POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [18.11.2019, 19:49:35] • Świnoujście

Flota - Błękitni II Stargard

Flota - Błękitni II Stargard

fot. Piotr Zgraja

Piłkarze Floty pokonali w sobotę drużynę rezerw II-ligowych Błękitnych Stargard 4-1. Do przerwy było 1-0, po bramce Macieja Kraśnickiego w 23 minucie z brawurowa asystą kontuzjowanego Grzegorza Tarasewicza, który zaraz opuścił boisko. W 57 z rzutu karnego za faul Maksyma Oliinyka na Robercie Gajdzie (prezes, trener i legendarny zawodnik Błękitnych) wyrównał Łukasz Ostrowski. O wyniku przesądził Paweł Iskra zaliczając w ciągu 7 minut klasyczny hat trick, zdobywając gole z podań Dawida Adamskiego oraz dwukrotnie Kraśnickiego. W drużynie Floty nie grał pauzujący za kartko Damian Staniszewski oraz kontuzjowany Mariusz Helt.

Był to ostatni w tym roku występ piłkarz Floty przed własną publicznością. Do rozegrania zostały 2 wyjazdowe mecze: w najbliższą sobotę w Stargardzie ligowy z miejscową Kluczevią i tydzień później o Puchar Polski z Masovią Maszewo, także na wyjeździe.

Natomiast juniorzy Floty pokonali u siebie prowadzony przez Mariusza Kurasa zespół Jezioraka Szczecin 4-1 (0-1). Bramki dla podopiecznych Marcina Adamskiego zdobyli: Roman Dziuba z rzutu karnego, Jan Frejnik, Joshua Maćkowski i Filip Adamski.

1-0 Maciej Kraśnicki 23 minuta
1-1 Jakub Ostrowski 57 minuta z karnego
2-1 Paweł Iskra 75 minuta
3-1 Paweł Iskra 80 minuta
4-1 Paweł Iskra 82 minuta

Flota: Alan Wesołowski, Michał Stasiak, Maksym Oliinyk, Dmytro Szewczuk, Mateusz Bątkowski (72 Marek Hajdukiewicz), Marek Niewiada, Patryk Harkot, Dawid Adamski, Grzegorz Tarasewicz (23 Szymon Rogowski), Maciej Kraśnicki (90 Aleksander Cieślik), Paweł Iskra.
Nie grali: Łukasz Gądek, Dawid Trafalski.
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Błękitni II: Konrad Skuza, Kacper Bieńko (68 Olaf Gwóźdź), Maciej Grzelak, Jakub Koczorowski, Krystian Mądrowski, Robert Gajda, Wiktor Grzeszczak, Tomasz Purczyński (87 Grzegorz Garczyński), Gracjan Groński (79 Przemysław Piluk), Bartek Babicki, Jakub Ostrowski.
Nie grał: Norbert Popiołek.
Trener: Robert Gajda.
Kierownik drużyny: Jan Szydłowski.

Żółte kartki:
Flota: Bątkowski (40), Stasiak (49), Hajdukiewicz (69).
Błękitni II: Mądrowski (36).

Sędziowali: Marek Kurzawski, Filip Pluta, Cezary Połomski.

Widzów: 300.

Waldemar Mroczek


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość z Polski • Wtorek [19.11.2019, 10:37:37] • [IP: 81.190.201.***]

Brawo Flota! Myślę, że niebawem do Świnoujścia zawita III liga.

Gość • Wtorek [19.11.2019, 00:12:54] • [IP: 178.235.147.**]

Miau, dobrze zespol Floty gral !.

Gość • Poniedziałek [18.11.2019, 22:18:40] • [IP: 10.67.31.**]

No może zainteresowanie było nie duże ale jak na 4 ligę to frekwencja jest najwyższa więc może twój język wsadź między drzwi A futryne i go dobrze przytrzasnij bo FLOTA jest na swoim torze by wrócić na swój poziom A do władz jak chcesz coś powiedzieć to na forum face to face jak będzie spotkanie z nimi A nie tak bo ja chcę coś głupiego powiedzieć

JUST ACT 447 • Poniedziałek [18.11.2019, 21:18:26] • [IP: 176.221.122.**]

BARDZO DOBRY MECZ, PIĘKNA POGODA, KIBICE DOPISALI I BYLI CHRONIENI PRZEZ POLICJĘ COBY JACYŚ BANDYCI ICH NIE NAPADLI. PO PIERWSZEJ BRAMCE CO PRAWDA POPADLI W LETARG, ALE KARNY STRZELONY PRZEZ PRZECIWNIKÓW ICH OBUDZIŁ Z WIADOMYM SKUTKIEM.

Gość • Poniedziałek [18.11.2019, 20:45:43] • [IP: 31.11.130.***]

do IP 185.13.106-odezwał się etatowy baran i gównozjad !! :)

Gość • Poniedziałek [18.11.2019, 20:08:12] • [IP: 185.13.106.***]

Jakie zainteresowanie same tłumy. JAK TAM SIĘ MAJA DZIAŁACZE DARMOZJADY Z FLOTY ILE TERAZ DŁUGÓW NAROBIĄ.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■