POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.06.2020, 17:54:20] • Świnoujście

26 czerwca. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

fot. Szkoła Podstawowa nr 6

Z powodu pandemii w tym roku nie będzie tradycyjnego zakończenia roku szkolnego i uroczystego wręczania świadectw oraz nagród. O terminie i formie odebrania przez uczniów dokumentu decydują dyrektorzy poszczególnych szkół.

W każdej będą obowiązywały środki bezpieczeństwa: zachowanie odległości, maseczki i dezynfekcja rąk. Z uczniami spotkają się tylko wychowawcy, którzy wręczą im świadectwa. Wszystko ma odbyć się w jak najkrótszym czasie. Dyrektorzy poszczególnych placówek sami decydują, czy spotkania odbędą się w klasach czy na szkolnych boiskach.

- W naszej szkole uczniowie poszczególnych klas będą kolejno odbierać świadectwa na placu przy szkole – mówi Jarosław Lipiński, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im Marynarki Wojennej. – Jeśli natomiast chodzi o ósmoklasistów, którzy kończą szkołę podstawową, to mamy cztery takie klasy. Pożegnamy ich osobno, na dziedzińcu. Uczniowie z zachowaniem środków bezpieczeństwa, będą stali w czterech rogach dziedzińca.

Rok szkolny 2019/2020 zakończy w Świnoujściu ponad 5 tysięcy uczniów i przedszkolaków.

BIK UM Świnoujście
Fot. SP nr 6 Świnoujście


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Czwartek [25.06.2020, 13:46:09] • [IP: 62.69.254.***]

Kto manto rodzicom sprawi?Potem to juz wakacje.

Gość • Czwartek [25.06.2020, 10:20:04] • [IP: 5.172.255.**]

Od września do szkoły, ogłosił premier :)

Gość • Czwartek [25.06.2020, 10:12:20] • [IP: 167.114.118.*]

Zakończenie roku jest dla frajerów.

Gość • Czwartek [25.06.2020, 09:42:58] • [IP: 176.221.122.**]

Koniec roku można było przynajmniej dla ósmoklasistów zorganizować uroczyście w MDK, bez udziału rodziców. Jest tam odpowiednia ilość miejsc, aby rozlokować dzieci w odpowiednich odstępach, tylko chęci zabrakło leniom...

Gość • Czwartek [25.06.2020, 06:27:41] • [IP: 37.248.225.**]

KONIEC SEZONU NA TRUSKAWKI?

Gość • Środa [24.06.2020, 23:01:53] • [IP: 216.130.39.**]

Pandemia /srandemia i tyle. Pompowanie tematu na siłę. A się pytam gdzie się podziali inni chorzy ? Gdzie się podziali chorzy na grypę. ... zawały. ... i inne dolegliwości ? Czyżby wpisano im koronę i gra gitara ?

Gość • Środa [24.06.2020, 22:36:53] • [IP: 188.146.160.**]

Zakończenie roku ? Jakiego roku ? 4 miesiące do szkoły chodziły

Gość • Środa [24.06.2020, 21:46:55] • [IP: 178.238.253.***]

Śmieszne pracuje w Hotelu codziennie ponad... Ludzi i wszyscy zdrowi.. Dajcie spokój.. Pandemia to cień mgły..

Gość • Środa [24.06.2020, 21:18:23] • [IP: 83.137.6.***]

KATECHECI DOSTANĄ KWIATKA?

Oglądasz 1-9 z 9
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■