POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.07.2020, 11:42:00] • Świnoujście

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 kobieta w średnim wieku ze Świnoujścia

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 kobieta w średnim wieku ze Świnoujścia

autor: Halfpoint(fot. stock.adobe.com/pl )

Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:

Pow. policki - dziecko
Pow. sławieński – 2 osoby (starsza kobieta, mężczyzna w średnim wieku)
Świnoujście – kobieta w średnim wieku

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 642/23 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 92, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 92

Gość • Czwartek [16.07.2020, 18:50:14] • [IP: 37.47.76.***]

Ludzie przelewanie swej gorczy na Ślązaków Niemców bo Wam w życiu nie wyszło, trzeba było za kilof łapać i iść do kopalni zobaczyć jaki to miodzio lub do innej mundurowi i po 15 latach łapać emeryturę nie chciało się, bało się. .. A teraz żale i frustrację na innych wylewacie!! A Januszów wszędzie pełno w Naszym mieście również wystarczy tylko się rozejrzeć 👍

Gość • Czwartek [16.07.2020, 11:32:49] • [IP: 31.0.176.**]

TANIEJ JEST ZAMKNĄĆ KOPALNIE I PŁACIĆ IM PENSJE NIŻ JE UTRZYMYWAĆ -PASOŻYTY NARODU.

Gość • Czwartek [16.07.2020, 10:42:22] • [IP: 77.253.28.***]

Ślązaki to w większości gbury i janusze oni jada nad morze pokazać sie wsrod swojego środowiska w kopalni taki dzban fedruje caly rok a po tym leci cala rodzina nad morze bo trzeba się pokazać a zachowują się jak cymbały zlikwidować kopalnie i ich grube pensje bo niczego nie wnoszą do gospodarki tylko do nich doplacamy

Gość • Czwartek [16.07.2020, 10:23:32] • [IP: 176.221.123.***]

dlaczego granice pozamykać wszystkie knajpy na promenadzie jaka odległość gdzie kary gdzie policja i sanepid co tam się dzieje

Gość • Czwartek [16.07.2020, 08:58:34] • [IP: 77.88.191.**]

Gość • Środa [15.07.2020, 21:30:29] • [IP: 37.47.153.***] panikę to ty siejesz. Między dziećmi przypadki transmisji są tak małe że nie znaleziono żadnego ogniska wśród dzieci. Rusz mózgiem i pomyśl ile już czasu otwarte są przedszkola i szkoły. U nas jak i w innych krajach. Co tym razem druga Lombardia czy coś innego

Gość • Czwartek [16.07.2020, 08:50:22] • [IP: 31.183.217.***]

Do : Gość  Środa [15.07.2020, 17:30:34]  [IP: 37.8.215.**] Nie jesteś" czarna owca". Jesteś najzwyklejszy BARAN

Gość • Czwartek [16.07.2020, 08:48:38] • [IP: 46.76.172.***]

Zobaczymy jak będziecie madzy gdy wirus w szybkim tenpie się różnie się i zabraknie miejsc do szpitala wtedy będziecie dyskutować krytykować i śmiać sie

Gość • Czwartek [16.07.2020, 07:56:15] • [IP: 31.0.176.**]

PANDEMII NIE MA PREMIER OGŁOSIŁ TO PO CO PISIORY SIĘ ODZYWAJĄ. TE ZDJĘCIA TO PROPAGANDA OPOZYCJI?

Gość • Czwartek [16.07.2020, 06:27:24] • [IP: 31.0.176.**]

IP: 176.221.113.** AJATOLLAHA KACZORA TO PÓŁ POLSKI NIENAWIDZI HA HA.

Gość • Czwartek [16.07.2020, 01:24:57] • [IP: 77.191.221.***]

nie ma pandemii !! Klamstwo goni klamstwo

Gość • Czwartek [16.07.2020, 00:10:30] • [IP: 94.254.224.***]

Widzieliscie co sie dzialo na wiecach przed wyborami i to niezaleznie od kandydata.Popatrzcie troche szerzej. Promenada czy rynek to przy tym rezim.Troche zdrowego rozsadku.Ci co wypisuja ze granice zamykac czy slask czy inne tego typu rzeczy to rozumiem ze do Szczecina czy gdzies dalej nie jezdza bo moga przywiesc lub siac zaraze.Czytam rzadko ale jestem pelna podziwu dla poziomu i jakosci jadu i nienawisci.Pozdrawiam i empati i czlowieczenstwa zycze.

