POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.08.2019, 22:56:34] • Świnoujście

Od stania w kolejce rozbolały nogi?

Od stania w kolejce rozbolały nogi?

fot. Czytelnik

Kilometrowe kolejki ustawiające się przed sklepami na długo przed ich otwarciem, to wspomnienie z epoki słusznie minionej. Dziś przed niektórymi sklepami można się natknąć na "poległych"- i to bynajmniej nie z wyczerpującego oczekiwania, aż coś rzucą na sklep. Taki widok do obejrzenia na żywo pod Biedronką na Warszowie.

- Dzisiaj w Biedronce.Dlaczego nikt nie reaguje? To się dzieje nagminnie - napisał jeden z klientów Biedronki.

Biedronka w dzielnicy Warszów słynie nie tylko z ogromnych obrotów. Drugim, raczej niechlubnym jej obliczem, są kloszardzi wiernie okupujący teren wokół sklepu. Wszystko za sprawą atrakcyjnych zarówno cenowo, jak i procentowo, trunków. Grupy bezdomnych, pijanych i natarczywych klientów tak upodobały sobie okolice sklepu, że koczują tam całe dnie. Jak widać, nawet drzemka na rozgrzanym chodniku, jest czymś normalnym dla wielbicieli wspomnianego sklepu.

Niestety, dla innych klientów widok normalnym nie jest i właśnie to jest prawidłowe i powinno być normą. Dlaczego żadne służby nie reagują?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 86, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 86

Mieszkaniec • Sobota [07.09.2019, 16:32:53] • [IP: 31.11.129.***]

Byłem świadkiem sytuacji, gdy jeden z kasjerów odmówił owej Pumie sprzedaży Amareny, mówiąc że" może sprzedać zgrzewkę wody niegazowanej do picia"

ryynio • Sobota [31.08.2019, 13:09:59] • [IP: 85.194.13.***]

Biedronka niech zrezygnuje ze sprzedaży najgorszych alkoholi w tym miejscu bo straci normalnych klientów którzy generują olbrzymie zyski w tej lokalizacji

Gość • Sobota [31.08.2019, 11:44:04] • [IP: 164.127.31.**]

01:47:03] • [IP: 84.213.24.***] Swinoujście nie jest rządzone przez PiS, a jeśli już koniecznie brać jako władzę nad bezdomnymi w Świnoujściu władze centralne, to czy za PO bezdomnych nie było? 4 lata temu nie było?! Pamiętam te artykuły sprzed lat o leżących pod Hermesem, o kładących się na ulicy... Twoja prowokacja ma krótkie nogi, bo jest kłamstwem.

Mieszkaniec wyspy Uznam • Sobota [31.08.2019, 10:47:17] • [IP: 31.11.129.***]

Cóż, do Albertów oni i tak nie zechcą iść, bo" tam nie wolno pić". A do pracy też nie pójdą bo kto ich zatrudni to raz, a dwa, sami wolą żebrać, bo tak jest łatwiej. Zawsze się znajdzie ktoś kto im da te kilka złotych rzekomo" na bułkę i coś do jedzenia". A jakby tak zrobić kampanię, że dawanie im pieniędzy wcale nie stanowi dla nich pomocy.

Gość • Sobota [31.08.2019, 10:37:37] • [IP: 176.221.122.**]

Co się dziwić, skoro można spotkać szlaufa warszowskiego deptaka to można i warszowską pumę haha

Gość • Sobota [31.08.2019, 09:42:36] • [IP: 5.173.177.***]

mieszkania powinny byc po 15 tysi to bydlo wowczas sie wyprowadzi z naszych rejonow

Gość • Sobota [31.08.2019, 07:32:09] • [IP: 77.253.31.***]

Warszow stolica meneli w formie dobrze że mieszkam na drugiej stronie dla bogoli a nie plebsu bo tego nie widze

Gość • Sobota [31.08.2019, 06:14:12] • [IP: 84.241.203.**]

Kwiat warszowa...

Gość • Sobota [31.08.2019, 01:47:03] • [IP: 84.213.24.***]

Państwo pis w całej okazałości.

