POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.08.2019, 15:05:36] • Świnoujście

Nowa przystań w Łunowie. Teren ogrodzony i...

Nowa przystań w Łunowie. Teren ogrodzony i...

fot. Czytelnik

Prace budowlane ruszyły tu już w październiku 2017 roku. Z nowej przystani w Łunowie żeglarze korzystali już rok później. Takie oficjalne zapowiedzi rozesłały służby informacyjne prezydenta Świnoujścia. Tymczasem, wielkimi krokami zbliża się jesień 2019, a mieszkańcy dzielnicy przesyłają do nas zdjęcia terenu, na którym nic się nie dzieje z prośbą o interwencję.

„Teren budowy. Wstęp wzbroniony”. Napis na ogrodzeniu, którym oznaczony został teren inwestycji sugeruje, że pracują tam ekipy budowlany i realizacja projektu postępuje. Tymczasem, jak informują nas mieszkańcy - nic się tam nie dzieje. Potwierdzeniem są załączone zdjęcia. Co się stało, że jedna z zapowiadanych od dawna" sztandarowych inwestycji miasta w dziedzinie rozwoju infrastruktury turystyczno-wypoczynkowej-całkowicie zastopowała?

Nowa przystań w Łunowie. Teren ogrodzony i...

fot. Czytelnik

Pytanie kierujemy do służby prasowej prezydenta. Odpowiedź opublikujemy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Wtorek [13.08.2019, 20:10:54] • [IP: 46.169.246.***]

Powtórka z pierwszej przystani w Przytorze, kasę biorą niby tam pracujący, a nic się nie dzieje raz na rok popływaja foty zrobią i ciągle zamknięta tylko dla swoich czy ktoś ich rozlicza z wynajmu?? Ile ulic, ścieżek rowerowych z tych ponoszonych na darmo kosztów byłoby.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 10:16:50] • [IP: 79.191.70.**]

[IP: 83.11.177.**] wykup sobie miejsce w pierwszym rzędzie na wodowanie promu w stoczni Szczecińskiej twoi budują!!

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:53:35] • [IP: 31.2.4.***]

Jedna przystań w Przytorze jest i większość dni w roku świeci pustkami. Ta napewno będzie wykorzystana wraz z nowym asfaltem na Odrzańskiej.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 07:00:04] • [IP: 79.186.51.***]

W niedzielę proboszcz zapraszał na uroczyste otwarcie mariny na 17 sierpnia.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 06:05:29] • [IP: 83.11.177.**]

[IP: 185.210.38. tvn sie naogladales i Cie ponosi

wilk_morsky • Poniedziałek [12.08.2019, 01:31:22] • [IP: 80.245.188.**]

IP: 94.254.232.***] na google maps warto zobaczyc a tak łopatologicznie to na rozwidleniu kanału piastowskiego i starorzecza świny w okolicach przeprawy promowej karsibory kierować się za most na karsibórz płynąć dalej mijając stare wysypisko śmieci (duza stroma gora po lewej stronie w oddali bedzie widoczna) i za wysypiskiem przed łukiem w prawo wystają z wody dwa larseny (metalowe takie słupki powiedzmy) i zaraz za słupkami jest kanalik w lewo głębokość ok 2/3m max, plynac tym kanalem az do konca zabudowan i jestesmy w domu kierowal krzysztof cholowczyc

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:52:12] • [IP: 185.210.38.***]

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:40:33] • [IP: 109.243.223.***---- TVP załadowało móżdżek że tak nie na temat?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:09:56] • [IP: 94.254.232.***]

czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć jak tam dopłynąć jachtem??

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:40:33] • [IP: 109.243.223.***]

To może Słońce Peru, Tusk wszystko ruszy, on ma wielkie doświadczenie w lotach na koszt państwa, często wylatywał z Warszawy do Gdańska wieczorem w czwartek, by wrócić we wtorek. Latał np.z przyszłym zięciem, który nawet nie był jeszcze członkiem rodziny.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:38:52] • [IP: 37.47.186.***]

Hehe parafrazując klasyka mieszkamy w miescie teoretycznym.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:37:50] • [IP: 37.47.140.**]

to ile ton betonu wylejecie?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:14:01] • [IP: 176.221.122.**]

11.244*gdzie ty chodziłeś do szkoły tumanie?Idż na korepetycję z ortografii.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:47:38] • [IP: 5.173.136.***]

A czy redaktor słyszał o czymś takim jak odbiór? Pracę zakończone trwają o, dbiory (weryfikacja) dokumentacji itp. Do momentu odebrania obiektu to teren budowy. Pewnie to za trudne dla pseudoredaktora

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:25:22] • [IP: 79.191.70.**]

Wszystkie loty odwołane więc prezesa nie będzie i otwarcia również!!

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:08:59] • [IP: 188.147.96.***]

Bo to tak ja z prywatnymi samolotami Kuchcińskiego. To ulubione miejsce Brudzińskiego i Kaczyńskiego. Pewnie Żmurkiewicz czeka na uroczyste otwarcie i nadanie imienia tej mariny. Myślę, ze politycy przemijają, ale marina pozostaje. Należy tylko ją rozbudować, by ekonomicznie opłacało się ją użytkować.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 16:29:38] • [IP: 37.47.187.***]

Wie ktoś czy będą rowery wodne ?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 16:01:48] • [IP: 185.210.38.***]

Dopiero jak stanowiska przy pomostach zajmą" Odpowiednie" osoby i się tam zaasymilują to ewentualnie wpuści się tam gawiedź.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 16:01:38] • [IP: 83.11.244.**]

Będzie sie to działo co i w przystani młodzierzowej, stoi pósta, pierwsze dwa lata to jeszcze cos i tam się przez dwa miechy wakacji działo a reszte stoi puste taki tam tak będzie, wyrzucone pieniądze w błoto albo tylko dla rodzinnej obsady, a mieszkancy przytoru dalej będą chodzic po wybojech i bez chodników, , ot radny, bezradny i cała ta rada osiedlowa na psu buda., tu mieszkancy wypisują a jak jest zebranie to przytakują radnemu i wtyłek włażą żeby się nie narazic, a za plecami komentarze.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 15:34:56] • [IP: 31.0.22.***]

jaka firma budujaca taki postep prac ciec od pilnowania jest najlepszy z calej budowy hehehehe w nocy spi i wtedy wszystko sie zwiedza

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■