POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.03.2020, 19:50:21] • Świnoujście

Po ulicach miasta biega lis zarażony świerzbem!

Po ulicach miasta biega lis zarażony świerzbem!

fot. Czytelnik

Zwierzę zwróciło na siebie uwagę dziwnym wyglądem. Można je dostrzec w centrum miasta. Lis ma świerzb!

O sprawie poinformował jeden z Czytelników:

- Znaleziony na budowie parkingu za przychodnią na Dąbrowskiego w poniedziałek ok. godz. 14:00 Zwierzę uciekało, widać oznaki świerzbu. Szkoda, żeby się rozniósł po zwierzętach domowych.

Po ulicach miasta biega lis zarażony świerzbem!

fot. Czytelnik

Dzwoniłem do Pana odpowiedzialnego za dzikie zwierzęta, jednak stwierdził, że skoro zwierzę nie da się podejść, to on go łapał nie będzie, bo nawet nie może. A jest i tak poza miastem, także nie pomoże. Zwierzę jest chore i wymaga opieki, więc zadzwoniłem jeszcze do Wydziału Ochrony Środowiska. Bezpośrednio Pani naczelnik przyjęła zgłoszenie, powiedziała, że przekaże gdzie trzeba.

Do czasu złapania zarażonego lisa starajmy się zadbać o bezpieczeństwo naszych czworonogów!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-60 z 60

Gość • Wtorek [10.03.2020, 21:17:39] • [IP: 62.69.203.**]

Wychodzi, bo szuka pomocy...dzikie zwierzęta też się leczy

Gość • Wtorek [10.03.2020, 21:10:20] • [IP: 176.221.122.***]

Do lisa nie jest podobny.

Maślankiewicz • Wtorek [10.03.2020, 21:03:54] • [IP: 193.188.198.**]

Prawdopodobnie nie może być mowy o żadnej pomocy. To jest dzikie zwierzę i dla dobra całej reszty zwierząt wolnożyjących musi być wyeliminowane. Dlatego tylko odstrzał albo samołapka. Domowego kotka to sobie można smarować i faszerować lekami, ale nie dzikiego lisa...

Gość • Wtorek [10.03.2020, 20:42:47] • [IP: 176.221.122.***]

Wnioskuję, aby służby miejskie jak najszybciej udzieliły pomocy weterynaryjnej i kompleksowo pomogły biednemu zwierzęciu!

Gość • Wtorek [10.03.2020, 20:38:54] • [IP: 62.69.252.**]

Są specjalnie służby, niech działają w tej sprawie. Szkoda bardzo liska..

Gość • Wtorek [10.03.2020, 20:35:33] • [IP: 188.146.184.***]

Wycieliscie drzewa - parki to chodza po ulicy to ich miejsce mieszczuchy

Gość • Wtorek [10.03.2020, 20:24:41] • [IP: 77.252.46.**]

Biedne zwierzątko, trzeba go złapać i zanieść do weterynarza.Ktoś kto kocha zwierzęta będzie wiedział co zrobić.

Gość • Wtorek [10.03.2020, 20:17:09] • [IP: 188.146.185.***]

Biedny, ale sie musi męczyć..

Gość • Wtorek [10.03.2020, 20:15:00] • [IP: 188.146.188.**]

Biegał po Matejki dzisiaj środkiem chodnika

Gość • Wtorek [10.03.2020, 19:54:41] • [IP: 83.137.6.***]

Są odpowiednie służby od tego niech go łapią i kotki. Tak się kończy pobyt zwierząt w mieście. Kombatanci dobrej zmiany dawno to przywlekli.

Oglądasz 51-60 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■