POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.07.2020, 13:03:21] • Świnoujście

Policja i sanepid razem!

Policja i sanepid razem!

fot. iswinoujscie.pl

W czasie epidemii koronawirusa pracownicy sanepidu i policjanci zwarli siły. Wspólnie uczestniczą w kontrolach związanych z przestrzeganiem zaleceń sanitarno-epidemiologicznych. Wizytują hotele, restauracje, punkty gastronomiczne. Na początku lipca przy przychodni na ulicy Dąbrowskiego można było zobaczyć funkcjonariuszy Rewiru Dzielnicowych z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu udzielających asysty pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Odpowiedź dostaliśmy dzisiaj.

- W dniu 1 lipca 2020 roku, około godziny 09:00, funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu udzielali przy ulicy Dąbrowskiego asysty pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świnoujściu w związku z podjętymi przez nich działaniami- informuje st. post. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Policja i sanepid razem!

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Wtorek [07.07.2020, 14:36:31] • [IP: 176.221.123.***]

Bo Pan Bóg, kiedy karę na naród przepuszcza, Odbiera naprzód rozum od obywateli. (Adam Mickiewicz)

Stop koronaidiotom. • Wtorek [07.07.2020, 09:49:22] • [IP: 176.221.123.***]

Jedni i drudzy to pachoły na usługach pisu.

Gość • Wtorek [07.07.2020, 05:01:01] • [IP: 62.69.253.**]

A co na to nasze Świnoujskie" konowały"??To jest ta pandemia czy nie??A może tak wypowiedź na temat skuteczności tych brudnych nie zmienianych i nie zdrynfekowanych maseczek, no co tam doktorki??macie wiedzę czy mordy w kubeł??

Nwo • Poniedziałek [06.07.2020, 23:38:49] • [IP: 176.221.122.**]

Wszyscy wiefxay że nie ma żadnego wirusa.To jest światowa ściema, bo szykują coś grubszego na jesieni i zlikwidują płatności gotówkowe. Tylko chip lub kartą.cala szara strefa przeniesie się do Rosji.Nowy porządek świata.

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 23:22:18] • [IP: 62.69.203.**]

Jeszcze ktoś w to wierzy?? Już skończcie się nakręcac

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 23:14:40] • [IP: 188.146.182.***]

Przecież nie ma zarazy. Bo jest przed wyborami żeby wszyscy starsi poszli głosować.epudemia będzie ogłoszona po wyborach

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 22:32:04] • [IP: 83.20.226.**]

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 19:58:50] • [IP: 37.47.169.**] zapłacisz to będziesz nosił a jak smark z gimnazjum to zapłacą rodzice

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 20:57:06] • [IP: 37.47.154.**]

Cała Polska ostatnio się dowiedziała o naszych restauracjach i syfie w nich po ostatniej kontroli. Wszystkie media ogólnopolske o tym mówiły

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 19:58:50] • [IP: 37.47.169.**]

Nie ma nakazu noszenia masek, ustalonego odgórnie wszystkie karteczki widniejące na sklepowych drzwiach nie są zgodne z prawem. ;) pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 19:43:04] • [IP: 176.221.123.***]

No proszę jakie gorliwe pachołki zawzięte na polaków a na Wojska Polskiego Niemieckie parkingowe kongo powinniście się wstydzić o ile policjant ma jakiś wstyd. Czym się tu chwalić że gnębicie polaków, a Niemców traktujecie jak świętych. Świnoujskie służby porządkowe przed Niemcami zachowują jak pachołki. Wstyd Policjanci w Świnoujściu czy nie ma jednego który by dostrzegał jaką postawę zajmujecie do polaków, a jak dla Niemców. To ze wam góra każe, Zwykła uczciwość i sprawiedliwość w tym przypadku dla polcjanta nic nie znaczy.

