POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.07.2020, 17:54:25] • Świnoujście

Uważajcie na oznaczenia wejść na plażę! Komuś się mocno pomyliło

Uważajcie na oznaczenia wejść na plażę! Komuś się mocno pomyliło

ulica Stanisława Małachowskiego(fot. Sławomir Ryfczyński )

Bałagan w numeracji wejść na świnoujską plażę. Może dojść do sytuacji, że pomoc przyjedzie nie tam, gdzie jest wzywana. A miało być łatwiej…

Mamy więcej wejść na plażę. Oznaczono je numerami od 1 do 16. Wejście numer 1 jest od ulicy Bałtyckiej (dodatkowo oznaczono je piktogramem). Problem w tym, że wejście nr 1 jest też od promenady ulicy Żeromskiego na wysokości ulicy Stanisława Małachowskiego.

Uważajcie na oznaczenia wejść na plażę! Komuś się mocno pomyliło

ulica Bałtycka(fot. Sławomir Ryfczyński )

Jeśli wezwiemy karetkę i powiemy że jesteśmy przy wejściu 1, to możliwe, że pomoc przyjedzie na ulicę Bałtycką. Tymczasem potrzebujący pomocy czeka na Promenadzie – na wjeździe od Małachowskiego.

Uważajcie na oznaczenia wejść na plażę! Komuś się mocno pomyliło

Od plaży numer 5 a od promenady numer 3(fot. Sławomir Ryfczyński )

Nie zgadzają się też te same wejścia od strony plaży wychodząc od promenady. Jak od promenady jest numer 4 to od plaży numer 5.

Uważajcie na oznaczenia wejść na plażę! Komuś się mocno pomyliło

Od plaży numer 7 a od promenady numer 5(fot. Czytelnik )

- Bałagan - komentuje jeden z naszych Czytelników, który zwrócił uwagę na problem. - Jak się znaleźć? B…l na kółkach. I tak jest od czerwca.

Kolejny przykład: wejście numer 5 od promenady, a na wyjściu na plaże numer 7 i… kaczuszka. Normalnie cud. Sezon już w pełni, a tu bałagan.

Od prawie 2 tygodni czekamy, co na ten temat ma nam do powiedzenia OSiR.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Środa [12.08.2020, 11:50:37] • [IP: 94.254.161.***]

Takich ludzi wybieracie...:(

Konopa • Sobota [01.08.2020, 14:35:09] • [IP: 31.0.39.**]

Tylko Agatowska porzadek zrobi w miescie i na warszowie bedzie żyło się lepiej nie umieliście na nia głosować teraz macie takie kwiatki

Gość • Wtorek [28.07.2020, 07:48:48] • [IP: 46.215.167.***]

a w ogóle kto wydał zgode na piktogram z wejścia nr 7 toz to czysta profanacja ;)

wasz • Wtorek [28.07.2020, 01:10:47] • [IP: 185.246.208.**]

Nie zgadzają się też te same wejścia od strony plaży wychodząc od promenady. Kolejny przykład: wejście numer 5 od promenady, a na wyjściu na plaże numer 7 i… kaczuszka. Normalnie cud. Kaczuszka - to mało. Pozdrawiam REDAKTORA.

Gośćmieszkanka • Poniedziałek [27.07.2020, 20:45:49] • [IP: 176.221.123.***]

jakis tempak to zakladal

Qurczak • Poniedziałek [27.07.2020, 18:37:22] • [IP: 46.134.177.***]

Przecież to jest łatwe! To jest czasoprzestrzeń! Wchodzisz 1 mija godzina 13 wiec dzielisz to i jesteś na 2, potem jak się obrócisz w lewo będzie trójka a jak masz klapki albo sandały i skarpety wypada 9.

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 15:37:48] • [IP: 37.47.161.***]

JAKI PAN, TAKI KRAM... WYBRALIŚCIE SOBIE PREZYDENTA - EMERYTA, TO TERAZ NIE NARZEKAJCIE :)

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 11:21:28] • [IP: 176.221.123.**]

Car nie widzi problemów proszę nie zawracać panu głowy. Problem jest mało istotny :)

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 09:51:30] • [IP: 178.238.253.**]

Tragedia i niekompetencja. Pani Dyrektor Osiru? Co to jest? Ile mamy wejść na plażę? Jak to jest że wejście nr 1 jest finalnie nr 2? A nr 5 to jest 7? Czy rzeczywiście przerosło to Panią? Co oprócz wysokich dzierżaw za plażę, parkingi i basen północny jest Pani w stanie załatwić? Promenada zdrowia za miliony, zegar wodny i rdza na dachu basenu!

