POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [26.08.2019, 15:22:11] • Świnoujście

Barka wraz z holownikiem uderzyła w wojskowe nabrzeże

Barka wraz z holownikiem uderzyła w wojskowe  nabrzeże

fot. Czytelnik

Dziś rano płynąca do Szczecina barka uderzyła w nabrzeże. Wiadomość otrzymaliśmy od Czytelnika.

Na razie nie są znane przyczyny. W poniedziałek o godzinie 5.40 holownik Calorius z holowaną barką uderzył w nabrzeże na przeciwko Terminalu Promowego Świnoujście.

Barka wraz z holownikiem uderzyła w wojskowe  nabrzeże

fot. Sławomir Ryfczyński

Czekamy na informacje od Urzędu Morskiego.

Barka wraz z holownikiem uderzyła w wojskowe  nabrzeże

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Środa [28.08.2019, 16:41:08] • [IP: 37.8.230.***]

Tą barką pewnie płynęła Szydłowa albo Antoni...

Gość • Wtorek [27.08.2019, 11:14:58] • [IP: 176.221.122.***]

Mglisty Antoni z komisją musi to zbadać.

Gość • Wtorek [27.08.2019, 11:00:58] • [IP: 37.47.162.***]

Ja sie pytam gdzie byli rodzice kiedy to nabrzeze z premedytacja uderzylo w barke... A gdyby akurat przeplywala tamtedy pielgrzymka...

Gość • Wtorek [27.08.2019, 09:59:52] • [IP: 176.221.123.***]

Jak widać na załączonym obrazku wojsko nie potrafiło samo się obronić przed atakiem pospolitej barki a co by było jak by to był prawdziwy atak obcych wojsk?

Gość • Wtorek [27.08.2019, 09:51:21] • [IP: 178.238.251.***]

Trepy

Gość • Wtorek [27.08.2019, 08:41:14] • [IP: 188.29.165.**]

Z tego co pamietam ruscy trzumi na basenie polnocnym rakietowce. My tez powinnismy glownie miec cos takiego. Pewnie tez jakies szybkie manewrowo okreciki i pare podowodnych, ktore mialyby tu swoja baze jak za niemca.

Gość • Wtorek [27.08.2019, 07:57:01] • [IP: 94.254.232.***]

Jakiś pechowy ten kawałek nabrzeża tam jest bo przy budowie wywrotka poszła do wody z kierowcą, który utonął.

Gość • Wtorek [27.08.2019, 07:55:22] • [IP: 10.0.2.***]

Najważniejsze, że wszyscy trzeźwi.

Pyta • Wtorek [27.08.2019, 07:40:29] • [IP: 31.179.221.**]

Proszę któregoś z oficerów o konkretny argument przemawiający za dalszą potrzebą utrzymywania okrętów desantowych.

Gość • Wtorek [27.08.2019, 07:17:18] • [IP: 31.1.53.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [27.08.2019, 03:57:18] • [IP: 178.235.147.***]

Tylko wrogom Polski zależy, abyśmy nie mieli wojska.Roznej masci Kacapy czy tez jakieś niedorobione żywy czy germany życzą Polakom zle.

Gość • Wtorek [27.08.2019, 02:38:41] • [IP: 188.207.82.***]

Jak to na barce, pchaczu czy innym takim złomku, do manewrów bez szklanki wódy się nie podchodzi to czasem się może zdarzyć. Kontynuuja tradycje flisackie na wodziie 24h pod pradem.

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 23:06:00] • [IP: 185.210.38.***]

A nie szło tej barki wcześniej zastrzelić.

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 22:48:45] • [IP: 89.186.174.**]

barka stracila srube i woda sie wygiela

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 21:30:59] • [IP: 77.252.46.**]

17:25:53 - Widać, że to pisał żyd.

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 20:36:56] • [IP: 217.99.238.**]

Ludzie Nasze Wojsko nie będzie w stanie wytrzymać 2 dni podczas ataku wojsk obcych. Bardzo dobrze, że barko uderzyła w ich port !@!!

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 20:26:05] • [IP: 176.221.122.***]

Na moje oko to jest pchacz i barka

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 20:23:41] • [IP: 158.26.131.**]

Czy zdarla 80 warst farby dzieki ktorej te strucle jeszcze utrzymuja sie nawodzie?

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 19:51:14] • [IP: 176.221.122.***]

Do gościa z • Poniedziałek [26.08.2019, 17:25:53] • [IP: 157.157.87.***] Przeczytaj zdanie Adama Mickiewicza na temat potrzeby utrzymania wojska. "Cząstka narodu zawsze musi być pod bronią, bez niej swoi czy obcy z domu cię wygonią. Kto sarka na wojska, by na nie nie płacić utraciwszy wszystko wnet Ojczyznę straci." Adam Mickiewicz

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 19:12:35] • [IP: 80.245.188.**]

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 17:25:53] • [IP: 157.157.87.***] hahahah co za półgłówek... po co wojsko... jprd... i tacy ludzie maja prawa wyborcze? to jest jakis smiech na sali... juz 5ciolatek ma lepsze pojecie hahah no nie moge sie przestac smiac haha co za gluupek :D

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 18:21:07] • [IP: 95.129.224.***]

Woda się wygięła. Tego sternik nie mógł przewidzieć.

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 17:40:51] • [IP: 178.235.147.**]

Powinni zarekwirowac ta barke na potrzeby wojska.Za kare.Ile można by było zamontować na niej uzbrojenia.

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 17:25:53] • [IP: 157.157.87.***]

Kiedy wreszcie to" wojsko" zostanie zlikwidowane bo nie mam ochoty płacić podatków na wojsko, które w przypadku wojny zawsze dostaje łomot a w przypadku zamieszek z rządem będzie wygodnym narzędziem w tłumieniu demonstracji złożonych ze zwykłych i bezbronnych ludzi. To wojsko jest tylko po to trzymane by gdy nastanie rewolucja i ludzie powiedzą dosyć obecnej władzy (POPIS) to będzie nas tłumić.

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 17:11:08] • [IP: 164.127.31.**]

15:56:13] • [IP: 176.221.122.**] i 15:59:43] • [IP: 46.230.132.**] - Jakie kompleksy tych frustratów każą tak" żartować"?

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 16:56:21] • [IP: 164.127.31.**]

Ważne, że to już nie era wyprzedajacego się, rozpadajacego się wojska, takiego, że gromadziło zaledwie tyle ludzi pod bronią, iż zapełniliby zaledwie stadion narodowy w W-wie (50 tys.!)- że to... nie nabrzeże uderzyło w barkę.

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■