POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.07.2020, 15:44:32] • Świnoujście

Akcja Charytatywna Fundacji „Warto Żyć dla Kogoś”

Akcja Charytatywna Fundacji „Warto Żyć dla Kogoś”

fot. Organizator

"PIASZCZYSTA PODRÓŻ DLA NATANA" Świnoujście- Hel (09-20.07.2020 r.) 11-letni Natan Grzegorczyk z Dębnicy z powodu nagłego zatrzymania krążenia upadł na podłogę. Dzięki trwającej 25 minut akcji reanimacyjnej oraz wykonaniu defibrylacji odzyskał przytomność. W kwietniu br. roku przeszedł operację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, podczas której zamontowaniu mu KARDIOWERTER DEFIBRYLATOR EMBLEM S-ICD! (5-ta osoba w Polsce!).

Chłopiec musi pilnie przejść badania genetyczne, które wykonywane są w Finlandii, a są bardzo kosztowne, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o każdą pomoc w leczeniu Natana i pomóżmy mu wspólnie wrócić do normalnego życia! Bardzo ważne jest również poinformowanie wszystkich lokalnych mediów o prowadzonej akcji w Państwa okolicy.

Pieszej podróży pomocowej "dla Natana" wzdłóż polskiego wybrzeża podjął sie Grzegorz Cal - mieszkaniec Przygodzic. Trwająca 11 dni wędrówka, to minimum 360 km trudnej, piaszczystej przeprawy, bez względu na panujące warunki pogodowe. Pan Grzegorz będzie miał na sobie założoną koszulkę z podobizną Natana i imienny identyfikator (patrz załącznik).

Akcja Charytatywna Fundacji „Warto Żyć dla Kogoś”

fot. Organizator

Codzienny plan trasy przejścia Pana Grzegorza przedstawiamy tutaj:

09.07.2020 Świnoujście - Międzywodzie

10.07.2020 Międzywodzie - Pobierowo

11.07.2020 Pobierowo – Dźwirzyno

12.07.2020 Dźwirzyno - Sarbinowo

13.07.2020 Sarbinowo – Darłówek

14.07.2020 Darłówek - Jarosławiec

15.07.2020 Jarosławiec – Orzechowo

16.07.2020 Orzechowo - Las Smołdziński

17.07.2020 Las Smołdziński - Łeba

18.07.2020 Łeba - Białogóra

19.07.2020 Białogóra - Władysławowo

20.07.2020 Władysławowo – Hel


Patronat akcji: Fundacja "Warto Żyć dla Kogoś"
Zbiórka pieniędzy dla chorego Natana odbywać się będzie poprzez przekazywanie wizytówek z numerem konta Fundacji (patrz załącznik).

Karol Talaga
Prezes Fundacji ,,Warto Żyć Dla Kogoś"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W czwartek przy samej zachodniej granicy państwowej prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza w okolice 30°C/31°C. ■ Gmina Miasto Świnoujście, w programie rządowym „Zdalna Szkoła + wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” pozyskała kolejne środki finansowe w wysokości 73 160,00 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na zakup tabletów dla najbardziej potrzebujących uczniów naszego Miasta ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Nadal obowiązuje zakaz wjazdu turystów jednodniowych z innych niemieckich landów związkowych oraz z innych krajów w ogóle. Zakaz ten będzie obowiązywał na pewno do końca sierpnia ■ Bez dodatkowej dyskusji radni zaakceptowali plan ustalenia sieci projekty publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto jak i sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych ■ ZGM po zmianach ma przejąć siedzibę Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Wyspiańskiego 35 c. Na zmiany związane z przekształceniem oraz ulokowaniem w nowej siedzibie władze miasta przewidują czas do końca września ■ Rada Miasta jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie rekompensaty dla spółki ZGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu realizacji zadań własnych Gminy Miasto Świnoujście ■