POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.10.2019, 17:48:50] • Świnoujście

Czytelnik: Bezmyślność albo złośliwość

Czytelnik: Bezmyślność albo złośliwość

fot. Czytelnik

Czytelnik, którego oburzył sposób zaparkowania skutera, zastanawia się, czy właściciel jednośladu zrobił to celowo czy po prostu nie pomyślał.

Przed jednym z budynków przy ulicy Konstytucji 3 Maja jest parking. Większość miejsc zajmują samochody. Jednak jedno miejsce "należy" do skutera, którego właściciel zdawał się nie zauważać, że pojazd można postawić obok innego jednośladu.

- Sytuacja miała miejsce na ulicy Konstytucji 3 Maja, właściciel miał miejsce obok drugiego skutera, ale jednak wolał zrobić komuś na złość i pokazać tym swoją bezmyślność - zastanawia się Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-62 z 62

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:40:55] • [IP: 188.146.184.***]

A gdzie miał zaparkować, pod płotem między choinkami? V

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:34:12] • [IP: 37.47.176.***]

Do Gość • Czwartek [10.10.2019, 17:59:39] • [IP: 89.64.0.**] połączenie z mózgiem zostało zerwane ERROR

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:33:58] • [IP: 178.235.147.***]

Ma takie samo prawo jak puszki, brawo on

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:25:07] • [IP: 88.73.89.***]

Mial racje- tam nie ma parkinku dla jednosladow wiec zaparkowal tam gdzie ten parking jest. Tez bym tak zrobil. tym bardziej ze stawiajac skuter pod tymi oknami, czesto jest on z okien opluwany. Sa wyrzucane pety papierochow i inne smieci ktore niszcza pojazd.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:23:58] • [IP: 178.238.246.**]

Tak naprawdę to tylko biały bus zaparkował prawidłowo!

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:21:51] • [IP: 37.30.7.***]

To sny o potędze.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:20:34] • [IP: 37.47.176.***]

DoGość • Czwartek [10.10.2019, 18:06:03] • [IP: 83.23.236.**] powiedział operator wózka inwalidzkiego

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:06:48] • [IP: 46.231.56.***]

Niestety to nie jest odosobniony przypadek w naszym mieście.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:06:03] • [IP: 83.23.236.**]

Należy się parking jak świni siodło! I zajmij się czymś pożytecznym a nie głupoty masz czas pisać. Za pracę się weź, liście pograb. Więcej pożytku będzie.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:05:41] • [IP: 176.221.122.**]

tak zaparkowac mogl tylko zlosliwy bezmozg!!MAM MOTOR A CO, TO SOBIE ZAJME MIEJSCE JAK SAMOCHOD!!TYPOWY CHAMSKI EGOIZM!!PRZECIEZ TO LATWO PRZESTAWIC POD PLOT BY AUTO MOGLO PARKOWAC I BASTA!!

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:05:10] • [IP: 62.69.203.***]

Jeden skuter zajmuje całe miejsce dla auta, a drugi blokuje parkowanie rowerów.Myślę że robią to złośliwie.No cóż zycie...

Gość • Czwartek [10.10.2019, 17:59:39] • [IP: 89.64.0.**]

o kurde ooo KURDE i co teraz ??sprawa w sadzie wyrok i kara!!ludzie wyluzujcie juz to ze stanoł i taka afera. Poluznijcie sobie tam gdzie was cisnie)

Oglądasz 51-62 z 62
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■