POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.08.2019, 08:29:58] • Świnoujście

Zdegustowany Czytelnik: Ekskluzywny parking!

Zdegustowany Czytelnik: Ekskluzywny parking!

fot. Czytelnik

Czytelnik zwrócił uwagę, na specyficzne jak na pięciogwiazdkowy hotel, miejsce do parkowania.

"Pięć gwiazdek postawili, palmy też a parking jak u wójta za stodołą", bulwersuje się Czytelnik.

Istotnie, widok ekskluzywnej szklanej fasady nowego hotelu i palmy w donicach niezbyt dobrze korespondują z widokiem samochodów ustawionych na trawniku. Taka sytuacja sprawia wrażenie komisu samochodowego, niż terenu przy luksusowym hotelu.

Dlaczego, budując taki gmach, nie zadbano o parking dostosowany do ilości hotelowych gości?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 74, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-74 z 74

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 11:14:18] • [IP: 213.205.240.**]

Jaki hotel taki parking...tylko w nazwie się wyróżnia

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:50:44] • [IP: 178.235.147.**]

Hotel jeszcze nie rozpoczął swojej działalności, więc samochody nie należą do gości tego miejsca. Poczekajcie z krytyką chociaż do otwarcia...Czepiać się należy UM za zmniejszanie ilości miejsc parkingowych zarówno w centrum, jak i dzielnicy nadmorskiej.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:50:40] • [IP: 176.221.122.**]

Nie ma gospodarza. Przecież tam powinien być chodnik, ale kierownik z jakichś względów nie żąda od hotelu właściwego zagospodarowania tego odcinka. Po prostu czekać na nowego gospodarza.

. • Poniedziałek [19.08.2019, 10:32:13] • [IP: 80.54.236.***]

Zadaszenie też nieszczególnie czyste było niedawno..

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:28:59] • [IP: 185.125.6.***]

O chodniku zapomniało miasto czy Hamilton - kto odpowie ? A tak nawiasem czyj to jest teren i czy może Straż Miejska zaspała

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:19:28] • [IP: 31.11.128.***]

Na dużym parkingu CH Uznam ponad 50% wolnych miejsc parkingowych a buraki parkują swoje auta prawie pod wejście do środka lub parkują na miejscu wyznaczonym dla kurierówi dostawców.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:16:32] • [IP: 188.147.105.**]

Jak sama nazwa wskazuje" HAM"

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:15:24] • [IP: 77.113.28.***]

Gdzie chodnik ? Jak tam chodzić.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:08:04] • [IP: 178.238.253.***]

To zatoczki i do dzieła!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:07:39] • [IP: 37.30.52.**]

RRUUMMUUNNOOWWOO

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:59:42] • [IP: 2.108.164.*]

W centrum miasta przy głównej ulicy tez jest ekskluzywny hotel. I jakoś zadbano tam o miejsca parkingowe. A tu, gdzie tyle przestrzeni, goście nie mają gdzie parkować?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:58:40] • [IP: 37.47.173.***]

Śmierdzi wiochą

lex • Poniedziałek [19.08.2019, 09:10:43] • [IP: 80.211.250.***]

Teren prywatny. Tyle w temacie...

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:07:25] • [IP: 45.56.103.**]

Rzeczywiscie bardzo słabo wyglada jak autka przed hotelem 5* stoja na terenie zielonym. Pełna lipa. Właściciel ze swoja ochrona powinien zrobic porządek. Nic nie robia, albo ich po prostu nie ma co gorsze :)

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:03:59] • [IP: 178.238.245.***]

Im więcej pieniędzy tym więcej kału w głowie wiec nic dziwnego że ekskluzywny hotel gości ekskluzywnych buraków!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:01:25] • [IP: 5.172.233.***]

Bo to tacy bogacze biorą te 5*, parking pod hotelem prawie pusty!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:57:01] • [IP: 91.114.234.***]

Gwiazdki przyznaje Zmurkiewicz

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:55:56] • [IP: 80.245.189.***]

Jest podziemny wielki parking tylk pod drzwiami wygodniej..prosciej jesli to teren hotelu.W tej wiosce to wszystko jakies takie z kompleksami im wiekszy prostak dorwie sie do koryta to musi pokazac jaki to on PAN, , , jak kuchcinski sloma z butow wystaje to musial sie wykazac pokazujac sie na wsi w samolocie.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:52:37] • [IP: 37.47.165.***]

Tam ma być dalszy ciąg budowy też się czepiacie przed wyborami chyba.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:50:01] • [IP: 185.210.39.**]

A gdzie jest ochrona hotelu, że pozwala na takie sytuacje.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:48:56] • [IP: 195.205.242.***]

Dlaczego ludzie dostają pozwolenia na budowe bez wymogu zrobienia parkingu dla każdego z pokoi?? Chyba pociągiem nikt do apartament nie jedzie...

troll • Poniedziałek [19.08.2019, 08:48:51] • [IP: 46.230.141.*]

Pewnie dlatego, umorzono, , im, , podatek. . Ze względu na brak miejsc parkingowych. . ??

Jarząbek 😂😂😂 • Poniedziałek [19.08.2019, 08:46:46] • [IP: 94.254.232.***]

Musicie więcej betonu wylać to będzie gdzie zaparkować 😂😂😂

Mieszkaniec 50 • Poniedziałek [19.08.2019, 08:40:43] • [IP: 178.238.253.**]

Zgadzam sie. Wyglada to zalosnie. A tak ogolnie skad hotel wzial 5 gwiazdek jezeli jest niedonczona elewacja itd ? Obciach.

Oglądasz 51-74 z 74
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■