzna wydłurzyć do końca roku, jak nie odpracuje, to się nie rozliczy w Urzędzie Skarbowym. To jest poważna sprawa dla niego, jak się ma dwie lewe ręce.

Gość • Sobota [18.07.2020, 14:09:19] • [IP: 176.221.123.***]

Czas najwyższy PODAĆ do wiadomości mieszkańców foto chuligana by sie go wystrzegali i mieli... go na oku. A może skazać na banicję i przegnać z miasta. I jeszcze jedno : co rodzice mają do powiedzenia o synusiu...?

Gość • Sobota [18.07.2020, 13:49:52] • [IP: 176.221.122.***]

Debil. ..

Gość • Sobota [18.07.2020, 13:48:29] • [IP: 188.146.182.*]

W Warszawie za maseczki działaczy opozycji karzą po 30, 50 tysięcy. Więcej jak na Białorusi, czy Rosji. Kaczyński jest ślepy i tego nie widzi, ale to już jest wiek i może ma problemy.

Gość • Sobota [18.07.2020, 13:35:04] • [IP: 178.238.251.***]

Kara powinna być o wiele wyższa. Minimum 5 tys.zł żeby gówniarz poczuł. Skąd sie biorą tacy patole, co mu to da, że powybija szyby, nie rozumiem. Gratulacje dla rodziców, cudowny synalek - zazdroszcze

Gość • Sobota [18.07.2020, 13:20:53] • [IP: 77.1.152.***]

Takich debili wandali, ryje powinny być widoczne dla wszystkich.

TYLKO PYTAM • Sobota [18.07.2020, 12:21:32] • [IP: 176.221.122.***]

TYLKO NA TYLE STAĆ po UBECKĄ ZAWSZONĄ I USMARKANĄ PATOLOGIĘ ?

Gość • Sobota [18.07.2020, 12:21:28] • [IP: 88.218.255.**]

Pewnie byl z platana tam sama patola

Gość • Sobota [18.07.2020, 12:02:46] • [IP: 77.252.46.**]

To po co ten przystanek tam postawili?

Oglądasz 1-25 z 37
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■