POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.07.2020, 23:50:27] • Świnoujście

Mężczyzna, który zaczepiał przechodniów i był agresywny, trafił do szpitala

Mężczyzna, który zaczepiał przechodniów i był agresywny, trafił do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

Zachowanie mężczyzny zwracało uwagę przechodniów, był bardzo pobudzony, zaczepiał ludzi. Ktoś wezwał policję. Po przybyciu na ulicę Konstytucji 3 Maja, funkcjonariusze zatrzymali 35-latka. Z uwagi na nienaturalne zachowanie i symptomy autoagresji, mężczyzna został przewieziony do szpitala.

- W dniu 02 lipca 2020 roku, funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymali zgłoszenie dotyczące pobudzonego mężczyzny, który zaczepia inne osoby przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Stróże prawa podjęli wobec opisywanego mężczyzny interwencję. 35-latek podczas interwencji był bardzo pobudzony. W związku z nienaturalnym zachowaniem mężczyzny oraz przejawianiem autoagresji został on przewieziony do szpitala- informuje st. post. Kamil Zwierzchowski Komenda Miejska Policji w Świnoujściu.

Mężczyzna, który zaczepiał przechodniów i był agresywny, trafił do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Środa [15.07.2020, 22:56:58] • [IP: 5.173.138.**]

CIĘŻKIE ROBOTY albo UTYLIZACJA Zadnego LEWACKIEGO poblazania !!

Gość • Środa [15.07.2020, 11:36:22] • [IP: 89.10.162.***]

Mosad jako najsilniejszy wywiad haha :) wez sie doksztalc czlowieku.Mozesz sobie wierzyc w te brednie mainstreamowe tak samo jak maja bomby atomowe ktorych nikt nie widzial

Gość • Środa [15.07.2020, 08:50:15] • [IP: 37.248.211.***]

Tfuuu milicyjne pisiory

Gość • Środa [15.07.2020, 06:52:19] • [IP: 62.69.253.**]

Chory, miał debilowirusa CV

Gość • Wtorek [14.07.2020, 23:14:57] • [IP: 176.221.122.***]

Mi na ulicę wyskoczył paralita

Gość • Wtorek [14.07.2020, 21:43:13] • [IP: 176.221.123.***]

wywozic do domu wariatów do Gorzowa

Gość • Wtorek [14.07.2020, 19:39:42] • [IP: 178.238.248.***]

167 114 chcialbym sie zapytac, kto ma najsilniejsz armie i wywiad(MOSAD).To po pierwsze, a po drugie wszyscy Ci, ktorzy sa tu najbardziej bojowi, po ubraniu uniformu. kalacha, 30 kilo na plecach, jestem pewny, ze po przebiegnieciu kilometra, nadawali by sie tylko na kroplowke.Takich teraz mamy orlow.Nieraz na ulicy to patrzac sluchajac, dziewczyny maja wiecej przyslowionych jaj.To jest pewne, ten kto najbardziej drze ryja, to jest cienki jak wyplata

Gość • Wtorek [14.07.2020, 19:05:29] • [IP: 5.173.138.**]

Nie wincie POLICJI, lecz LEWACKIE lagodne PRAWO, które nad każdym kundlem i PATOLO EM kaze się pochylić ze zrozumieniem..a co kiedy śmieć zrobi krzywdę niewinnej osobie?? ZAOSTRZYC PRAWO i dość POBLAZANIA patologii !

Gość • Wtorek [14.07.2020, 19:01:32] • [IP: 5.173.138.**]

Patologię IZOLOWAC lub UTYLIZOWAC !!

Gość • Wtorek [14.07.2020, 18:00:21] • [IP: 176.221.123.**]

Najlepiej do szpitala niech się tam urzerają z patusen a szkieły na pączusia

Gość • Wtorek [14.07.2020, 16:11:03] • [IP: 31.0.24.**]

Mocno się zaperzył, tylko dlatego że Czaskoski przegrał sromotnie tak jak przegrane były Bolka trampki...To poszedł i zaciągnął dopalacza, a to spowodowało że kiepała nie wytrzymała i zaczął dokazywać na ulicy...Takich to tylko policyjna pałka przywraca do równowagi...Mógł go też katolicki szatan opętać..😈😈.

