POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.08.2019, 22:02:25] • Świnoujście

Prezydent szuka dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego

Prezydent szuka dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego

fot. iswinoujscie.pl

Od lat mieszkańcy czekają na nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy. Obecny tzw. "Fregata" przy ul. Żeromskiego nie spełnia standardów XXI wieku, co potwierdzają opinie rodzin ciężko chorych pacjentów tej placówki.

W czerwcu na emeryturę odeszła dotychczasowa dyrektor Fregaty pani Jolanta Jędrak. W dniu 01 sierpnia 2019 r. Prezydent Miasta rozpisał konkurs na stanowisko dla nowego Dyrektora, przed którym wielkie wyzwania, ale przede wszystkim współdziałanie przy budowie nowej placówki, która ma się mieścić przy ul. Bydgoskiej.

Wydawać się więc może, że do takiej ważnej roli poszukiwana będzie osoba z kategorii "wybitna". Niestety po przyjrzeniu się ofercie konkursowej, którą znaleźliśmy na stronie BIP Urzędu Miasta, mamy wątpliwości. Czy te minimalne wymagania, których oczekuje Prezydent od swojego nowego Dyrektora, zagwarantują, że nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy zostanie zorganizowany na najwyższym poziomie?

Prezydent szuka dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego

fot. Sławomir Ryfczyński

Link do ogłoszenia: bip.um.swinoujscie.pl/attachments/download/59749

Sami Państwo oceńcie te wymagania. I zachęcamy świnoujścian - zgłaszajcie się do konkursu!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-49 z 49

Gośćjagódka • Wtorek [20.08.2019, 10:24:10] • [IP: 89.174.73.**]

nie rozumiem tego słowa wybitna.dyrektor ma dobrze zarządzać zakładem, dbać o podopiecznych i personel.to ciężka i niewdzięczna funkcja.czas na nowy zakład, czas najwyższy, bo potrzeby rosną, bo starych, chorych ludzi przybywa.młodość jest krótka-pamiętajmy.sama jestem już 60+

Gość • Wtorek [20.08.2019, 10:16:11] • [IP: 178.238.253.***]

09:21 - dobrze sie czujesz!??

Gość • Wtorek [20.08.2019, 10:04:28] • [IP: 178.238.253.**]

To co wieść gmina niesie, o tym domu to nadaję się pewnie do prokuratora, a nie dyrektora, a jest proste wyjście, ale nawet nie mogę podpowiadać, bo ktoś podchwyci myśl i znowu będzie tylko nur fur doiczland!

Gość • Wtorek [20.08.2019, 09:21:50] • [IP: 80.245.189.***]

Eutanazje uprawomocnic a nie tyle pieniedzy na jakies osrodki.

Gość • Wtorek [20.08.2019, 09:14:58] • [IP: 176.221.123.***]

Może Pan prezydent obejmie to stanowisko. Jest tyle do zrobienia. Przy okazji zobaczy co to jest ciężka praca w tak świetnych warunkach.Życzę powodzenia.

MaRiO • Wtorek [20.08.2019, 09:14:47] • [IP: 178.238.247.**]

Beton odchodzi...Jola już nie będzie rządzić z mężusiem łolabogaaa jaka strata dla miasta ?

Gość • Wtorek [20.08.2019, 09:03:00] • [IP: 37.47.165.***]

Budowa Ośrodka to jakiś żart. Panie prezydencie proszę powiedzieć kto zabronił wycinki drzew bo chcemy poznać prawdę. Powiem tak nie zależy miastu na tej budowie, brak wrażliwości dla starszych chorych. Teraz też wycina się drzewa przy Interferie, można?

troll • Wtorek [20.08.2019, 08:57:57] • [IP: 46.230.141.*]

Trzeba pogrzebać w okolicach Szczecinka, tam są specjaliści od zarządzania. .

Gość • Wtorek [20.08.2019, 08:47:21] • [IP: 176.221.123.***]

Ciekawi mnie ile rodzin odwiedza pacjentów ?Większość pacjentów nikt nie odwiedza a jedyną rodziną są pracownice zakładu pielęgnacyjnego. Z danych statystycznych wynika, że 6900 osób w Świnoujściu jest w wieku poprodukcyjnym i każdy z nich może być potencjalnym pacjentem tego zakładu pod warunkiem, że znajdzie się miejsce. W wielu rodzinach nie rozmawia się o starości i roli dzieci w opiece nad rodzicami, gdyż uważają, że jakoś tam będzie. ..

Gość • Wtorek [20.08.2019, 08:43:35] • [IP: 84.233.191.***]

Wymagania są tak niskie żeby znajome zmura je spełniał. Ustawione

Gość • Wtorek [20.08.2019, 08:30:15] • [IP: 185.125.6.***]

Jak się dobrze pogrzebie to się znajdzie wizję nowego hotelu na wzór tego obok (5-7 lat temu)

Gość • Wtorek [20.08.2019, 08:28:34] • [IP: 185.210.37.**]

Stanowisko na 100% już obsadzone, a nabór to tylko formalność

Gość • Wtorek [20.08.2019, 08:12:41] • [IP: 94.242.228.**]

ŻmurkiewiTZ, daj z nowoczesnej to będzie tak samo niedomagać jak inna główna placówka (strach pisać bo szpital do sądu podaje ludzi by siłą uzyskać dobre opinie). Aż dziw że jako prezydent nie wywaliłeś takiej osoby z urzędu co przeciwko pacjentom wytacza działa sądowe. WSTYD. To twoja ostatnia kadencja na szczęście.

GHY • Wtorek [20.08.2019, 07:45:28] • [IP: 185.210.38.***]

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 22:06:35] • [IP: 164.127.31.--- Nie jesteś już embrionem więc nie podlegasz ochronie życia poczętego i się nie lansuj.

Gość • Wtorek [20.08.2019, 06:10:29] • [IP: 2.108.164.*]

Ten zakład to tragedia. Nieludzkie traktowanie pacjentów i znieczulony personel. To horror a nie opieka!

Gość • Wtorek [20.08.2019, 05:31:33] • [IP: 37.8.231.***]

Aneta najlepsza

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 23:41:58] • [IP: 176.221.122.**]

Dawno znaleziony,

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 23:29:27] • [IP: 178.238.247.**]

W tym sciu to jedno g...o, jak do innych inwestycji to nie robi sie ceregieli !! Z tym domem opieki to ksiazke mozna napisac!! Szkoda ze inne inwestycje w tym miescie sa za.atwiane od reki, ale kiedys sprawiedliwosc przyjdzie!!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 23:16:23] • [IP: 37.8.231.***]

Składać oferty elita komentarzy

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 23:14:16] • [IP: 77.114.35.***]

Anna łyknie jak nic :P

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 22:37:03] • [IP: 31.0.43.***]

Działka ma już nowego nabywcę 😎

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 22:36:32] • [IP: 37.8.230.**]

A dyrektorka z grodka nie leci na to? Nie. Pewnie poczeka na ten nowy. szpital ma przejąć zakład. Niech biorą teraz.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 22:28:25] • [IP: 95.129.225.**]

Z takimi wymaganiami to w niektórych firmach nawet cieciem się nie zostanie a tu proszę hahah

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 22:06:35] • [IP: 164.127.31.**]

To może znów, podobnie do innej ważnej placówki, kogoś z Nowoczesnej, kto chodzi na czarne marsze przeciw życiu ludzkiemu?

Oglądasz 26-49 z 49
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■