POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.08.2019, 15:56:10] • Świnoujście

Pościg na Karsiborskiej

Pościg na Karsiborskiej

fot. iswinoujscie.pl

Jadący ulicą Karsiborską pojazd nie zatrzymał się do kontroli. Policja podjęła za nim pościg. Samochód został zatrzymany na wysokości Mulnika. Z pojazdu wybiegło kilku mężczyzn, policjantom udało się zatrzymać jednego.

We wtorek po godzinie 18.00, na ulicy Karsiborskiej jadący w kierunku przeprawy promowej pojazd nie zatrzymał się do kontroli. Policja rozpoczęła za nim pościg.

Pościg na Karsiborskiej

fot. Sławomir Ryfczyński

Zielony opel, na szczecińskich tablicach rejestracyjnych w połowie drogi do przeprawy promowej uderzył w stojak rowerowy. Zatrzymał się zaraz przed wiatą. Z samochodu wybiegło kilku mężczyzn, tylko jeden został zatrzymany.

Pościg na Karsiborskiej

fot. iswinoujscie.pl

Samochód został przeszukany. Na miejscu były dwa patrole policji. Najprawdopodobniej funkcjonariuszom pomógł również pies tropiący. Do tej pory auto stoi jak stało. Czekamy cały czas na więcej informacji na temat tego zdarzenia od policji.

Pościg na Karsiborskiej

fot. iswinoujscie.pl

Dodajmy, że do dzisiaj otrzymujemy informacje od Mieszkańców zaniepokojonych stojącym w nietypowym miejscu pojazdem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Piątek [16.08.2019, 21:15:34] • [IP: 188.146.53.*]

Przesada. plan zagospodarpwania dopiszcza tam skladowanie niewybuchow? Trzeba to zglosic jako samowolke bo na 100 procent jest to naruszenie prawa

Gość • Środa [14.08.2019, 09:10:02] • [IP: 92.42.117.***]

I uciekli?...

BYLAM • Wtorek [13.08.2019, 11:47:14] • [IP: 89.182.158.***]

a propo...wrocilam z przerwanego urlopu w s-ciu...beton. beton, beton...

Gość • Wtorek [13.08.2019, 10:19:22] • [IP: 176.221.123.***]

akcja godna Policjantów z Jajami vice

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 22:03:58] • [IP: 80.245.188.***]

Bardzo możliwe, że policjanci zastawili pułapkę. Kilku zaczaiło się w krzakach albo na drzewach w gotowości do złapania złoczyńcy, który wróci po auto

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 16:57:03] • [IP: 89.67.27.***]

Niemieckie Polizei by juz dawno pozamiatało i skasowało delikwentow słono

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 15:59:11] • [IP: 176.221.122.***]

od tygodni jezdza ta karsiborska calymi nocami malolaty zacpane tylko tankuja na shellu po 10 zl i znow w droge do promu

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 14:28:29] • [IP: 109.243.223.***]

Tam w lesie trzeba zrobic w ustalonych miejscach (okrążających pierścieniem szosę) kamery-pułapki - już się zdarzały tam ucieczki przed służbami (może kamery termowizyjne, noktowizyjne). Lasy są mimo że ograniczone wodami, jednak dość duże - a włączenie monitoringu jakby opasujacego las da sygnał służbom, dokąd kto ucieka. I nie chodzi tu o inwigilację spacerowiczów czy zbieraczy owoców runa, nie, to byłyby jakby czujki" dokąd czmycha ludzki, przestępczy zwierz".

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:27:57] • [IP: 5.173.137.*]

Nie kilka osób tylko dwie osoby, jedna uciekła w prawo a druga w lewo, co za kłamliwe informacje...

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 11:24:56] • [IP: 5.173.144.***]

w niedziele około 14.20 ktos w tym opelku grzebał bo drzwi były pootwierane może szukał tego czego policja nie znalazła, dlaczego go policja nie z holuje tylko na wjeżdzie do miasta stoi taka wizytówka, czy trzeba to opisać żeby ktoś się tym zajął...

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 10:56:07] • [IP: 178.238.253.**]

komentarze, wpisy i opinie zwłaszcza młodych są tak fajne, ze czas je opisać w felietonie !ksywki i odpowiedzi. ..hihihi...super taki współczesny slang!

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 09:03:24] • [IP: 83.30.106.**]

na gdynskiej jeszzcze sa jakies malolaty ? tam chyba sie juz pokonczylo

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 07:48:55] • [IP: 109.120.117.**]

Vagin z sasza

Paździoch • Poniedziałek [12.08.2019, 06:37:04] • [IP: 83.20.250.**]

Chlopina zakapuje wszystkich spokojnie Kozaki już pewnie węgiel jedzą takie sra...ich skisilo

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 00:12:36] • [IP: 46.215.0.***]

I TAK SOBIE AUTKO STOI A CO ROBI STRAŻ MIEJSKA ? OŚLEPŁA ?

Trenbolon • Niedziela [11.08.2019, 23:44:46] • [IP: 87.55.146.***]

Zwykle pato dzieciaki, pewnie mieli przy sobie z 2 palenia i gieta fety, obsrali się i postanowili uciekać

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:45:41] • [IP: 94.254.232.***]

Czas czyścić te śmierdzący miasto

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:31:51] • [IP: 213.251.71.***]

Co to za gangsterzy, skoro jeżdżą takim śmieciem...

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:21:49] • [IP: 178.238.246.***]

No auto policja powinna sholować na parking, a Nie porzucać na ścieżce rowerowej

Gość • Niedziela [11.08.2019, 21:22:24] • [IP: 176.221.122.**]

ten co rowerem by ich dogonil to chyba jakis dekiel od beczki

Gość • Niedziela [11.08.2019, 21:19:59] • [IP: 89.186.174.**]

i co? mieli torebkę z suszem?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:38:27] • [IP: 5.173.128.***]

Do puchy psa

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:22:56] • [IP: 178.238.252.**]

Pies tropiący, nie wytropił uciekinierów...dziwne

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:52:23] • [IP: 176.221.123.***]

rowerem bym ich dogonil, , gangusy z opla corsy, , nie chciało sie panom policjantom biegac po lesie ? a chlopaki uciekli z kilosem z w majtkach..hehehehe

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:44:08] • [IP: 80.245.189.***]

Mafia w akcji na miare naszej wioski

Oglądasz 1-25 z 41
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■