Ole! Ole! Po#ebane patole • Wtorek [14.07.2020, 15:31:06] • [IP: 188.146.186.***]

Ole ! Ole ! Po#ebane patole

Gość • Wtorek [14.07.2020, 15:08:27] • [IP: 37.47.135.**]

Jeden as z ekipy sledzia co na lawkach kolo kosciola przysiada

Gość • Wtorek [14.07.2020, 15:04:27] • [IP: 37.47.135.**]

Narzarl sie trutki na szczury ten szczurek

Gość • Wtorek [14.07.2020, 14:32:32] • [IP: 188.147.49.**]

Czasem potrzeba kogoś z charyzmą do odszpuntowania takiego. Wiele osób nawet odstręczających ma w sobie pragnienie dobra i zdolność do niego. Potrzeba czasem tylko podejścia... i spojrzenia w oczy... i coś niezwykłego się dzieje. Wielu katolików ma w sobie coś takiego, bo działają mocą Boga i odszukują w nawet paskudnej postaci pod zabrudzoną twarzą rysów zapomnianej twarzy, akceptują np.pijaka jako osobę, nie akceptują zła, ale akceptują osobę i widzą to, kim może się ten człowiek stać, choćby do tego było daleko.Taki był św.brat Albert Chmielowski.

Gość • Wtorek [14.07.2020, 13:57:56] • [IP: 37.47.155.**]

Jak by marichuana była legalna to nie brali by takiego syfu, proste.

Gość • Wtorek [14.07.2020, 13:38:00] • [IP: 5.173.41.***]

Dzień jak co dzień u Miernika. Krzyczał cos, że Trzaskowski powinien wygrac

Gość • Wtorek [14.07.2020, 12:34:01] • [IP: 5.173.150.***]

Wysłać typa do Chin i już

Gość • Wtorek [14.07.2020, 12:24:39] • [IP: 176.221.122.**]

Ten pijaczyna ciągle robi jakieś problemy. Dzień w dzień siedzi z kolegami na ławce i pije. Nie pierwszy raz kogoś zaczepiał, zdarzało się nawet małe dzieci. Już dawno powinni ich wszystkich pogonić. Niestety nie ma miasto sposobu na nich. Policja, karetka przyjeżdża do nich niemal codziennie, pogadają i tyle. Ostatnio jak go zatrzymali na drugi dzień już od rana znów chlal na ławce.

Gość • Wtorek [14.07.2020, 11:55:39] • [IP: 94.254.232.*]

No niech się pielęgniarki martwią wariantem

Gość • Wtorek [14.07.2020, 11:49:44] • [IP: 176.221.122.***]

nacpał sie, na Konstytucji zajmują ławi i dają żyłe i w Dynie Siedzą koło kurczaka i na przeciw Żabki

Gość • Wtorek [14.07.2020, 10:53:15] • [IP: 109.243.149.**]

Rudy rudy rudy rydz

Gość • Wtorek [14.07.2020, 10:38:08] • [IP: 37.47.144.***]

o! Juz można bez maseczek...wirus pokonany...brawo

Gość • Wtorek [14.07.2020, 10:26:24] • [IP: 188.147.49.**]

"W związku z autoagresją i nienaturalnym zachowaniem mężczyzna został przewieziony do... szpitala". Pijanych zatem do szpitala, szaleńców i agresorów między chorych i cierpiących oraz wymagających ciszy, do słabych kobiet (pielęgniarek). Czy tak ma być zawsze?! I nadal brak Izby Wytrzeźwień, kiedy liczba punktów sprzedaży alkoholu wzrosła w mieście w ciągu ok.15 lat kilka razy, jest ich kilkaset.

Gość • Wtorek [14.07.2020, 10:15:07] • [IP: 77.88.191.**]

02 lipca? Ale news!