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 09:20:26] • [IP: 176.221.123.***]

Ludzie Prezydent Miasta jest Starszym Panem nie ma siły wszędzie dojśc i sprawdzic dorabia sobie tylko do Emerytury ZUSw tym Urzędzie dajcie Panu Prezydentowi Miasta spokój

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 09:14:59] • [IP: 216.130.39.**]

Afera na mire WATERGATE. A nie lepiej bylo napisac jakies pismo do OSiR lub UM o tym fakcie z sugestia poprawy i zzapytnaiem o czas potrzebny na poprawienie bledu a nie od razy rozpetac wfere koperkowa. No chyba, ze o to chodzilo. ... a to w tedy i owszem droga prawidlowa :).

Gość z • Poniedziałek [27.07.2020, 07:02:14] • [IP: 80.94.29.***]

Komedia do reklamy TVP, TVN, Polsat

Gość • Niedziela [26.07.2020, 22:53:01] • [IP: 188.146.181.**]

Oczywiście OSiR nie zasłoni nazw ulic na brzydkich i starych tablicach bo wszystko wie najlepiej...

SHEVCHENKO • Niedziela [26.07.2020, 21:59:31] • [IP: 94.254.227.***]

co za niekompetencja ze strony urzednikow, wojta i dyrektorow tego smiesznego osiru. Niech mnie zatrudnia w urzedzie na stanowisko organizacji i porzadku wsi swinoujscie. Zaprowadze lad i porzadek.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 21:58:04] • [IP: 188.146.186.**]

Normalka na promenadzie musi być BURDEL

Gość • Niedziela [26.07.2020, 21:44:18] • [IP: 176.221.122.***]

ale kyrk o ja cie Panie

Gość • Niedziela [26.07.2020, 21:28:01] • [IP: 148.122.184.***]

Taaa. podobnie jak przprawa centrum to karsibory. Z za biórka moze to wyglada dobrze i ma sens...

Gośćjjj • Niedziela [26.07.2020, 21:24:45] • [IP: 176.221.123.***]

Najbardziej ciekawi mnie fakt, że żaden de bil bo inaczej tego kogoś nazwać nie można, nie pofatygował się aby chociaż sprawdzić stan faktyczny oznakowań. Nawet de bil który te słupki ustawiał. Teraz sobie wyobrazcie, ze taki sam burdel panuje w urzedzie ale nadal glosujecie na tych samych pa ta ła chow.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 20:36:58] • [IP: 31.11.129.***]

Burdel typowy dla Świnoujścia. Tu nie ma burmistrza. Tu nikt nad niczym nie panuje a bylejakość to standard.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 20:32:25] • [IP: 176.221.122.***]

Osir swoje wejscia ponumerowal po kolei, a ze Urzad zadzadzajacy promenada postanowil po swojemu to wyszla kolomyja, ale wina bardziej UM bo maja mniej wejsc wiec powinni podciagnac numeracje pod plaze

Gość • Niedziela [26.07.2020, 20:31:53] • [IP: 78.10.231.***]

Jeśli ktoś przenumerował wejścia w środku sezonu (a taki stan mamy) to niestety znaczy że jest lekkomyślny i nieodpowiedzialny by nie użyć mocniejszych określeń. Może jest to niewłaściwy człowiek na decyzyjnym stanowisku. Takich rzeczy się nie robi. To wprowadza zamieszanie i bałagan, To tak jak kierowca na środku ruchliwego skrzyżowania zmienia zdanie dokąd chce jechać.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 20:29:34] • [IP: 176.221.122.***]

DLA MNIE WEJŚCIE NIE BETONOWE JEST WEJŚCIEM NR 1

Gość • Niedziela [26.07.2020, 20:26:47] • [IP: 178.238.246.**]

UWAGA NALOT KOMARÓW DZIŚ ZOSTAŁY POGRYZIONE PRZEZ Komary dzieci na placu zabaw na Platanie komary Atakują !!, !😱😡😭

Gość • Niedziela [26.07.2020, 20:10:17] • [IP: 77.88.191.**]

A co się stało, że nie ma wejścia nr 9?

COW ID • Niedziela [26.07.2020, 20:01:02] • [IP: 176.221.122.**]

LOOL, NIEZŁY BURDEL, KIEDY BANDERSZA TO OGARNIE ?

Oglądasz 1-25 z 47
■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki (wejście od ul. Moniuszki). Będzie transmitowane przez TVP Sport. Zaproszenia na mecz będą bezpłatne. Kibice będą mogli przebywać na stadionie z zachowaniem rygorów sanitarnych ■
■ Joanna Agatowska; w pasie nadmorskim musi powstać infrastruktura rozwiązująca problemy publiczne i społeczne. Mam nadzieję, ze nie wyrosną tu kolejne, straszące latami apartamentowce! ■ Radni zdecydowali o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście w rejonie Placu Wolności oraz ulic Bohaterów Września, Armii Krajowej ■ Andrzej Mrozek-kategorycznie: "Miasto powinno odkupić "koszary sztuki"-ostatni niezagospodarowany budynek w Centrum Administracji Miasta ■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii ■ Obrady po raz kolejny odbywają się w trybie zdalnym ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■