POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.03.2020, 20:09:29] • Świnoujście

Czytelnik: Dlaczego zamknięto dostęp do Słowiańskiej Góry?

Czytelnik: Dlaczego zamknięto dostęp do Słowiańskiej Góry?

fot. Google Maps

Stan zagrożenia epidemicznego zamknął nam dostęp do innych krajów, wytworów kultury, zabytków i możliwości swobodnego korzystania z uroków punktów widokowych. Niektórzy mają swoje ulubione miejsca spacerów czy przejażdżek, często odległe od domu - i są dla nich niemalże wartością sakralną, a kontakt z nią jest silniejszy, niż obostrzenia. O takim miejscu napisał jeden z mieszkańców naszego miasta.

- Uważam, że to skandaliczne, że jako mieszkańcy Świnoujścia nie możemy swobodnie poruszać się po całym terytorium Polski. Tzw. worek jest zamknięty przez wojsko i nie można tam przejść, mimo że jest to przecież dalej fragment naszego kraju. Widać, że służby poszły na łatwizne, aby nie obstawiać dłuższych odcinków granicy.
Nie możemy pójść na spacer do stacji uzdatniania wody albo na Słowiańską Górę, a przecież nie są one położone za granicą. Proszę poruszyć tę sprawę - pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-87 z 87

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:48:56] • [IP: 185.69.145.***]

Żebyś na szagę nie jeździł na zmywak !

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:48:56] • [IP: 88.156.206.*]

Nie ma ważniejszych problemów jak zamknięcie dostępu do Słowiańskiej Góry. Czytelniku, pies jak nie ma co robić to sobie łapy liże.

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:46:21] • [IP: 167.114.118.*]

Żydzi skracają smycz.

Gość jakich wielu • Poniedziałek [23.03.2020, 20:45:49] • [IP: 31.11.128.***]

Jest zaraza - musisz obejść się smakiem. Dla Twojej przyjemności ma dyżurować kilku żołnierzy?

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:36:22] • [IP: 89.151.39.***]

zamknęli to z jednego, bardzo logicznego powodu: to jedyne miejsce gdzie przecinają się wszystkie ścieżki z niemiec z okolicy korswand itp i można je kontrolować

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:32:24] • [IP: 94.254.232.***]

Czytelniku! Ludzie jak była granica to na działke swoją zglaszali każde przejście. To dla twojego zdrowia. Siedź z tylkiem w domu a nie szukasz atrakcji..

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:31:40] • [IP: 5.173.96.***]

Wlasnie...Ktos moze to wyjasnic??przecież to teren polski

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:24:31] • [IP: 188.146.136.***]

Siedzieć cicho w domu a nie włóczyć się po lasach

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:23:58] • [IP: 31.0.82.**]

Szanowny czytelniku jeśli myślisz że ktoś będzie obstawiał 3 razy dłuższy odcinek zielonej granicy bo tobie się zachciało puścić baka na górce to właśnie ci pokazli ile tak naprawdę jest warta Twoja opinia

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:23:01] • [IP: 176.221.122.**]

#zostan w domu

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:21:29] • [IP: 37.47.145.***]

Bandziory z SG, prawa się uczyć daleko wam do KOP.

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 20:15:16] • [IP: 176.221.123.**]

co za upierdliwiec d... w fotel i siedź w domu

Oglądasz 76-87 z 87
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■