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 19:33:44] • [IP: 178.238.246.**]

Wczoraj w godzinach wieczornych w restauracji Batista na rogu 11 listopada i wojska polskiego widziało stłoczonych Wielu klijentow stłoczonych w ogródkach restauracyjnych, obsługa bez masek, Ludzie byli bardzo stloczeni, nikt z restauratorów, na rynku również nie przestrzega zaleceń sanitarnych, trzeba coś z tym zrobić!

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 18:01:19] • [IP: 176.221.123.***]

TE MASKI I PSEDUDO KORONAWIRUS TO ŻENADA!! 🤣🤣🤣🤣

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 17:51:45] • [IP: 176.221.122.***]

Ale z was lemingi, czy wy chociaż 1 książkę przeczytAliście w życiu? Na początek polecam G. Orwella.

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 17:48:39] • [IP: 188.146.42.**]

Niech policja zainteresuje się * których codziennie tabuny przetaczają się Konstytucji 3 go Maja, którzy zaczepiają kobiety.Musi się coś wydarzyć żeby służby się tym zainteresowały?A gdzie ochrona przed koronawirusem?Odwazniacy w stosunku do zwykłych ludzi.

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 17:46:54] • [IP: 176.221.123.***]

2000 euro to roczny dochód emerytki+4 !!

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 17:38:33] • [IP: 88.156.206.***]

DZIEKI ZA MADRY KOMENTARZ!! JA TYZ NIE NOSZE KAGANCE ! BO WIEM CO TO NWO!

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 17:30:14] • [IP: 88.156.206.***]

ART.160 K.KARNEGO KTO ZMUSZA DO CZYNU KTORY ZAGRAZA ZDROWIU I ZYCIU PODLEGA KARZE WIEZIENIA!! EDUKACJI O WIRUSACH ZALECAM !!

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 17:26:52] • [IP: 151.248.62.***]

Ojojoj. Strach się bać. I w czym ma służyć ten artykuł? W straszeniu ludzi? Może dobrze żeby wiedzieli że mandaty wystawiane przez policję czy niby sanepid (gdzie to nie prawda) nie mają podstawy prawnej a sądy umazaja mandaty. No ale tak. Lepiej straszyć. Brak wiary w ludzkość

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 17:15:46] • [IP: 178.238.247.**]

Tym co chca nosic maski kagance!! radze : Zostan w domu, lepsze to dla nich i innych!!

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 17:00:52] • [IP: 188.146.172.***]

Do:Pazdzioch • Poniedziałek [06.07.2020, 14:33:09] • [IP: 83.23.231.**] Jak dostaną kary to zaczną przestrzegać - proponuję takie, jak w Niemczech, czyli ok. 2000 euro.

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 16:56:46] • [IP: 176.221.122.***]

A ignoranci dalej swoje. hehe. Co tam astmatycy co nie mogą założyć maseczki na kilka minut do sklepu? Mandaciki wchodzą ładnie słyszałem. Pozdrawiam

Anonymous • Poniedziałek [06.07.2020, 16:43:26] • [IP: 31.0.85.***]

Nie będę nosił maski. Wiem jak wygląda pandemia i jakie są środki ochrony zdrowia. To co się dzieje na świecie to jeden wielki pic na wodę. Chcecie NWO to będziecie je mieli dur...e barany. Chip pod skórę i sio do szeregu. Orwell się nie mylił. Nowomowa w natarciu 🙊🙉🙈

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 16:41:29] • [IP: 94.254.225.***]

Karać tych co nie noszą maseczek.

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 16:32:17] • [IP: 80.151.3.**]

A dlaczego nie na promenadzie w tych knajpach to dopiero cyrk Ukraińcy przyjechali zamiast siedzieć na kwarantanie to pracują i jeszcze szef ich chroni

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 16:08:11] • [IP: 172.17.1.**]

Każdy kto tu wypisuje te bzdury, żeby karać innych nie zasługuje na wolność.

Oglądasz 1-25 z 54
■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■