Oglądasz 1-25 z 51
■ Bez dodatkowej dyskusji radni zaakceptowali plan ustalenia sieci projekty publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto jak i sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych ■ ZGM po zmianach ma przejąć siedzibę Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Wyspiańskiego 35 c. Na zmiany związane z przekształceniem oraz ulokowaniem w nowej siedzibie władze miasta przewidują czas do końca września ■ Rada Miasta jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie rekompensaty dla spółki ZGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu realizacji zadań własnych Gminy Miasto Świnoujście ■ Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Świnoujście zwołana została na dzień 3 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 12.00 i odbędzie się w sali nr 1 Urzędu Miasta z zachowaniem nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa ■ Pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły, którzy ostatnio nabyli uprawnienia emerytalne, postanowili kontynuować pracę w placówce. - To ludzie, którzy są niezastąpieni lub bardzo trudni do zastąpienia. I od wielu lat dają od siebie więcej niż wchodzi to w zakres ich obowiązków. Bardzo cieszymy się, że zostają z nami - mówi Dorota Konkolewska, prezes szpitala ■ W dniu 22 lipca br. nastąpiło otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym pn.” Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Narutowicza 10”. Wpłynęły 2 oferty, jedna na kwotę 1 104 909,00 zł, druga na 1 086 497,04 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji kwotę w wysokości 1 163 123,11 zł brutto. Trwają prace komisji przetargowej polegające na analizie ofert. Środki finansowe na realizację zadania pochodzą z budżetu Miasta i ze środków w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020 ■ Uprzejmie informujemy , iż w dniach od 27.07 do 10.08.2020r Terenowy Punkt Paszportowy w Świnoujściu będzie nieczynny. Odbiór paszportu w tym czasie będzie możliwy w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie, w godzinach jego otwarcia, po uprzednim dokonaniu rezerwacji wizyty na stronie internetowej urzędu http://rezerwacja.zuw.szczecin.pl/ Złożenie wniosku o wydanie paszportu jest możliwe w innym działającym na terenie województwa zachodniopomorskiego punkcie paszportowym. Najbliższy usytuowany jest w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach ■ Wycieczka rowerowa połączona z grilowaniem. Zbiórka uczestników o godz. 09.50 w dniu 26.07.2020 r. (NIEDZIELA) przy promie „BIELIK” (Uznam). Zapraszają przyjezdnych turystów oraz mieszkańców Świnoujścia do udziału w Rajdzie Rowerowym na trasie ŚWINOUJŚCIE – MIĘDZYZDROJE – ZALESIE MUZEUM POLIGON V-3 (OGNISKO NAD JEZIOREM WICKO MAŁE)– ŚWINOUJŚCIE – 38 km W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek, którzy dysponują sprawnym rowerem oraz chcą sympatycznie spędzić czas ■ Zabiegi ortopedyczne w świnoujskim szpitalu Zarząd Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje pacjentów, iż w ramach działania oddziału chirurgii ogólnej realizowane są przez lekarzy ortopedów zabiegi operacyjne w zakresie: - artroskopii stawu kolanowego, - artroskopii stawu ramiennego, - korekcji palucha koślawego, - korekcji palca młotkowatego, - zespołu cieśni nadgarstka, - palca zatrzaskującego. Realizowane są również iniekcje PRP do stawów oraz przyczepów ścięgien. Kwalifikacja do zabiegów odbywa się w poradni ortopedycznej szpitala. Rejestracja do poradni wymaga skierowania od lekarza POZ." ■ Czytelnik o organizacji pracy w urzędzie: Epoka kamienia łupanego ■ Świnoujście: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 15 915 głosów - 65,92%, DUDA Andrzej Sebastian 8 229 głosów - 34,08% ■ Kolejnych 5 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Świnoujściu ■ Stop prywatyzacji! Co ze stocznią w Świnoujściu? Dzisiaj 10 lipca 2020 godz. 16:00 Rondo w Łunowie, Świnoujście ■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■