Gość • Sobota [31.08.2019, 00:40:00] • [IP: 176.221.113.**]

Mieszkania po 10 tys za m2 pod Niemców, to gdzie ma biedna dziewczyna spać? Ciepło jest to da radę, gorzej w zimę. Obniżcie mieszkania do 2000-3000 tys zł za m2, to pójdzie spać do swojego domu. No ale zapomniałem, że trzeba kasiorę trzepać aby jak najwięcej po śmierci po sobie zostawić.

Gość • Sobota [31.08.2019, 00:32:03] • [IP: 188.147.97.**]

I tak jest codziennie. Brzydzę się tam robić zakupy. I nie ma na nich bata. Wolny kraj, róbta co chceta.

Gość • Piątek [30.08.2019, 23:34:14] • [IP: 5.173.186.***]

To slynna PUMA i ZIELONA...reszta niedaleko w krzakach ma swoją RESIDENCE...zaraze roznoszą i zmuszaja INNYCH by oglądali to COŚ...TFU !!

Gość • Piątek [30.08.2019, 22:54:08] • [IP: 176.221.123.***]

gdzie jest SM?

Gość • Piątek [30.08.2019, 21:52:39] • [IP: 80.62.117.***]

Te ceny w Biedronce normalnie powalają!

Gość • Piątek [30.08.2019, 21:47:26] • [IP: 31.0.37.***]

Ostatnio wystawiła psioche koło mojego auta i oddała kałuże uryny na wszystko patrzy siedzący syn 7 letni jego koment bezcenny... Patrz ta baba szcza

Gość • Piątek [30.08.2019, 20:35:39] • [IP: 188.146.163.**]

Wy mowicie, ze to biedronka, a to jest pantera.

Gość • Piątek [30.08.2019, 19:42:05] • [IP: 164.127.31.**]

15:38:53] • [IP: 78.133.244.**] O, i znalazł się uczeń pułkownika Mazguły z KOD-u, tego, który mówił, że w stanie wojennym było kulturalnie, czyli wtedy, gdy urządzono tzw. ścieżki zdrowia, przepuszczano opozycjonistę między dwoma rzędami zomowców- kazano mu biec- i pałowano go.

Gość • Piątek [30.08.2019, 19:14:46] • [IP: 37.248.160.***]

A ten caly syf kto robi pracownicy czy ta cholota co wpadnie nie wychowana. ..! Rzuca gdzie po padnie nie wychowani ciekawe czy tak w domu tez robia.

Gość • Piątek [30.08.2019, 19:00:22] • [IP: 37.47.150.***]

Dno to mało powiedziane...

Gość • Piątek [30.08.2019, 17:26:34] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 85.194.13.*** a co zaliczyłeś syfilis III stopnia?

Mieszkaniec • Piątek [30.08.2019, 17:04:43] • [IP: 31.11.129.***]

Kierownik sklepu pan Tomasz powinien przestać zamawiać Amareny i inne tanie alkohole. Szybko by przestali ci menele przychodzić. Chociaż wątpię, bo pójdą do sklepiku osiedlowego i kupią w plastikowych butelkach np. mocnego Fajranta i dalej wrócą pić pod Biedronkę.

Gość • Piątek [30.08.2019, 15:38:53] • [IP: 78.133.244.**]

śmierdzące menelstwo! wywieźć do lasu i spałować, a nie wszyscy się z nimi pieszcząć, to po co mają cokolwiek zmieniać. Przestańcie im dawać pieniądze to nie będą mieli za co chlac.

Gość • Piątek [30.08.2019, 15:13:52] • [IP: 80.153.7.***]

Bynajmniej z wyczerpujacego stania. Tak to powinno zostac napisane.Bez NIE

Gość • Piątek [30.08.2019, 14:55:34] • [IP: 176.221.123.**]

Syf robią klienci A nie Biedronka czy pracownicy

ryynio • Piątek [30.08.2019, 14:39:16] • [IP: 85.194.13.***]

Gość • Piątek [30.08.2019, 12:51:23] • [IP: 185.13.106.***] Rozklapicha? Zapros na randke to sie dowiesz czy luzy w normie

Oglądasz 1-25 z 86
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■