POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [03.07.2020, 22:19:52] • Świnoujście

Mieszkaniec: Zajął Kamperem cztery miejsca parkingowe! Słono za nie zapłaci?

Mieszkaniec: Zajął Kamperem cztery miejsca parkingowe! Słono za nie zapłaci?

fot. Mieszkaniec

Kilkanaście dni temu na łamach portalu ukazał się artykuł przesłany do naszej redakcji przez czytelnika, którego tematem było "dzikie" parkowanie kamperów w dzielnicy nadmorskiej - "Mieszkaniec: Kampery koczują na parkingu!".

Niestety, problem zaczyna nabierać rozpędu, kolejny oszczędny turysta z za naszej zachodniej granicy "przytulił" sobie cztery miejsca parkingowe na nowo wybudowanym parkingu naprzeciw Urzędu Pracy!

Mieszkaniec: Zajął Kamperem cztery miejsca parkingowe! Słono za nie zapłaci?

fot. Mieszkaniec

Czy tym razem oszczędny turysta zapłaci słono za parkowanie? Czy służby były czujne i unieruchomiły kampera zakładając mu blokadę na koło, czy sam sobie założył blokadę aby pokazać że już został ukarany?

Mieszkaniec: Zajął Kamperem cztery miejsca parkingowe! Słono za nie zapłaci?

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 113, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 113

Gość • Środa [08.07.2020, 22:56:49] • [IP: 89.151.38.**]

Wystaczy kupic kawalek lancucha w majsterku, najtańszą kłódkę i załozyc takiemu delikwentowi. Założę się, że już więcej nie będzie parkował gdzie popadnie.

Gość • Poniedziałek [06.07.2020, 09:13:00] • [IP: 193.69.22.**]

Jak się ma autobus to parkuje się na miejscach dla autobusów...

- • Niedziela [05.07.2020, 22:38:47] • [IP: 83.21.49.***]

Stać na wóz, ale szkoda na parkowanie. Typowa mentalność, jak do Polski śmieci podrzucają.

Gość • Niedziela [05.07.2020, 19:54:08] • [IP: 37.47.57.**]

Gość • Niedziela [05.07.2020, 14:02:51] • [IP: 37.47.182.***]

W zasadzie to by się nie zmieścił na jednym miejscu parkingowym

Gość • Niedziela [05.07.2020, 11:58:39] • [IP: 5.173.153.***]

a gdzie straż miejska

Gość • Niedziela [05.07.2020, 11:41:43] • [IP: 176.221.122.***]

A jak miał się takim kamperem ustawić?Stanąłby" normalnie"zablokowałby jeszcze więcej miejsc! Trochę wyobraźni.Pomysł z własną blokadą bardzo dobry!

Gość • Niedziela [05.07.2020, 10:56:52] • [IP: 94.223.2.***]

Piękny Kamper ma prawo tam stać ! Nie ma parkingu dla tego rodzaju samochodów. Pozdrawiam

Gość • Niedziela [05.07.2020, 10:56:15] • [IP: 176.221.123.***]

Kempingi to na Pole Namiotowe albo na Basen Północny tam jest ich miejsce

Gość • Niedziela [05.07.2020, 10:20:22] • [IP: 178.238.253.**]

Piekne autko.

waldek • Niedziela [05.07.2020, 09:13:53] • [IP: 178.235.147.***]

Miejsce na kampery powinno być na Warszowie albo na uboczu oczywiście za opłatą i gonić ich mandatami z parkingów

Gość • Niedziela [05.07.2020, 08:23:33] • [IP: 151.248.62.***]

Nie wiem czemu nie powielić rozwiązań stosowanych na całym świecie?? Parkowanie z tzw „zegarem” max 1-2-3 godziny? Do wyboru przez zarządcę parkingu. I byłoby po temacie. Zarówno w centrum, jak i dzielnicy nadmorskiej a także z kamperami na zwykłych parkingach. Czy nasze prawo zabrania takiego rozwiązania?? Bo jakoś nigdzie go nie ma...

Gość • Niedziela [05.07.2020, 08:22:24] • [IP: 37.47.156.***]

A to świntuszek jeden...

Gość • Niedziela [05.07.2020, 08:15:00] • [IP: 176.221.123.**]

Najwyższy czas sprowadzić tych Niemców do parteru i zasilić kasę solidnymi mandatami.Przecież to czynność nie wymagająca wysiłku.

Gość • Niedziela [05.07.2020, 06:49:12] • [IP: 37.248.224.***]

JEDNO MIEJSCE -KOSTKA BRUKOWA NIE JEST W ŚWIETLE PRZEPISÓW LINIAMI OZNAKOWANIA POZIOMEGO KOLORU BIAŁEGO.

Gość • Niedziela [05.07.2020, 05:21:54] • [IP: 94.254.231.***]

A mandat tańszy od miejscówki na kamperingu relax, ??

Gość • Niedziela [05.07.2020, 03:46:38] • [IP: 37.47.143.**]

UKARAĆ, CHYBA, ŻE ZAPŁACIŁ ZA 4 MIEJSCA? :) WTEDY OK

Gość • Niedziela [05.07.2020, 01:12:08] • [IP: 176.221.123.***]

Z tym uszkodzeniem zamka w blokadzie to jest dobry pomysł...Chwyciłem go...Jeśli sam sobie nałożył blokade. ..będzie miał problem...

Gość • Sobota [04.07.2020, 23:43:55] • [IP: 5.173.144.**]

zabezpieczył samochod przed kradzieżą a parking jest za darmo

Gość • Sobota [04.07.2020, 20:57:13] • [IP: 176.221.122.**]

PEWNIE STAC GO NA KAZDY MANDAT, WIEC PARKUJE JAK CHCE, A DLA TAKICH AUT JEST DUZO MIEJSCA NA BASENIE POLNOCNYM I TAM KIEROWAC NA PARKOWANIE, WYSTARCZA TABLICE INFORMUJACE O TAKIEJ MOZLIWOSCI!!

Gość • Sobota [04.07.2020, 19:51:49] • [IP: 176.221.122.***]

A może tak burmistrz pokusi się o wybudowanie większej ilości parkingów? Jak zaprasza się turystów, to należy stworzyć im warunki do wypoczynku. Turystyka to nie tylko drogie hotele.

Gość • Sobota [04.07.2020, 19:38:24] • [IP: 176.221.123.***]

Niemcy niech jada na pole Namiotowe albo na Basen Północny