POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [29.11.2019, 07:40:24] • Świnoujście

Zaproszenie na otwarcie biur

Zaproszenie na otwarcie biur

fot. Organizator

W imieniu demokratycznie wybranych posłów i senatorów do Parlamentu Europejskiego oraz Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej zapraszam w piątek 29 listopada 2019 roku o godz.14.00, do kawiarni ośrodka „Swarożyc"(ul. Emilii Gierczak 1), na otwarcie biur: - posła Parlamentu Europejskiego - Bartosza ARŁUKOWICZA, - senatora Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej - Magdaleny KOCHAN, - posła Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej – Artura ŁĄCKIEGO.

Siedziba biur ul. Monte Cassino 16/1

To historyczne wydarzenie, po raz pierwszy w historii Świnoujścia otwierając tylko jedne, jedyne drzwi wchodzisz do biura Posła Parlamentu Europejskiego, Senatora i Posła Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej.

Gospodarzem spotkania będzie Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd GEBLEWICZ

Sekretarz
Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej
w powiecie Świnoujście
Jerzy Kłaput


komentarzy: 80, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-80 z 80

Gość • Piątek [29.11.2019, 08:09:22] • [IP: 83.11.164.***]

I jak to fajnie. Biuro na swoim terenie. Przecież śliwiński to prezes uzdrowisk dla niemców a POdopieczni niedoszłego króla Europy u niego. Za D A R M O C H Ę. A mieszkańcy na łaskawość w przydziale zabiegów w tymże uzdrowisku się w ogóle nie liczą. Jest to następny odcinek" SAMI SWOI".

Gość • Piątek [29.11.2019, 08:01:28] • [IP: 5.173.153.***]

Koniec świata skąd oni się urwali, dalej myślą że nikt nie pamiętam co zrobili jak byli przy władzy. Zniszczyli kraj i demokrację. 👎 Obłudne jednostki. 👎👎👎

Gość • Piątek [29.11.2019, 08:00:37] • [IP: 176.221.122.**]

Dziadostwo . biur im sie zachciewa siedzisz w tej UE to rob cos dla Polski A wy nic nie robicie tylko ja szkalujecie wiec nie jestescie warci obywatelstwa polskiego ARLUKOWICZ PODAJ 1 PRZYKLAD CO ZROBILES DLA POLSKI JAK BYLES W RZADZIE ZA CZASOW PO TYLKO 1 ? TO SAMO DO DO KOCHAN I LĘCKIEGO SIE TYCZY POKAZCIE GDZIE TA WASZA PRACA DLA POLSKI TEN DOBROBYT DLA LUDZI GDZIE??

Gość • Piątek [29.11.2019, 07:48:11] • [IP: 185.210.39.***]

Haha historyczne otwarcie to jest chyba dla tych 5 członków świnoujskiej PO. Żenada. Zniszczyliście Polskę a karmiliście tylko bogaczy i to niektorych. NIE dla PO!

Gość • Piątek [29.11.2019, 07:44:37] • [IP: 31.0.69.***]

Bardzo dziękuję za informację. Tylko gdzie byli wcześniej? Przed dojściem PiS do władzy?

Oglądasz 76-80 z 80
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■