POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [31.08.2019, 11:42:15] • Świnoujście

W budynku zagnieździły się nietoperze

W budynku zagnieździły się nietoperze

fot. Czytelnik

Mieszkańcy budynku położonego przy ulicy Konstytucji 3 Maja 48 c mają problem. Na ich klatce schodowej zamieszkały nietoperze.

Jak poinformował jeden z Czytelników, nietoperze znajdują się na całej klatce schodowej. Mieszkańcy nie chcą takiego towarzystwa, ale pomimo zgłoszeń, nikt nie zajął się usunięciem niepożądanych gości.

- Piszę w imieniu znajomego, który ma problem z nietoperzami przy ulicy Konstytucji 3 Maja 48c. Od tygodnia jest to zgłaszane wszędzie gdzie się da, ale nikt się nie poczuwa do rozwiązania tego problemu. Na całej klatce są dosłownie wszędzie - pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [01.09.2019, 21:27:21] • [IP: 79.186.50.***]

Fuj

Gość • Niedziela [01.09.2019, 17:29:19] • [IP: 176.221.122.**]

jak nie widziałaś jak zdjęcia są i je widać, one są OK w sumie Niemcy mają je pod ochroną, lecz roznoszą wściekliznę, a to nie uleczalne.

Gość • Niedziela [01.09.2019, 10:52:08] • [IP: 164.127.31.**]

Ludzie, może problem tkwi w niezamykajacych się automatycznie drzwiach? Naprawcie więc drzwi. A może w otwartych oknach klatki schodowej? Załóżcie więc w nich siatki lub nie otwierajcie ich.

Gość • Niedziela [01.09.2019, 10:45:03] • [IP: 87.205.68.***]

A ja mam" nietoperki"pod blacharką na balkonie'', odchody sprzątam I jak nie wrócą na dzień to boję się ze coś im się stało niedobrego.

Gość • Niedziela [01.09.2019, 08:45:07] • [IP: 80.245.189.***]

gdzieś się musiały zagnieździć skoro na wydmach wycięto ich śroowisko

Gość • Niedziela [01.09.2019, 01:44:00] • [IP: 192.168.6.**]

Nietoperze nie są takie złe. Jedyny z nimi problem że srają gdzie popadnie. Podobnie jak kundel jednego typka z W.Morskich 5 który odprowadza go tylko do drzw klatki po czym zajmuje się swoim szajsfonem a kundel sra gdzie chce

Gość • Niedziela [01.09.2019, 00:36:23] • [IP: 176.221.122.***]

Byłam tam dziś, nie zauważyłam żadnego... to gdzie one są?? Owszem, drzwi od klatki jak zwykle otwarte, do czego już przywykłam, i nic poza tym. Swoją drogą, jeśli to zdjęcie prawdziwe z tej klatki, to są ŚLICZNE.

Gość • Sobota [31.08.2019, 23:54:34] • [IP: 178.238.246.***]

Ja nie wierzę w nietoperzę

Gość • Sobota [31.08.2019, 23:49:42] • [IP: 176.221.122.***]

Nietoperze nie mogą bytować na klatce schodowej. Rozumie to ktoś??

Gość • Sobota [31.08.2019, 23:39:05] • [IP: 176.221.122.***]

z Wyspiańskiego 44 został w nocy wypuszczony w spokju na żer i zostały zamknięte drzwi, chyba, ze jakiś niemot je znowu przrd świtem otworzy

Gość • Sobota [31.08.2019, 22:41:05] • [IP: 37.47.172.**]

Lepsze nietoperze jak karaluchy. Cieszcie się.

Gość • Sobota [31.08.2019, 20:43:04] • [IP: 176.221.123.**]

Chyba ktoś je wypłoszył z dotychczasowego miejsca gniazdowania i szukają sobie nowego miejsca. W paru miejscach w mieście widziałem ostatnio w ciągu dnia parę sztuk. Najlepszy sposób to zamknąć okno jak wylecą na wieczorne łowy.

JUST ACT 447 • Sobota [31.08.2019, 20:34:34] • [IP: 176.221.122.**]

RATUJCIE TE MAŁE STWORZONKA !! ONE NIE JEDZĄ NIC INNEGO TYLKO ROBACTWO LATAJĄCE NOCĄ PRZY WASZYCH DOMACH. NISZCZĄ SETKI OWADÓW W JEDNA NOC. ZAMKNIJCIE OKNA I DRZWI OD KLATKI SCHODOWEJ JAK WYLECĄ NA NOCNE ŻEROWANIE. ŚCIANY NIE PRZEGRYZĄ. ONE PRZED ZIMĄ SAME SIĘ WYNIOSĄ.

Gość • Sobota [31.08.2019, 20:15:29] • [IP: 188.146.228.*]

NIETOPERKI :))

Gość • Sobota [31.08.2019, 17:59:25] • [IP: 5.172.255.*]

Świetne zabezpieczenie.

Gość • Sobota [31.08.2019, 17:36:44] • [IP: 185.13.106.***]

TABLICA Z BEZPIECZNIKAMI PATOLOGICZNEGO BLOKU. Do tego roznoszące wściekliznę nietoperze.

Gość • Sobota [31.08.2019, 17:04:45] • [IP: 178.238.247.**]

piszę w imieniu onz . ...

Gość • Sobota [31.08.2019, 16:24:26] • [IP: 5.173.152.***]

Fajny koment o Drakuli. Ale na poważnie: one są pod ochroną i można nieźle beknąć za ich zniszczenie. Teraz szukają odpowiedniego miejsca do zimowania. Jeszcze jest czas na prawidłowe usunięcie ich z klatki schodowej... Jak zapadną w sen zimowy (taka pół hibernacja) to pod żadnym pozorem nie wolno ich niepokoić, bo strata energii będzie tak duża, że nie przeżyją.

Gość • Sobota [31.08.2019, 15:36:19] • [IP: 5.173.136.***]

Na Wyspiańskiego 44 zabłąkał się też jeden nietoperz.

Gośćeee • Sobota [31.08.2019, 15:35:23] • [IP: 31.11.129.***]

Nietoperze mogą tez mieć wscieklizne

Gość • Sobota [31.08.2019, 14:07:20] • [IP: 84.241.203.**]

wina platana

Mieszkaniec • Sobota [31.08.2019, 13:15:41] • [IP: 31.11.129.***]

Coś dla miłośników Słodziaków z Biedronki. Nietoperza można tam odebrać. I ktoś teraz powie, że jest niegroźny...

Gość • Sobota [31.08.2019, 13:12:41] • [IP: 176.221.122.***]

Zaraz napiszcie że to wina Platana

Gość • Sobota [31.08.2019, 12:58:35] • [IP: 31.11.128.**]

Podobno głupich nie sieją. To prawda. W Świnoujściu jest ich w nadmiarze. Wystarczy poczytać komentarze na iswinoujscie.pl.

Gość • Sobota [31.08.2019, 12:32:40] • [IP: 5.173.144.***]

Nietoperze są pod ochroną...ale ja się ich boje. Można je przenieść w bezpieczne miejsce?

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■