Gość • Środa [15.07.2020, 23:56:31] • [IP: 92.117.250.**]

Nie da się tu większości czytać. Same widoki prawie, a mała reszta rozsądnych pisarzy. Niektórzy się spóźniły na rozdanie mózgu. I to nie tylko o kwadrans akademiczny.. .. Tak, to jest rodzaj herbaty... Jak już czytam" Niemce czas już wypierdalać z naszego miasta" . Nie wierzę że pisarz cokolwiek dodaj do budowy miasta. przyjechał ze wschodu jak pan i przejął co było. Takie były czasy więc skończcie już z tym naszym miastem. Tak serio to to jest ich, wasze jest gdzieś dalej na wschodzie u Władimira lub selenskiego... Skąd do jasnej Anieli was wzieli??

Gość • Środa [15.07.2020, 23:03:55] • [IP: 37.47.96.**]

Za obrażanie Śląska i Ślązaków, może być wytoczony proces cywilny radzę uważać co się pisze i o kim ?! Nikt z sanepidu ani innej instytucji państwowej nie podał informacji, że zarażeni to Ślązacy bądź do zarażenia przyczyniła się osoba z woj. śląskiego!

Gość • Środa [15.07.2020, 22:17:55] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Środa [15.07.2020, 18:17:22] • [IP: 83.137.6.***] Głosowałeś na pana prezydenta Andrzeja Dudę i jesteś w obozie wygranych czy na pana Rafała Trzaskowskiego i jesteś w obozie przegranych? Dlaczego tak nienawidzisz pana Jarosława Kaczyńskiego?

Gość • Środa [15.07.2020, 22:09:29] • [IP: 176.221.123.**]

Najgorsza dla koronogłupków jest bezobjawowa sraczka.

Gość • Środa [15.07.2020, 21:30:29] • [IP: 37.47.153.***]

PRZRDSZKOLU BAJKA JEST WIRUS OGARNIJCIE SIE I ZRUBCIE COS Z TYM SANEPID MILCZY NIE CHCE SIAC PANIKI

Gość • Środa [15.07.2020, 21:26:51] • [IP: 194.218.155.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.07.2020, 20:20:18] • [IP: 77.88.191.**]

Przecież część osób zakażonych właśnie pracowało w Niemczech a ilu od nich się zaraziło??.Obojętnie gdzie nastąpiło zakażenie, pamiętajmy o obostrzeniach dla własnego dobra i własnej rodziny!!, nie lekceważmy tego!!

Gość • Środa [15.07.2020, 19:35:16] • [IP: 37.248.212.**]

Dzisiaj do jednego z biur zgłosił się obywatel Ukrainy, który przekroczył granicę tydzień temu. .. Na uwagę, że powinien być na kwarantannie- zaczął" krecić", że do żony przyjechał i Straż Graniczna zezwoliła na pobyt bez kwarantanny :/ W sanepidzie nie otrzymano zgłoszenia że straży... I tak się wszyscy przejmują. .. 😤

Gość • Środa [15.07.2020, 19:21:18] • [IP: 37.47.156.***]

Jak ktoś umrze z Twoich bliskich to cymbale może zaczniesz aplikować.jak można napisać takie coś że tyle ludzi umiera na nowotwory i nikt nie panikuj.jakby twoje dziecko matka zachorował i i odeszło z tego świata to byś zaczął panikowac bezmozgowcu

Gość • Środa [15.07.2020, 19:14:06] • [IP: 37.7.245.***]

POZMYKAC granice

Gość • Środa [15.07.2020, 19:09:30] • [IP: 37.47.155.***]

Nasrane mają Ci co piszą żeby zamknąć granice j. OBSRAŃCY ZE ŚWINOUJŚCIA

Gość • Środa [15.07.2020, 18:28:30] • [IP: 31.11.130.***]

A tak mało trzeba było robić. Wystarczyło nosić maseczki. I te imprezki zakrapiane alkoholem i brak dystansu. Ludzie wręcz latający tłumnie po Swinoujściu. Smutne to wszystko. Maseczki i dystans.

Gość • Środa [15.07.2020, 18:26:37] • [IP: 77.88.191.**]

Pełno Ślązaków. Nie dość, że z terenu o największej ilości zarażonych, to.chamowaci, głośni, przaśni. Mają kupić 5 gofrów to się targują o 5 zł z dziewczynką która ich obsługuje. Ale 100% dniówki za zamknięta kopalnie pobierają.

Gość • Środa [15.07.2020, 18:17:22] • [IP: 83.137.6.***]

AJATOLLAH KACZOR BURKI WAM ZAŁOŻYŁ HA HA!

Oglądasz 1-25 z 92
■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■