POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.09.2019, 19:26:11] • Świnoujście

Dokąd jeździły służbowe auta? Zobaczcie!

Dokąd jeździły służbowe auta? Zobaczcie!

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Urząd Miasta Świnoujście ma dziś cztery samochody służbowe. Są do dyspozycji prezydenta, zastępców prezydenta, sekretarza oraz pracowników magistratu. Według zapewnień Urzędu, używa się ich wyłącznie do celów służbowych.

Pracownicy Urzędu Miasta do wyjazdów służbowych na terenie miasta wykorzystują samochody dostępne w danej chwili i są to wyjazdy z kierowcą. Wyjazdy poza granice miasta są planowane i odbywają się za zgodą prezydenta– informuje magistrat. – Każdy samochód jest rozliczany indywidualnie, natomiast UM nie prowadzi dodatkowej ewidencji, który z pracowników danego dnia służbowo jechał z kierowcą. Zgodnie z przepisami, wyjazdy i przebieg pojazdów rozliczane są w kartach drogowych.

Zapytaliśmy o najdalsze wyjazdy samochodów służbowych w 2018 roku. Poniżej szczegółowe dane.

Skoda Superb ZSW 17106:
- Dąbrowa Górnicza - 750 km (suma przejechanych kilometrów):
- Łódź - 560 km
- Wałbrzych - 1240 km
- Warszawa - 1340 km
- Wrocław - 960 km

Ford Transit ZSW16886:
- Kalkon -Niemcy - 830 km
- Ostrowiec Świętokrzyski - 800 km
- Wałcz - 460 km
- Warszawa - 1320 km
- Zielona Góra - 600 km

W 2018 r. do wyjazdów służbowych zastępców prezydenta używano samochody z kierowcą tj. Skodę Fabię ZSW 19430 oraz Forda Transita ZSW 16886. Magistrat zapewnia, że były to wyjazdy służbowe głównie do Szczecina, Goleniowa i Słajsina. Według kart drogowych osoby te przejechały łącznie: 1410 km (Barbara Michalska) i 1200 km (Paweł Sujka).

W marcu 2019 roku została zakupiona Skoda Rapid. W ciągu miesiąca auto pokonało 1870 km. Jak informuje magistrat, pojazd został zakupiony na potrzeby przewozów służbowych zastępców prezydenta oraz pozostałych pracowników Urzędu Miasta, w miejsce Skody Fabii, którą przekazano do dyspozycji i na potrzeby budowy tunelu w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 10:37:38] • [IP: 80.153.7.***]

Superb a nie super B. ..

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 10:26:44] • [IP: 193.69.22.**]

To transit pali mniej niż skoda? No to skoda niezle musi zapierdzielac!

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 10:22:20] • [IP: 176.221.123.***]

sprawdzimy czy Prezydent Miasta jeździ z Kierowcą czy sam prowadzi auto bo jak Sam to musi posiadac Zezwolenie od Lekarza do prowadzenia auta służbowego Urzedu Miasta Także Sprawdzimy Pracowników Strazy Miejskiej czy posiadają uprawnienia do kierowania autem Uprzwilejowanym a jeśli nie to muszą zakryc swiatła błyskowe itd. i czy też od Lekarza posiadają zezwolenia

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 10:16:09] • [IP: 176.221.123.***]

a ile km przejechał samochód Urzedu Miasta z Biura Strazy Miejskiej

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 08:28:17] • [IP: 185.210.39.***]

To się księgowa popisała 30x30

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 07:56:27] • [IP: 164.127.31.**]

185.13.106.*** troll jak zwykle w formie, dwa wpisy na dziewięć, niedawno zapisał 8 postów, czyli jedną ósmą wpisów pod pewnym tematem, oczywiście zawsze wpisów złośliwych, pełnych szyderstw, poniżania, obojętne na jaki temat, chodzi mu o odreagowanie własnych życiowych porażek, frustracji. Zamiast iść do seksuologa, psychiatry, a może dentysty, ślęczy przy ekranie i pluje.

Fa • Poniedziałek [02.09.2019, 07:12:22] • [IP: 10.0.2.***]

Fabia z kierowcą - tego jeszcze nie grali hahah

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 00:48:36] • [IP: 178.238.253.***]

*900 chyba

Gość • Niedziela [01.09.2019, 23:56:37] • [IP: 176.221.123.***]

[01.09.2019, 19:37:14] • [IP: 95.40.177.***] Bo to żydy liczyły po swojemu.

Gość • Niedziela [01.09.2019, 21:58:48] • [IP: 37.30.50.***]

Transit mycie 30x30 =900 a nie 630!!

Gość • Niedziela [01.09.2019, 21:28:34] • [IP: 178.238.245.***]

skoro wyjazdy służbowe, auta służbowe to po co CB radio w Super B - tak szybko lata się służbowo że trzeba mobilków o pomoc prosić czy aby nie suszą po drodze??

Gość • Niedziela [01.09.2019, 20:53:22] • [IP: 62.69.252.**]

Ta rubryka 30*30 już pokazuje jak sciemniaja obywateli i kroją z hajsu. Na papierku co innego a w rzeczywistości co innego.

Gość • Niedziela [01.09.2019, 20:36:00] • [IP: 94.254.204.**]

Ta Skoda Fabia to juz chyba tunelem jeździ 😉

Gość • Niedziela [01.09.2019, 20:25:02] • [IP: 185.246.208.**]

nie wiem dokąd, wiem że Janusz Gruby Miś zza żółtej firanki spycha wszystkich jadących na prom bo się śpieszy i staje mimo 4 aut czekających na miejscu dla pojazdów uprzywilejowanych..KimDzongŻmur

Gość • Niedziela [01.09.2019, 20:20:39] • [IP: 178.238.253.**]

Ciekawe jak rozliczają delegację?

Gość • Niedziela [01.09.2019, 20:08:54] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 95.40.177.*** NO TO JASIA UDUPIŁEŚ Z MATMY.

Gość • Niedziela [01.09.2019, 20:07:01] • [IP: 185.13.106.***]

TANIE LINIE LOTNICZE TO TERA MA PREZYDENT RP MA PRAWO ZABRAĆ Z SOBĄ DO SAMOLOTU RZĄDOWEGO KOGO CHCE. BETONOWY JASIO TO STETRYCZAŁY DZIADEK NIE BARDZO NADAJE SIĘ DO PODRÓŻOWANIA A RESZTA WOLI KASĘ ZA DELEGACJĘ SWOIM ŚRODKIEM MNIEJ SIĘ RZUCA W OCZY. POWINNI MU KUPIĆ WÓZEK AKUMULATOROWY EKOLOGICZNY TAKI MELEX NIEMCA PODWIEZIE JESZCZE ZAROBI.

Gość • Niedziela [01.09.2019, 19:37:14] • [IP: 95.40.177.***]

30x30=630 ? Nowa matematyka ?

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■