POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.12.2019, 14:21:05] • Świnoujście

Miasto odstępuje od umowy na budowę przystani w Karsiborzu

Miasto odstępuje od umowy na budowę przystani w Karsiborzu

fot. iswinoujscie.pl

Firma UW Service nie wybuduje przystani kajakowej w Karsiborzu. Miasto odstąpiło od wcześniej podpisanej umowy z tym wykonawcą.

Wykonawca na rozpoczął prac na nabrzeżu. Był do nich wzywany m.in. za pośrednictwem oficjalnych pism. Umowę na tę inwestycję strony podpisały w 2017 r. Potem była ona zmieniana aneksami. Ostateczny termin zakończenia inwestycji wyznaczony był na dzień 28 sierpnia br. W związku z nie wywiązaniem się firmy UW Service ze Szczecina z powyższej umowy Miasto odstąpiło od niej jednocześnie naliczając kary umowne w wysokości 20 proc. wartości inwestycji. Wyliczona kwota kary wynosi 433 546,52 zł.

źródło: www.swinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-37 z 37

Gość • Niedziela [01.12.2019, 17:27:55] • [IP: 5.173.169.**]

Slip dla łodzi nie jest potrzebny w Karsiborzu. To zbędne wydanie pieniędzy dla kilkunastu właścicieli jachtów. Slipy są dostepne w innych przystaniach Świnoujściu i mozna z nich korzystać. Kolejek nie ma. Bardziej potrzebna jest przystań kajakowa z możliwością wypożyczania kajaków po przyzwoitej cenie. Na tego typu sprzęt żeglarski jest duże zapotrzebowanie wiekszej ilości chętnych. Zbędne są przy tym patenty, szkolenia - każdy może korzystać bez przeszkód z rekreacyjnych zalet kajakarstwa.

Gość • Niedziela [01.12.2019, 17:26:43] • [IP: 89.186.174.**]

zmurek nie czytaj kometarzy tylko pomoz z tym slipem jak cie ludzie prosza...

Gość • Niedziela [01.12.2019, 17:22:15] • [IP: 95.129.225.**]

Ta władza już powoli powinna odejść, rozmawiam z ludźmi frustracja narasta.

Gość • Niedziela [01.12.2019, 17:10:39] • [IP: 31.11.129.***]

I Maja nie remontowana, bulwaru nie ma, budy rybaków czy wędkarzy dalej straszą...

Gość • Niedziela [01.12.2019, 17:03:50] • [IP: 178.238.252.***]

Bardzo przykra wiadomosc. Miejmy nadzieje ze pan Krzysztof szybko wroci do zdrowia. Ewa

Gość • Niedziela [01.12.2019, 16:59:10] • [IP: 2.27.159.***]

Dolozyc bud ala Bangladesz i bedzie piknie...

GośćAP • Niedziela [01.12.2019, 15:49:57] • [IP: 77.113.61.**]

...co tam przystań kajakowa, kanalizacja, drogi, gaz w Karsiborze, najważniejsze, że w Ognicvy PRACA aż wre... ...można ano można...

Gość • Niedziela [01.12.2019, 15:37:26] • [IP: 176.221.113.**]

Karsibór, Warszów i Przytór ma być zamieszkiwany przez służbę, lokajów, grajków i masażystów obsługujących Niemcow. Na wyspie Uznam bedzie mieszkala rasa panów czyli Niemcy. Nasi włodarze zostaną suto nagrodzeni.

Gość • Niedziela [01.12.2019, 15:30:36] • [IP: 31.0.124.**]

I tak się kończą wszystkie inwestycje w Karsiborze. Pięknie dziękujemy odpowiedzialnym władzom, wątpię czy ktoś uwierzy w jakiekolwiek obietnice.

Gość • Niedziela [01.12.2019, 15:04:13] • [IP: 178.238.252.**]

TERAZ TYLKO WYEGZEKWOWAĆ NALEŻNE.

Gość • Niedziela [01.12.2019, 15:01:27] • [IP: 178.238.252.**]

I DO BANKU Z GOTÓWKĄ SPACERKIEM.

Gość • Niedziela [01.12.2019, 14:57:43] • [IP: 79.186.51.**]

jedyny slip rozebrali i juz teraz tam nic nie powstanie ! jeden syf przy wodzie na karsiborzu miasto ma gdzies ! 2 lata nie potrafili zbudowac pomostu kawalka parkingu i paru lawek... kpina i zadna przystan kajakowa tylko ogolno dostepny slip dla lodzi nic wiecej tam nie potrzeba !

Oglądasz 26-37 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■