POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.08.2019, 21:33:28] • Świnoujście

Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach

Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach

fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja.

Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja.

Jak relacjonuje Mieszkaniec, który rozmawiał z mężczyzną:
- Facet zagapił się i wpadł do kanału portowego. Marzył on jedynie o najszybszym powrocie do swojego mieszkania.

Mieszkaniec dodał, że w miejscu zdarzenia było słychać plusk wody, ale nikt nie wiedział co się stało.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Mieszkaniec Świnoujścia • Środa [14.08.2019, 00:07:09] • [IP: 176.221.122.**]

Jak miasto ma myśleć o barierkach tam ludzie ogarnijcie się w końcu!! 1. Jak promy mają cumować do polerow jeżeli będą zabarierkami a jak będą przed barierkami to jak odrzucić te cumę skoro miejsca nie będzie na pętlę ? 2. Jeżeli będzie kiedykolwiek ptfu ptfu awaria bielików i będą musiały bokiem zacumować i ewakuować ludzi to jak pasażerowie mają wyjść z promu jeżeli będzie zabarierkowane cały brzeg ? 3. Jak mają sprawdzać stan techniczny nabrzeża jeżeli będą barierki i nie będzie miejsca aby się poruszać/wychylić dopatrzeć się z góry tego co nie widać z dołu od łódki ? Ludzie proszę Was zastanówcie się w końcu, otworzycie oczy i używajcie mózgu ..

Gość • Wtorek [13.08.2019, 21:04:28] • [IP: 178.238.253.***]

Glupi glupszy

Gość • Wtorek [13.08.2019, 18:18:24] • [IP: 185.210.38.***]

Nie wiadomo czy czasem B.Beronówna nie wymyśli 2metrowego płotu z betonu i płatnymi okienkami.

Gość 500 + • Wtorek [13.08.2019, 17:14:32] • [IP: 46.76.232.**]

DO : Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 22:55:12] • [IP: 31.11.129.**], , , Mandatu policja nie wlepiła, ponieważ nie posiadała bloczków mandatowych, ale za to przyjął kilka pałek policyjnych na swój biedny grzbiet, ot tak profilaktycznie za nocne włóczęgostwo i brak rozwagi...

Gość • Wtorek [13.08.2019, 12:57:09] • [IP: 109.243.223.***]

08:35:44] • [IP: 79.186.50.***] i 10:49:14] • [IP: 31.0.127.*** - te posty z pytaniami o barierki musiały pisać osoby spoza Świnoujścia, nieznające specyfiki portowego morskiego miasta.

Gość • Wtorek [13.08.2019, 11:19:41] • [IP: 109.243.223.***]

06:55:08] • [IP: 10.181.10.**] Nie znasz się, prąd na noc zawsze wyłącza pan Mietek z Kapitanatu, ten w bereciku z antenką (satelitarną).

Gość • Wtorek [13.08.2019, 10:54:05] • [IP: 5.173.144.***]

normalnie wziął i wyszedł. ..toż to sziok

Gość • Wtorek [13.08.2019, 10:49:14] • [IP: 31.0.127.***]

Może w końcu miasto pomyśli o zabezpieczeniu barierkami.

Gość • Wtorek [13.08.2019, 10:48:12] • [IP: 31.11.129.***]

Jak to dobrze umieć pływać? Uczcie się.

Gość • Wtorek [13.08.2019, 08:43:05] • [IP: 93.94.191.***]

porwał go melanż, ewidemntnie

Gość • Wtorek [13.08.2019, 08:35:44] • [IP: 79.186.50.***]

Dlaczego nie ma barierek ?

Gość • Wtorek [13.08.2019, 07:39:11] • [IP: 109.120.117.**]

Co za Vagin...

Gość • Wtorek [13.08.2019, 07:14:12] • [IP: 88.218.255.**]

Wpadł i wyszedł sam a policja i tak go zawinęła dla statystyki porażka

Gość • Wtorek [13.08.2019, 07:06:48] • [IP: 31.11.128.*]

A po co policja?

Gość • Wtorek [13.08.2019, 06:55:08] • [IP: 10.181.10.**]

Dobrze, że prąd go nie porwał i na Bałtyk nie sciągnął

Nieomylna niania z TVN • Wtorek [13.08.2019, 06:38:33] • [IP: 109.243.223.***]

Uczcie się, dzieci, pływać, bo przy robieniu selfie, gdy się zagapicie, może się wam to przydać!

Gość • Wtorek [13.08.2019, 00:52:08] • [IP: 37.248.209.***]

Dobry zawodnik. Takich nam potrzeba.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 23:15:43] • [IP: 37.47.158.**]

No i to jest facet. Wpadł i dał sobie radę :)

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 22:55:12] • [IP: 31.11.129.**]

aż dziwne, że Policja nie wlepiła mu mandatu za to że sam postanowił wyjść z kanału...

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 22:44:24] • [IP: 5.60.227.***]

Normalnie to cud, należy o tym powiadomić biskupa Jędraszewskiego...Pewnie to musiał być katolik, bo z LGBT na pewno by nie wyszedł z wody o własnych siłach...

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 22:10:41] • [IP: 176.221.122.***]

Pewnie pijany był...

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 22:07:25] • [IP: 80.245.188.***]

Dobrze, że zdecydował się wpaść do wody w pobliżu drabinki

Mieszkaniec • Poniedziałek [12.08.2019, 21:59:02] • [IP: 188.147.111.***]

Mogła mu pomóc ekipa z Biedronki która wracała z popołudniowej zmiany.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 21:51:05] • [IP: 31.11.130.**]

niesomowita informacja która zmieniła moje życie o 360 stopni...

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 21:48:45] • [IP: 188.146.55.***]

Całe szczęście ze umiał pływać i się uratował pozdrowienia i wszystkiego najlepszego

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■